lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
poszukiwania
miłosne
Poszukujesz postaci do rozegrania romantycznego wątku? Małżonek, partner, pierwsza miłość, obecny obiekt westchnień (tych odwzajemnionych lub wręcz przeciwnie, nieodwzajemnionych) - znajdziesz ich w tym temacie. Zgłoś się do zamieszczonych poszukiwań lub napisz swoje własne!

Prosimy o aktualizowanie statusu swoich poszukiwań. Poszukiwania, które nie zostaną zaktualizowanie przez 14 dni, zostaną usunięte, a ich treść przesłana wam na PW.

CODE: Zaznacz cały

[poszukiwania]
[center][img]URL ZDJĘCIA[/img][img]URL ZDJĘCIA[/img][/center]
[psz-t] You don't realize how much I need you [/psz-t]
[psz-pt] I could never really live without you [/psz-pt]
[psz-r] 
[regflag]lorem ipsum[/regflag]
× lorem ipsum
× lorem ipsum 
[regflag]lorem ipsum[/regflag]
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc euismod gravida orci sit amet congue. Quisque aliquam ipsum non dui iaculis finibus. Maecenas nulla urna, volutpat at maximus ut, ultrices eget nisl. Nulla vel eleifend tellus. Cras faucibus pretium nulla, nec imperdiet augue egestas id. Proin non mauris ac neque suscipit bibendum nec vitae ante. Quisque dapibus tortor ac justo vulputate, in gravida nisi ornare. Donec et ex ac nisl blandit luctus quis consectetur arcu. Vivamus elementum posuere justo ac bibendum.
 [/psz-r]
[psz-s] aktualne dd/mm [/psz-s]
[/poszukiwania]
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
pielęgniarka — Lorne Bay Medical Centre
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
ObrazekObrazek
Zauważyłeś mnie, gdy byłam niewidzialna
miły pan do relacji
O mnie
Ila to pielęgniarka. Jest osobą odpowiedzialną, uprzejmą i o wielkim sercu. Nie znaczy to, że nie potrafi się bić czy przeklinać. Jest rozrywkową i pełną życia osobą, której nie powodzi się w miłości. Poza tym jakoś daje radę, mimo iż nie należy do osób zamożnych. Jej motto brzmi: pieniądze szczęścia nie dają.
O nas
Znamy się od niedawna, ale szybko złapaliśmy kontakt. Ja uratowałam Ciebie, a Ty uratowałeś mnie, chociaż w inny sposób. Pracuję jako pielęgniarka. Pomoc potrzebującym jest dla mnie priorytetem. Kiedy zobaczyłam nieprzytomnego człowieka, czyli Ciebie, natychmiast ruszyłam z pomocą.
Nie przedstawiłam się, nazwałeś mnie aniołem – Angelą. Trzymałam Cię za rękę, aż zabrało Cię pogotowie. Wtedy zniknąłeś, ale ja wiedziałam, że się  spotkamy ponownie. Skąd? Mówią, że mam świetne przeczucie co do pewnych zdarzeń. I potrafię przewidzieć niektóre rzeczy. Podobno moja prababka była wieszczką. Chyba mam coś po niej.
W każdym razie Ty odjechałeś, a ja wróciłam do swojego życia.
Kiedy dwa dni później zobaczyłam Twoje zdjęcie w gazecie i podpis, dowiedziałam się, że jesteś synem jednego z najbogatszych ludzi w mieście. Jesteś kimś... a ja? Mimo różnic wiedziałam, że się spotkamy. I stało się, wpadliśmy na siebie przypadkiem w sklepie muzycznym. Szukałeś czegoś dla siebie, a ja chciałam komuś sprawić prezent. Sięgnęliśmy równocześnie po ten sam album. Z grzeczności chciałeś mi ustąpić pierwszeństwa, ale widziałam w Twoich oczach, że Ci zależało bardziej. Dopiero po chwili mnie rozpoznałeś. Przedstawiłam się jako Angela, swe prawdziwe imię zachowując dla siebie. I tak mieliśmy się już nie spotkać. Ty w ramach wdzięczności zaprosiłeś mnie na kawę i ciasto. Zgodziłam się. Chciałam Cię lepiej poznać, chociaż intuicja podpowiadała mi, bym była ostrożna. Nie bałam się Ciebie, tylko tego, że ktoś nas zobaczy i zaczną gadać. Nie pasuję do Ciebie, chociaż rozmawia nam się dobrze. Zostawiłeś mi numer telefonu, bym się odezwała. Napisałam. I tak to się zaczęło. Jesteś skromny, chociaż lubisz wygodne życie i te wszystkie spotkania kulturalne. Ja mogę Cię wyciągnąć jedynie na piwo. Chcesz bym została dla Ciebie damą, nie wstydzisz się mnie, ale muszę pasować do Ciebie i Twojego świata. To nie jest takie proste. Jestem przecież tylko skromną pielęgniarką. A Ty chyba zapomniałeś mi powiedzieć, że masz się zaręczyć z jedną z pań ze swojego środowiska. Zdjęcie w gazecie nie kłamało. Ona jest piękna, dystyngowana, bogata, a ja? Bez porównania. Mimo to powiedziałeś, że nie zwiążesz się z kimś bez miłości i nie chcesz mnie stracić, przez jakieś głupie rodzinne tradycje.
I co z tym zrobimy? Jak wybrniemy z tej historii?




Pomysł do obgadania na pw.
aktualne 03.05
powitalny kokos
melancholy.angel
brak multikont
ODPOWIEDZ
cron