studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine Barlowe
Dzień dobry Panie Buchińsky! Mam nadzieję, że czuje się Pan już dużo lepiej i ze zdrowiem wszystko w porządku i z Fiodorem też. Oczywiście, bardzo chętnie bym się nim zajęła, nie ma najmniejszego problemu, kiedy Pan potrzebuje?


Laurent Buchinsky
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
lorne bay — lorne bay
11 yo — 111 cm
Awatar użytkownika
about
hasło: lornebay
10:06
Vincent Clark
Wkrótce?!
TWOJA PRACA POLEGA NA TYM, ŻEBY DO TAKICH SYTUACJI NIE DOPUŚCIĆ!
Lepiej módl się, żeby z tego wyszła.

Laurent Buchinsky
hasło: lornebay
sumienny żółwik
universal person
brak multikont
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
12:00
To nie jest twoja sprawa.


Laurent Buchinsky
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
12:40
Wiem co robi się z ranami :roll:
Aha, zdążyłam to odczuć.
Do Ciebie też dzwonił? Cholera.
Jakby znowu ci truł możesz mu przekazać, że odezwę się jak się rozpakuję, w najbliższym czasie nie mam zamiaru pojawiać się w domu.


Laurent Buchinsky
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
12:40
Wiem, nie mam jednak ochoty chwilowo na uspokajanie paniki.
Bo mój ojciec najpierw mną szarpał tak, że mam ślady na rękach a później mnie postrzelił tylko dlatego, że nie przypadł mu do gustu mój chłopak.
Z resztą nie ważne, pewnie jesteś po jego stronie, a ja nie mam sił ja wykłady.


Laurent Buchinsky
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
12:40
Ta...
Aha, mieszkam u Jeba.
Przypomnieć ci naszą ostatnią rozmowę? Sam nie byłeś zbyt miły, jak się o tym dowiedziałeś.
Z resztą nieważne, sorry ale nie mam ochoty tego przerabiać przez telefon.


Laurent Buchinsky
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
20.10
JULIA
chciałam ci jeszcze raz podziękować
zupełnie nie wiem kim jesteś,
ale uratowałeś mi życie

Laurent Buchinsky
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
20.28
JULIA
zaczęłam remont w domu
i właściwie jest lepiej

Laurent Buchinsky
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
19:30
To może przestań taką udawać? I zejście z tonu "jestem nieomylny wiem wszystko" też byłoby sympatyczne.
Na razie jest okej, Jeb dba, żeby nic się z nią nie działo.
I przeproś ode mnie babcię za ostatnie, strasznie ją polubiłam.


Laurent Buchinsky
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
21.00
JULIA
a co potrafisz zrobić?

Laurent Buchinsky
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
21.30
JULIA
będę malować freski na suficie w salonie
i mógłby ktoś pilnować,
żebym się nie zabiła,
a że ty masz w tym doświadczenie...

Laurent Buchinsky
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
22.00
JULIA
jutro?
koło 16?
Pearl Lagune, 410

Laurent Buchinsky
ODPOWIEDZ