właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
03:47
numer nieznany
Ktoś porozwieszał w barze twoje nagie fotki.
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Muszę to napisać, wiesz o tym?
billie winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Nic, nic, tylko właśnie od Ciebie wracam. Wiesz, takie tam napierdalanko na konsoli z Twoim facetem
Także uwaga:
A NIE MÓWIŁEM???

billie winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Nawet nie próbuj!!
"Tak wyszło" no typowa Billie :lol: Weszło i zostało :v Sorry, jestem niepoprawnym romantykiem i od razu mam skojarzenia
Cieszę się, że nie narzekasz. Gust na Ciebie co prawda narzekał, ale tylko trochę, więc luz heh
Żartuję, żartuję. Fajnie, że to akurat on
Ale jak coś będzie nie okej i trzeba będzie mu wpierdolić to mów
Chociaż i tak wiem, że nic nie powiesz, ale tak mówią bracia o facetach sióstr. Czytałem o tym

billie winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Billie, bałagan to w Twoim przypadku najmniejszy problem :lol: :***
Dobrze. Wpierdolę mu tylko na Twoje życzenie
billie winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Kumam, kumam, wysoki chłopak to same plusy. Przynajmniej sobie kolan nie poobijasz kurdupelku :**
Jestem obrzydliwy, I knooow :lol:
billie winfield
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
Powiedz mi, że masz jakiegoś fajnego kolegę, plis :lol:
billie winfield
ODPOWIEDZ