może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/x0ERa3f.jpg][/telimg1]
[tel5]George
[/tel5][/tel02][tel8]gg:mm
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/x0ERa3f.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]ecie pecie[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
lorne bay — lorne bay
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay znalazła schronienie przed przeraźliwą przeszłością. I chociaż boi się dotyku, cholernie ciągnie ją do ludzi, bo wierzy w to, że nowe miasteczko da jej nowe życie...
18:45
Lucille
Geordeanie... Oczywiście, że to dobry pomysł! To doskonały pomysł, bo oboje potrzebujemy tej ucieczki od wszystkiego i wszystkich, prawda?
Zaskoczyłeś mnie tym wyznaniem, ale kłamstwem byłoby, gdybym powiedziała, że nie czułam Twojej miłości. Może nadal ją czuję, bo przecież nie jesteśmy sobie obojętni, a przynajmniej Ty mi nie jesteś. I wiem, że bywało kiepsko, ale odnaleźliśmy się ponownie, jako nowi ludzi, więc spróbujmy nauczyć się siebie od nowa, co?
Bo wiesz ja już nie jestem tą samą osobą co wtedy... Nie jestem do siebie w ogóle podobna.
I spoko, bo sama mam wrażenie, że czasem Ciebie wkurzam :hihi: więc chyba jesteśmy kwita!
Skoro jesteś gotowy to i ja biorę się za pakowanie! Nie mogę się doczekać <3


Geordan Balmont
ambitny krab
nick
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.

geordan balmont
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Informujemy, że głosowanie na Miss Galionu 2022 zostało zakończone, a zwyciężczyni ogłoszona.
Rozlosowano również nagrody w Wielkiej Loterii Miejskiej.
Wszystkie informacje zawarte zostały po tym linkiem.
Dziękujemy za udział w zabawie i do usłyszenia!
geordan balmont
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
03:47
numer nieznany
Oni wiedzą gdzie mieszkasz.
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
numer nieznany
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
numer nieznany

numer nieznany
05:06
wolisz przejść na sexting?
tutaj LEON
ukradłem twój umer PEarl
zapisz sobei mój
wyślę ci swoje zdj
geordan balmont

numer nieznany
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
trash (cookie)
05:33
try me :lick:
a jesteś zainteresowany?
geordan balmont
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
trash (cookie)
05:44
sex on the beach
geordan balmont
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Mieszkałeś gdzieś, w domu nad morzem,
pamiętam to tak dokładnie!
Twych niebieskich oczu bliskość,
wciąż kocham Cię, jak Australię!
A ty się temu nie dziwisz,
wiesz dobrze, co byłoby dalej...
jak byśmy byli szczęśliwi, gdybym....
nie kochała Cię wcale
geordan balmont
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
To tylko za dużo alkoholu, PMS, wanna i Lana del Rey... i być może jakiś Europejski zespół, którego tekst przypadł mi do gustu D:
geordan balmont
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
16:55
Remy
Znów przypadkiem trafiłem na ten nieszczęsny plasterek, gdy otworzyłem szufladę...
Znów pomyślałem o Tobie, o tym uczuciu, które narodziło się tamtej nocy i które tamtej nocy umarło... Była chwila, ale miałem wrażenie, że wtedy Ciebie pokochałem i od razu straciłem...
Tęsknie, wspominam, nigdy nie zapomnę, mój Galaretku...


geordan balmont
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
trash (cookie)
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
ODPOWIEDZ