psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Raine Barlowe pisze: 20 lip 2021, 22:50
ok, to współlokator Darby zerwał z Raine jakieś dwa miesiące temu, po ponad roku bycia w związku, chociaż on ma może nieco inne zdanie na ten temat, ale był mega chamski, ale w międzyczasie dziewczyny musiały na siebie czasem wpadać, więc chcę coś!

darby maclerie

Ojojoj, no to nie wiem jaka wersja jest Cole'a, ale pewnie wcześniej Darby była dla Raine super psiapsią i starała się żeby ją polubiła! :lol: A teraz będzie przed nią się chować, uciekać, wciskać się między mrożonki w lodówce w markecie, byle tylko nie musiała się z nią zobaczyć i prowadzić awkward rozmowy... :lol:
babeczka
-
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
darby maclerie pisze: 22 lip 2021, 15:59
Raine Barlowe pisze: 20 lip 2021, 22:50
ok, to współlokator Darby zerwał z Raine jakieś dwa miesiące temu, po ponad roku bycia w związku, chociaż on ma może nieco inne zdanie na ten temat, ale był mega chamski, ale w międzyczasie dziewczyny musiały na siebie czasem wpadać, więc chcę coś!

darby maclerie

Ojojoj, no to nie wiem jaka wersja jest Cole'a, ale pewnie wcześniej Darby była dla Raine super psiapsią i starała się żeby ją polubiła! :lol: A teraz będzie przed nią się chować, uciekać, wciskać się między mrożonki w lodówce w markecie, byle tylko nie musiała się z nią zobaczyć i prowadzić awkward rozmowy... :lol:
łamiesz mi serce </3
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Raine Barlowe przepraszam ;(
Za to daj mi kogoś na pozytywa skoro tak! I no na pewno zna Rowan, bo jest zaręczona z jej kuzynem, to jak będzie potrzebowała pomocy z planowaniem ślubu albo tort weselny, to Darby jest najlepszym wyborem! :hihi:
babeczka
-
35 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Sommelier posiadający udziały w winnicy swego wuja. Miłośnik drogich win, samochodów, garniturów i piękna. Poszukuje czegoś... Sam jeszcze nie wie czego konkretnie! Nie wierzy w ludzi ani miłość.
darby maclerie Tortu z penisem Malcolm nie zamówił... ale znajomi mogli wsadzić poważnego znawcę win na minę w postaci erotycznej cukierni! Myślał biedny, że to zwykła cukiernia, a tu taki psikus! Chcesz coś pozytywnego mi dać? <3
niesamowity odkrywca
Silver Cat
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
darby maclerie pisze: 22 lip 2021, 16:14
Raine Barlowe przepraszam ;(
Za to daj mi kogoś na pozytywa skoro tak! I no na pewno zna Rowan, bo jest zaręczona z jej kuzynem, to jak będzie potrzebowała pomocy z planowaniem ślubu albo tort weselny, to Darby jest najlepszym wyborem! :hihi:
To w takim razie widzimy się na mierzeniu sukien ślubnych i dla druhen :hihihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
malcolm cromwell pisze: 22 lip 2021, 16:54
darby maclerie Tortu z penisem Malcolm nie zamówił... ale znajomi mogli wsadzić poważnego znawcę win na minę w postaci erotycznej cukierni! Myślał biedny, że to zwykła cukiernia, a tu taki psikus! Chcesz coś pozytywnego mi dać? <3
Jak był taki biedny i zawstydzony, to mogła mu pomóc zwiać, bo pewnie się z niego obsługa śmiała trochę ;( I nawet przemycić mu jakieś ciastko bez dwuznacznych dodatków, tak na pocieszenie :lol: I tak czytam kartę i wydaje mi się, że on by bardzo Darby onieśmielał poza pracą :lol: Darby wypada przy nim na bardzo głupiutką dziewuszkę, ale jeśli nie dał jej tego odczuć, to może go trochę podziwiać i bardzo się stresować jak gdzieś go spotka i z nim rozmawia :lol:

Raine Barlowe pisze: 23 lip 2021, 23:11
darby maclerie pisze: 22 lip 2021, 16:14
Raine Barlowe przepraszam ;(
Za to daj mi kogoś na pozytywa skoro tak! I no na pewno zna Rowan, bo jest zaręczona z jej kuzynem, to jak będzie potrzebowała pomocy z planowaniem ślubu albo tort weselny, to Darby jest najlepszym wyborem! :hihi:
To w takim razie widzimy się na mierzeniu sukien ślubnych i dla druhen :hihihi:
dobrze, darby założy najpaskudniejszą bez narzekania <3
babeczka
-
lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.
darby maclerie pisze: 18 lip 2021, 19:23
Sameen Galanis pisze: 18 lip 2021, 14:29
darby maclerie
Wpadam i ja!
Z Corvo to wiadomo, super relki pozytywne jak nie bardzo przyjacielskie. Pewnie jak przyjeżdżał na wakacje do Szkocji to się Tobą zajmował jak byłaś nieznośnym bombelkiem. A jak już Corvo miał swoje mieszkanie (łódź) to Darby przyjeżdżała do niego na wakacje i on jej pokazywał Lorne Bay bo był fajnym kuzynem. Pewnie nawet na nią urlop brał i zaganiał ją do pracy na swoim obozowisku. Ale do takiej lekkiej żeby mieć powód żeby jej jakiś hajs wcisnąć, hehe.
Logana nie wiem czy ci dawać, bo to jest jednak buc i ciężko mi wymyślić dla niego jakiekolwiek sensowne relacje z kimkolwiek kto nie jest Cycem XD
Kasper tu myślę, że mogą się znać z jakiejś imprezki i później Kas wpadał do niej na ciasteczkowe cyce i penisy bo czemu nie, lol.
no to jak wpadłaś to mam takie opcje:

Corvo - no tu tylko jedna, miłość! I czy to na jego kanapie Darby koczowała tuż po przyjeździe do Australii? :lol: :lol: I okej, mógł ją nawet próbować uczyć tą łodzią jeździć, ale wjechała przypadkiem w jakieś wodne haszcze i uznał, że jest beznadziejnym przypadkiem i nie będzie znowu ryzykować, sadzając ją przy sterach :lol:

Z Loganem to w sumie zależy! Jedna opcja jest taka, że mogę ci go dać na jakąś dziwną-śmieszną randkę w ciemno, czy inne coś, mogę ci ją też dać na wypadek samochodowy który spowodowała, jakiś totalnie dziwny, albo mogła go kiedyś znaleźć na zgubionej drodze, jak skręcił w złą stronę z baru i żeby nie zjadły go krokodyle, zaoferowała mu swoją kanapę, oczywiście czuwając w nocy z patelnią, na wypadek gdyby rano okazał się jakimś zbokiem albo zwyrolem :lol: Mas trochę chaosu, weź coś z niego wykreuj 8)

Z Kasprem no to mogła się w ogóle tak poznać, że wychodziła z zamówieniem i tortem penisowym, prawie na niego wpadła i tak ją rozproszył, że przypadkiem złamała lukrowanego penisa :lol: I mógł jej to szybko pomóc naprawić, a potem zaprosić na imprezę! :lol: I się mogą tak trochę ziomkować od tej pory :fox:
Co do Corvo to tak, ja właśnie zakładałam, że to u niego koczowała na kanapie i on się nią zajmował jak swoją siską! Chociaż wiadomo, że Niną się tak nie zajmował XD Dobra XD tak na bank było, bo on chciał być takim fajnym kuzynem co pozwalał jej robić takie nielegalne rzeczy XD

Z Loganem to biorę. Jak on będzie na rozjazdach kiedy zerwie z Yarą i Zoya nie będzie go chciała to uzna, że w sumie chuj, dawno nie był singlem więc może sobie iść na randkę. No i pójdzie na randkę z Darby, ale to jest zdecydowanie coś co ja i Ty sobie rozegramy XD

Z Kasprem biorę. Niech się ziomkują i Darby jest miło widziana w Norze!

No i jeszcze dochodzi nam Sam gdzie się przyjaźnimy i już mam na liście grę, którą mam zacząć! :tear:

darby maclerie
przyjazna koala
alemalpa#7279
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Dobra, to z Corvo wiemy, z Loganem spoko, jakaś randka może im wpaść później! 8) Z Kasprem wiemy i z Sam też wiemy, chociaż nawet one nie wiedzą jak to się stało :lol: :lol: :lol:
babeczka
-
ODPOWIEDZ