fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
11:59
Albert Raynott
:fox:


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
02:13
Albert Raynott
1. Pora wrócić do regularnych treningów boksu!!
2. Muszę nauczyć się gotować, bo czas skończyć z jedzeniem na wynos. To nie jest dobre ani dla mnie, ani dla mojego portfela :<
3. W nadchodzącym roku SPRÓBUJĘ porozmawiać z tym, którego imienia nie wolno wymawiać
4. Kupię wreszcie samochód!
5. DOKŁADNIE wysprzątam swój pokój, bo nie pamiętam kiedy ostatnio to zrobiłem. Może znajdę wreszcie tego pada?! :hm:
6. Zabiorę XX do ZZ (i nie zapomnę co ukryłem pod XX i ZZ)
7. Będę spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu
8. Naprawię łóżko Carlie!! A dopóki tego nie zrobię to dopilnuję, żebyśmy spali u mnie - TO TEŻ INFORMACJA DLA CIEBIE, PUSIU
9. Będę reagować szybciej na prośby babci, żeby coś u niej naprawić, bo jeszcze trudniej niż to zrobić, jest ściągnąć jej męża z drabiny jak się uprze, że nie będzie na mnie czekać i sam to zrobi D:
10. I będę częściej chodzić na badania, żebyś się nie martwiła :hugger:
Carlie!! Napisałbym, żebyś nie zwracała uwagi na powyższą wiadomość, bo chciałem ją tylko jakoś zapisać ze względu na późną porę, ale wiem, że i tak ją przeczytasz, więc uwzględniłem tam też wskazówki dla ciebie :poke:


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
09:32
Albert Raynott
Skąd taki pomysł?!
I czy możesz dopisać sobie do tych postanowień, że w przyszłym roku zaplanujesz je również dla mnie? Jesteś w to o wiele lepsza :tear:


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
09:36
Albert Raynott
To po prostu ściśle tajne informacje
Co?! Nie, nie!!
Myślałem, że zajmiesz się tym przy okazji swoich, ale widzę, że wolisz być paskudą :/


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
09:42
Albert Raynott
DLACZEGO NIE?????!!!!!!
A jeśli zaproponuję ci punkt 6?


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
09:46
Albert Raynott
Nie bluźnij, to nie świństwo
Tylko XX


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
09:49
Albert Raynott
Mam cię zablokować? :/
ZZ musi na razie pozostać tajemnicą


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
09:53
Albert Raynott
NA JAKIE INNE NUMERY?! :/
Takie mogę mieć, chcę zrobić ci niespodziankę :/


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
09:56
Albert Raynott
Mam się pogniewać na amen? :/
Dlaczego chcesz zepsuć niespodziankę?


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
10:00
Albert Raynott
Co cię nie upoważnia do wysyłania fotek na inne numery :/
A ja chcę zrobić ci niespodziankę :pleading:


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
10:04
Albert Raynott
Wystarczy, że nie będziesz obrażać vegemite :/
To nie to samo :shy:


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
10:11
Albert Raynott
Rety, przecież tylko się z tobą droczyłem, Carlie. Dobrze wiesz, że jesteś na samym szczycie listy moich priorytetów <3


Carlie Faulkner
Pysiule
Edyta
ODPOWIEDZ