płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/c5/78/8a/c5788ab9863064ba1de85c47e4cbb8f3.jpg][/telimg1]
[tel5]Sameen
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/564x/c5/78/8a/c5788ab9863064ba1de85c47e4cbb8f3.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]

CODE: Zaznacz cały

[tele2]21:37
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/c5/78/8a/c5788ab9863064ba1de85c47e4cbb8f3.jpg][/telimg1]
[tel10]Sameen
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Dziękuję.
Rozumiem.
Powodzenia.


Sameen Galanis
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Zoya
GG:MM
Wiedziałam! Ale ich nie piłam, bo jakoś nie ufam. Podobno są też migdałowe...słyszałaśże się doi migdal. To jest dopiero zabawne.
Jak chcesz to możemy zaszaleć i ich spróbować.


Sameen Galanis
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Zoya
GG:MM
To kup co tam trzeba i wypijemy jak wrócisz. Mam się zająć psem?
I kup mi magnes


Sameen Galanis
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Nowa wiadomość głosowa od: Eve
Dzwoniłaś. Parę razy. Zapewne w sprawie pracy.. czy jak to nazwać. Cholera. *westchnienie* Teraz nie mogę. Możemy odłożyć to na później? Na jakiś tydzień, miesiąc albo dwa? Miałam wypadek i chyba.. chyba potrzebuje przerwy. Nie chodzi o.. fizycznie się ogarnę, ale muszę poukładać sobie głowę, więc chyba wyjadę. Znajdę ładne miejsce, dobrego terapeutę i.. wybacz, gadam. Odezwę się za jakiś czas.
Trzymaj się.


Sameen Galanis
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Jednak zejdzie mi dłużej.
Według terapeutów jest nad czym pracować. Kto by się spodziewał, że jestem aż tak popaprana. Chociaż nie.. wcale mnie to nie dziwi.
Przynajmniej jest tu cicho i spokojnie. Powinnam się tym delektować, ale cholernie tęsknię za pracą.
Kiedy wrócę, będziemy musiały pogadać. Nie o pracy. O tym, jak Cię potraktowałam i co chodziło mi po głowie między wierszami a o czym wstydziłam się mówić wprost licząc, że sama się domyślisz.


Sameen Galanis
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Znowu mi się pogorszyło i zabrali mi telefon. Mówią, że odcięcie się od świata pomaga oczyścić umysł i się wyciszyć. Dużo też gadają o jodze, ale to nie moja ulubiona forma wyciszenia się. Wolałabym pobyć z psami albo tu jedyną formą zwierzęcej terapii są konie..
Głupio mi, że się pozbierałam i nagle znów - bum. Próbuje sobie wmówić, że to skutki karambolu. Nieźle mnie wtedy przygrzmociło, więc może w głowie coś nie styka. Tak to już jest, jak czaszką rozwalisz szybę. :lol:
A co u Ciebie?


Sameen Galanis
ODPOWIEDZ