30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła po dwóch latach do Lorne Bay. Próbuje wszystko naprawić i odzyskać byłego narzeczonego.
Hejho! <3
Znam Jamiego od dzieciaka, w sumie to byliśmy razem i prawie za niego wyszłam! Złamałam mu serce, bo chciałam go chronić. To w sumie tak w mocnym skrócie!
Czy się lubimy? Może przyjaźniłyśmy się dość mocno? I teraz jakoś starasz się dowiedzieć, co się stało i mnie zrozumieć?

Marceline Rockwell
ambitny krab
dagger
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Jebbediah Ashworth ja? to ty mogłeś mieć dwie za jednym razem gdybyś nie był taki zaściankowy :lol:

Jamie Rockwell takie już prawo młodszej siostrzyczki! <3

Diana Puchalska no i świetnie! jakbyś miała ochotę coś zagrać w teraźniejszości albo brytyjskie retro to daj znać! 8)

Baby Sinclair myślę, że my już wiemy co i jak <3
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
Marceline Rockwell Nie lubię Cię, ale udaje że jest inaczej <3
ambitny krab
nemesis
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Birdie Heaney no cóż, pewnie ja też jestem o Ciebie zazdrosna i niekoniecznie pałam wielką miłością :lol: <3
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Marceline Rockwell pisze: 19 lip 2021, 15:58

Diana Puchalska no i świetnie! jakbyś miała ochotę coś zagrać w teraźniejszości albo brytyjskie retro to daj znać! 8)
ekstra! chętnie zagram niedługo brytyjskie retro <3 Marceline Rockwell
ambitny krab
pianka#9491
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Marceline Rockwell pisze: 19 lip 2021, 15:58
Jebbediah Ashworth ja? to ty mogłeś mieć dwie za jednym razem gdybyś nie był taki zaściankowy :lol:
teraz będę tego żałować :hahaha:
towarzyska meduza
enchante #8234
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
dzień dobry Marceline Rockwell! :welcome: czy raczej :poke2:
ambitny krab
dominicky
ODPOWIEDZ
cron