dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
NO WŁAŚNIE :lol:
To jak pozbyć sie ciał i zatrzeć dowody tak, żeby potem morderca nie znajdował się w kręgu podejrzeń też ma opanowane, więc miejmy nadzieję że Colton ją udobrucha :lol:
poppy weasley
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
22:54
Nie poddawaj się! Dobrze zaczęłaś bo to wdzięki trzeba lepiej uwydatnić by zobaczył w Tobie kobietę, a nie dziewczynkę ze szkoły, którą tak dobrze zna.
Wciąż odrzucasz opcję z zamknięciem Was na jakiś czas w szafie lubi innym małym pomieszczeniu? Przy niebezpieczeństwie ludzie się otwierają bardziej.
Ale jeśli obstajesz przy swoim to skupmy się na wdziękach. Najłatwiej będzie coś balowego - ale nie wiem jak tam z imprezami teraz - albo plażowego! On lubi plażę co nie? To trzeba Ci nowego stroju kąpielowego.
Ale nie że jakieś trzy nitki co zakrywają nic! Ma zakrywać więcej, ale ma mieć ładne wcięcia i uwydatniać co trzeba. Często taki jednoczęściowy kostium - ale nie pospolity - lepiej działa na wyobraźnię niż niejedno bikini!
Trzeba też coś wtedy z fryzurą zrobić. Masz być sobą dalej, ale taką co nieczęsto widuje :omg:


poppy weasley
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
23:04
Ja to wiem i Ty to wiesz. Ale obie też wiemy, że faceci później dojrzewają, więc on może dalej w liceum być.
Odpowiedni strój nie znaczy gorszy! Można super wyglądać i dobrze się czuć, ale trzeba czasem się napracować i po sklepach pochodzić!
Czerpanie z romantycznych filmów to nie jest zły pomysł. Zwłaszcza, że River nie wygląda na takiego co ogląda takie rzeczy, więc zawsze możesz go co nieco nauczyć ;>
Nie Ty jesteś hopeless, a on! Ślepy po prostu, ale nie możesz się poddać! Wiem jak długo do niego wzdychasz i to czekanie się opłaci! W pełni musisz wykorzystać wypad na plażę! :excited:
Moja propozycja z zamknięciem Was w jednym pomieszczeniu jest aktualna dożywotnio. Pomyśl jaka to by była fajna historyjka dla wnuków *.*


poppy weasley
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
23:06
I to będzie najlepsze wyjście! Tylko na trzeźwo i bez dodatków by nie miał głupek wymówek!
A zachód słońca na plaży idealnie sprzyja nastrojowi :excited:


poppy weasley
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
23:12
Będę czekać <3
Nie daj się! Znaczy daj się... Ale się nie daj! Do boju! Dasz radę! :cheer:


poppy weasley
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
14:12
Słyszałaś już? Oczywiście, że słyszałaś bo sama przysłałam Ci teledysk, więc słyszałaś! Musiałaś! Ale czy słuchałaś czy jeszcze nie mogłaś? Bo oczywiście pamiętasz? Ale jak nie to przypominam Ci, że wysłałam Ci nowy teledysk z piosenką najlepszego zespołu ever!


poppy weasley
ODPOWIEDZ