wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Może na uczelni. Albo za dzieciaka, bo on pewnie już jako nastolatek zaglądał do lokalnego antykwariatu. Może ich dziadkowie ich może wtedy trochę szipowali. :lol:
34 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Aaron Barnard , może mieszkaliśmy niedaleko, skoro oboje wychowali się na farmie? Łobuzowali razem, aż Beverly z tego wyrosła, potem wyjechała na studia.
Spotkanie po latach mogłoby wyglądać tak: "Też skończyłeś sudia? Fajnie. Myślałam, że rodzice ci na to nigdy nie pozwolą. Jesteś wykładowcą? Gratulacje."
powitalny kokos
nie powiem
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Beverly Winston myślę, że tacy kumple z chodzenia po drzewach będą spoko, a czy teraz wyjdą poza grzecznościową wymianę zdań, to zobaczymy. Chyba, że masz jakieś propozycje już z góry? ^^
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Coś po starej znajomości? Aaron Barnard ^^
sumienny żółwik
13#9694
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Maxine Hammond, odpisuję w relkach :lol:
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Maxine Hammond, dobrze dziś już piszę z czymś konkretniejszym. W KP wyczytałam, że Max miała problem z przedmiotami humanistycznymi. Aaron jako kilka lat starszy, typowy humanista, mógł udzielać korepetycji miejscowym dzieciakom. Ona mogła być znajomą jakiejś jego siostry (chyba obu już nie ma na forum) i w ten sposób doszło do tych korepetycji. Jego siostra mogła rzucić tekstem "mój brat jest strasznym nudziarzem, ciągle tylko w książkach siedzi, może Ci pomóc".
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Aaron Barnard pisze: 12 wrz 2021, 16:26
Maxine Hammond, dobrze dziś już piszę z czymś konkretniejszym. W KP wyczytałam, że Max miała problem z przedmiotami humanistycznymi. Aaron jako kilka lat starszy, typowy humanista, mógł udzielać korepetycji miejscowym dzieciakom. Ona mogła być znajomą jakiejś jego siostry (chyba obu już nie ma na forum) i w ten sposób doszło do tych korepetycji. Jego siostra mogła rzucić tekstem "mój brat jest strasznym nudziarzem, ciągle tylko w książkach siedzi, może Ci pomóc".
Ej, jestem bardzo za tym! Idę o zakład, że gdyby nie on i jego korki, Hammond by kiblowała w tej samej klasie. Widzę tu spory potencjał do wkurzania siebie wzajemnie :hihi:
sumienny żółwik
13#9694
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Mogą w sumie przez cały czas mieć kontakt, albo ten urwał się, gdy jego żona zaczęła chorować. :hm:

Maxine Hammond
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Aaron Barnard no cześć!

Obrazek
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Nicholas Winslow, ooo! A wiesz, że Aaron ostatnio kręci się koło Melis? I to tak akurat po ich rozstaniu w sumie :evil:
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Aaron Barnard pisze: 23 kwie 2022, 20:19
Nicholas Winslow, ooo! A wiesz, że Aaron ostatnio kręci się koło Melis? I to tak akurat po ich rozstaniu w sumie :evil:
no i nasze brotp właśnie poszło się walić :tear:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Oczywiście do jakiegoś czasu mogą nie wiedzieć o swoim połączeniu z Melis. :evil:

Nicholas Winslow
ODPOWIEDZ