uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Hej, Jeremy Carvalho, słuchaj! Wiem, że jesteś starszy, ale na pewno regularnie widujemy się w kawiarni, gdzie Em przychodzi nie tylko na kawę, ale i czasem pouczyć się w otoczeniu innym niż dom. Może któregoś dnia wciągnęli się w jakąś rozmowę i okazało się, że parę rzeczy ich łączy (np. rozbita rodzina, ale pewnie o wiele więcej!). Teraz mogą się kumplować, obczajać fajnych chłopaków i wymieniać kosmetykami! *.*
przyjazna koala
scarlett
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
hejo, potrzebuję ziomka dla Poppy, który nie będzie zamieszany w jej miłosne dramaty. Tylko dobregoo ziomeczka. Także ten... piszesz się? <3

Jeremy Carvalho
sumienny żółwik
anu
21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.
Emily Hawkins gadanie o chłopakach i wymiana kosmetykami? Jestem za! Ogółem przyda się faktycznie Jerowi taka psiapsi, którą Jer zamęczałby opowiadaniem o swoich kolejnych miłostkach (które są w sumie raczej pojedynczymi randkami typu one night stand :v)

poppy weasley jestem absolutnie za! Jer jako, że sam ma raczej bogate życie erotyczne niźli związkowe, będzie wręcz idealnym dobrym ziomeczkiem, który będzie mówił jej, żeby pierdoliła związki i po prostu jeździła z nim do klubów :D
niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
sups! po gre przyjde <33

Jeremy Carvalho
sumienny żółwik
anu
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
przyjazna koala
scarlett
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Dzień dobry, tutaj ta gówniara co przychodzi dorywczo. Pewnie tobie narzekam, ponieważ nie zawsze podoba mi się sposób twojej pracy, ale po czasie już przyzwyczaiłam. Tylko dalej lubię z tobą się droczyć, może nawet czasem za mocno przesadzam, ale lubię z tobą pracować. Zwłaszcza jeśli uczysz mnie czegoś nowego! Śmieszki w pracy, narzekanie i zwalanie winy na Ciebie masz jak w banku! <3
Dodam jeszcze moją Stelle, tylko rok różnicy Jeremy Carvalho :lol:
ambitny krab
Martyna
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje prawo i pracuje jako kelnerka w Hungry Hearts. Poza tym żyje życiem z amerykańskich seriali i wcale nie czuje się dorosła.
Hej, Jeremy Carvalho, chcesz mnie uczyć hiszpańskiego, gdy akurat nie ma ruchu w kawiarni? *.*
ambitny krab
scarlett
Zablokowany