lorne bay — lorne bay
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
heddy weissman
miejscowa wersja doktora dolittle, dziewczyna o dosyć ciekawym aborygeńsko-żydowskim pochodzeniu, niedawno wróciła do miasta i próbuje jakoś odnaleźć się w lorne bay na nowo
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick autora
brak multikont
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
29 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
prowadzi zajęcia jogi i marzy o otworzeniu własnego studia, a w tym celu musi przekonać rodziców, że jest poważna i zna zasady biznesu
hejka, heddy weissman
chyba trochę cię nie lubię :/

chcesz kogoś ode mnie poza lore? <3
lorne bay — lorne bay
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lourdes serrano chyba jest to trochę odwzajemnione :/

a może chcesz mi dać lulę albo bronte do czegoś? jakieś besties?
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.
no więc tak! mogę podrzucić ci milo, który od zawsze zamieszkiwał ziemie tingaree i jest między nimi zaledwie rok różnicy - mogliby znać się ze szkoły albo z sąsiedztwa, o ile wraz z rodzicami mieszkała w tej okolicy :lol: dam też suzie, która mieszka wraz z ell no i może donnie na jakąś kumpele ze szkolnej ławki? reef też pochodzi z tingaree i ma aborygeńskie pochodzenie ale jest starszy i nie wiem czy się nada :lol:

heddy weissman
rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity
hejka, chcesz kogoś ode mnie?

heddy weissman
ambitny krab
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ