Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Sara Smith pisze: 04 sie 2021, 09:04
jonathan wainwright co za dużo romansów to niezdrowo ! Jestem za niewinną wymianą sms zwłaszcza gdy muszę zamienić się na dyżury albo potrzebuje dnia wolnego ^^ Może zawsze idziesz mi na rękę ale nie zawsze idzie łatwo i szybko? 8)
Jeju wybacz! Zapomniałam, że mój arogant ma relacje :lol:

Jasne, pasuje mi takie podejście. <3 Może też bym poszła w coś takiego, że niekoniecznie za sobą przepadają. To znaczy Jona jest dość specyficznym człowiekiem, wielu ma go za aroganta i służbistę. Faktycznie mają trochę w tym racji, więc może z Sarą mieliby jakby "konflikt", bo przecież kardiochirurg pewnie patrzy na plastyka z gory, ale w gruncie rzeczy Wainwright uznaje Smith za jedną z najlepszych w swoim fachu, tylko jakby niekoniecznie musi przepadać za jej osobą.
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
jonathan wainwright panie dyrektorze, wprawdzie z moim wiekiem chętnie bym panu matkowała albo była jak odrobinę starsza siostra, ale dogadujemy się nieźle jako racjonalne i wyważone osobniki, które uwielbiają regulaminy, prawda?
sumienny żółwik
enchante #8234
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
enrica duke-macnee pisze: 26 wrz 2021, 23:30
jonathan wainwright panie dyrektorze, wprawdzie z moim wiekiem chętnie bym panu matkowała albo była jak odrobinę starsza siostra, ale dogadujemy się nieźle jako racjonalne i wyważone osobniki, które uwielbiają regulaminy, prawda?
Myślę, że ich zasadniczość i profesjonalizm mogą być dobrym gruntem dla pozytywnej relacji. Pewnie w jakimś stopniu ich znajomość jest bardziej znacząca niż zwykła pracownicza relacja, bo Jonathan przyjaźni się mocno z Olivią (jest ojcem chrzestnym jej dziecka), a skoro i Enrica się z nią przyjaźni to mogą się znać już od lat.
I skoro się tak super dogadują ( o ile takie określenie w stosunku do kontaktów Jony z innymi ludźmi jest w ogóle możliwe) to jakiś "zawodowy" konflikt mógłby tę ich relacją wystawić na próbę.

enrica duke-macnee
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
Nie wiem na ile Jona jest teraz praktykującym lekarzem, ale wyobrażam sobie jakieś mocne zaangażowanie w pacjenta, który dla nich obojga będzie znaczył dużo (może jakiś wspólny mentor z przeszłości? była pielęgniarka ze szpitala?) i wejdą w konflikt stary jak świat, czyli co jest ważniejsze: serce czy mózg, może skończyć się śmiercią i czyjąś odpowiedzialnością co mocno wpłynie na ich relację, a jeśli nie to możemy pójść w stronę czystej formalnej strony Jony jako dyrektora, który tnie jej fundusze bądź wręcz wyrzuca jej męża w śpiączce ze szpitala, bo nie stać placówki na taką zapaść finansową, wybierz jedno albo zaproponuj trzecie :lol:
i tak, chodźmy w bliższą relację, na kształt szorstkiej przyjaźni, którą łatwo pokomplikujemy jonathan wainwright
sumienny żółwik
enchante #8234
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
enrica duke-macnee pisze: 27 wrz 2021, 00:16
Nie wiem na ile Jona jest teraz praktykującym lekarzem, ale wyobrażam sobie jakieś mocne zaangażowanie w pacjenta, który dla nich obojga będzie znaczył dużo (może jakiś wspólny mentor z przeszłości? była pielęgniarka ze szpitala?) i wejdą w konflikt stary jak świat, czyli co jest ważniejsze: serce czy mózg, może skończyć się śmiercią i czyjąś odpowiedzialnością co mocno wpłynie na ich relację, a jeśli nie to możemy pójść w stronę czystej formalnej strony Jony jako dyrektora, który tnie jej fundusze bądź wręcz wyrzuca jej męża w śpiączce ze szpitala, bo nie stać placówki na taką zapaść finansową, wybierz jedno albo zaproponuj trzecie :lol:
i tak, chodźmy w bliższą relację, na kształt szorstkiej przyjaźni, którą łatwo pokomplikujemy jonathan wainwright
Podoba mi się bardziej pierwsza opcja, bo jest o wiele bardziej głęboka. Zdecydowanie walka o pacjenta (szczególnie jeśli był istotną osobą dla obojga) może być tutaj ciekawym polem do rozwoju wydarzeń :3 Jonathan nadal praktykuje, bo na sali operacyjnej nadal czuje się o wiele lepiej niż za biurkiem. Musimy pomyśleć o jakimś ciekawym diagnostycznie przypadku, by to miało ręce i nogi, ale tak... Ten pomysł mi się podoba i to co z niego wyniknie :3

enrica duke-macnee
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
dobrze więc przerażający Jono ;> , wołaj na dc jak się odkopiesz i będziemy ładnie nad tym główkować :lol: jonathan wainwright
sumienny żółwik
enchante #8234
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
jonathan wainwright, Cassandra ma od narodzin chore serduszko, więc przychodzę do Ciebie jako do jej lekarza. <3 Cass jest tym potulnym pacjentem, co zawsze się stosuje do wszelkich poleceń, więc praca z nią to sama przyjemność!
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Cassandra Hammond pisze: 12 lis 2021, 14:56
jonathan wainwright, Cassandra ma od narodzin chore serduszko, więc przychodzę do Ciebie jako do jej lekarza. <3 Cass jest tym potulnym pacjentem, co zawsze się stosuje do wszelkich poleceń, więc praca z nią to sama przyjemność!

Hej <3 Cassandra Hammond
Takich pacjentów, którzy stosują się do zaleceń lekarzy, Jonathan najbardziej lubi, więc z miłą chęcią zaopiekuję się Cassandrą. Może być nawet jej lekarzem prowadzącym do bardzo dawna, albo ich drogi mogły się przeciąć, gdy Cass była jeszcze małą dziewuszką, bo widzę, że nadal ma niezbyt wiele lat :hihihi:
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
jonathan wainwright pisze: 12 lis 2021, 20:30
Cassandra Hammond pisze: 12 lis 2021, 14:56
jonathan wainwright, Cassandra ma od narodzin chore serduszko, więc przychodzę do Ciebie jako do jej lekarza. <3 Cass jest tym potulnym pacjentem, co zawsze się stosuje do wszelkich poleceń, więc praca z nią to sama przyjemność!

Hej <3 Cassandra Hammond
Takich pacjentów, którzy stosują się do zaleceń lekarzy, Jonathan najbardziej lubi, więc z miłą chęcią zaopiekuję się Cassandrą. Może być nawet jej lekarzem prowadzącym do bardzo dawna, albo ich drogi mogły się przeciąć, gdy Cass była jeszcze małą dziewuszką, bo widzę, że nadal ma niezbyt wiele lat :hihihi:
W KP wspomniałam, że do piątego roku życia miała kilka operacji przeprowadzanych, bo urodziła się wcześniakiem, bo jej biologiczna matka w ciąży piła i raczej mało o siebie dbała, tak więc kto wie, może był nawet osobą, którą tę operację przeprowadzała! Albo był chociaż rezydentem wtedy : D

+ rok temu Cass dostała na uczelni ostrej niewydolności lewej komory serca, też zabieg był potrzebny więc na 100% Jonathan jej te serduszko naprawiał i pewnie powiedział "Ok, Cass, nie ma żartów, możesz wrócić na studia pod warunkiem, że będziesz się mocno oszczędzać" + jest wpisana na listę do przeszczepu, bo kolejny atak może się kiepsko skończyć, ale się niestety nie kwalifikuje "na cito", więc czeka gdzieś daleko w tyle.
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Cassandra Hammond, bardzo odpowiada mi wizja z tym, że Jona mógł być rezydentem i brać udział w jednej z operacji, które miała Cass jak była dzieciakiem. I rozumiem, że jej przypadek w jego życiu będzie dość znaczący, bo mega będzie walczył o to, aby serduszko Cass dawało jak najdłużej radę <3

Myślę, że szczegóły możemy obgadać na PW, aby wpleść tę historię w fabuły <3
POŚREDNIK TURYSTYCZNY — HELLOWORLD TRAVEL
38 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do miasta, żeby odzyskać Waltera i żeby to osiągnąć udaje, że jest ciężko chora.
Czy my się przyjaźnimy, jonathan wainwright? :oops: :hihihi:
powitalny kokos
nick
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
adria wainwright pisze: 01 sty 2022, 23:40
Czy my się przyjaźnimy, jonathan wainwright? :oops: :hihihi:
To skomplikowane, przecież wiesz adria wainwright D:
<3
ODPOWIEDZ