nanotechnolog / wykładowca — csiro cairns / jcu
46 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
dobry profesor, jeszcze lepszy naukowiec, porządny ojciec i beznadziejny mąż
oswald lounsbury
pan naukowiec i wykładowca; żonaty, ale głównie na papierze; ma dwójkę dzieci — jedno dorosłe, drugie 10 letnie; z reguły nie bywa super-miły, a raczej gburowaty; chodzą ploty, że romansuje ze znacznie młodszymi kobietami
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Lekarz rodzinny — Lorne Bay Medical Center
35 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Ma urwanie głowy nie z jednym, a z dwójką (wspaniałych) dzieci. Niestety wciąż nie zrozumiał, że niektóre (wyjątkowe) relacje zdarzają się tylko raz w życiu.
Jeśli nie zawodzą mnie moje matematyczne zdolności to Paddy powinien kończyć 10 lat! Chłopcy mogliby chodzić do jednej klasy, może nawet razem biegać na zajęcia z koszykówki i mocno się kumplować. A co za tym idzie, ojcowie również powinni się znać, dlatego podrzucam Diona ^^
oswald lounsbury
(pijany) psychiatra — cairns hospital
44 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
My beer drunk soul is sadder than all the dead Christmas trees of the world.
Obrazek

oswald lounsbury spoko, wybijemy ci terapią te młodsze kobiety z głowy
Hoduje alpaki — zmagając się z kryzysem wieku średniego
41 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Były policjant, obecnie hodowca lam. Wcale nie ma kryzysu wieku średniego, wcale...
oswald lounsbury Ja mam młodą panią, Biancę, da się wyrwać zapewne :hm:
pułkownik oddziału antyterrorystycznego — Australian Special Air Service Regiment
45 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Wojskowy, który ambitnie dąży do kolejnego awansu, jednocześnie próbując ogarnąć relacje z córką i jakoś przetrwać kolejne lata.
Jak chcesz to mogę Ci dać Owena na kumpla, skoro są praktycznie w tym samym wieku! Mogą się znać od lat xD A z pań to tak, mogę Ci dać Caitrione, bo ona też pracuje na uniwerku więc mogą się jakoś tam gdzieś spotkać xD Ewentualnie mogłabym też dać Zoey, bo jej stary jest politykiem więc może zapraszać różne ważne osobowości z okolicy na jakieś swoje bankiety czy wiece, czy cokolwiek takiego, także mogli się poznać z McTavish gdzieś na jednym z takich eventów + stary może też dawać hajs na finansowanie jakiś jego badań czy kij wie co xd

oswald lounsbury
ambitny krab
catlady
luna - joshua - zoey - eric - cece - caitriona - judith - benedict - bruno - olgierd
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
nie wiem kogo bym ci mogła dać, ale jak kogoś chcesz to śmiało oswald lounsbury :parrot:
były bokser, właściciel schroniska dla zwierząt — lorne bay animal shelter
40 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były bokser i rozwodnik, który wrócił do Lorne i zaczął od nowa jako pracownik schroniska. Obecnie przejął je po właścicielu, który uciekł z tonącego statku i stara się uratować zwierzaki, pomimo braku środków i wsparcia.
Obrazek

przychodzę oficjalnie po jakiegoś dobrego kumpla :hihihi:
ODPOWIEDZ
cron