właściciel i manager — lorne bay
35 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Do miasteczka ściągnął ją mąż, z którym nieszczególnie jej się układa, dlatego całkowicie poświęca się pracy, gdzie intensywnie stara się przywrócić do życia klub, który udało im się wykupić, chociaż ostatnio jej myśli zaprząta upierdliwy księgowy.
Dawn Milligan
Świeżo upieczona właścicielka Oceana Moon w Cairns. Do miasteczka ściągnął ją mąż, z którym nieszczególnie jej się układa, dlatego całkowicie poświęca się pracy. Przydadzą jej się wszelkie nowe koleżanki i może też jakiś zawodowy nemesis.
IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
:welcome: Na pewno chcę się znać zawodowo :sneaky: Z jednej strony kusi mnie trochę ta nemezis, nie wiem tylko, jak to ugryźć, bo Makayla trzyma się raczej tylko Shadow i niezbyt legalnych rzeczy, ale chętnie pokombinuję tu coś w tym kierunku :evil:
Dawn Milligan
właściciel i manager — lorne bay
35 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Do miasteczka ściągnął ją mąż, z którym nieszczególnie jej się układa, dlatego całkowicie poświęca się pracy, gdzie intensywnie stara się przywrócić do życia klub, który udało im się wykupić, chociaż ostatnio jej myśli zaprząta upierdliwy księgowy.
Makayla Wyatt pisze: 23 lut 2024, 21:05
:welcome: Na pewno chcę się znać zawodowo :sneaky: Z jednej strony kusi mnie trochę ta nemezis, nie wiem tylko, jak to ugryźć, bo Makayla trzyma się raczej tylko Shadow i niezbyt legalnych rzeczy, ale chętnie pokombinuję tu coś w tym kierunku :evil:
Może mogłybyśmy jakoś zahaczyć tu o współpracę z mężem Dawn? On w założeniu też trudni się szemranymi sprawami, ale nigdzie nie precyzowałam, czym konkretnie się zajmuje. Jeśli więc pasowałby ci taki scenariusz, mogłybyśmy jakoś powiązać go z Makaylą, z którą Dawn pewnie kilka razy by go widziała, ale nigdy nie byłaby wprowadzona w to, co dokładnie dla siebie robią. A jeśli potrzebowałabyś urozmaicenia, Milligan ma obecnie problemy z szemranymi typami, którzy chcą wyciągnąć od niej kasę na ochronkę i mają na nią haka, którego chcą wykorzystać przeciwko niej, więc to też można byłoby wykorzystać, tylko musiałabyś mnie bardziej wprowadzić w to, czym dokładnie Makayla się zajmuje :hihi:
ODPOWIEDZ