autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.

CODE: Zaznacz cały

[tele2]
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/d0/a8/e9/d0a8e9e3e05a274bc7b84c840af419f0.jpg][/telimg1]
[tel10]B.
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
sprzedawczyni — gia's candlewick
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
I care not.
0700880077
21:37
Jeżeli nie wyjebałeś w kosmos to jutro o 18:00 jestem wolna.
Cece.
wysłano do Björn Zimmerman
sex on the beach
catlady#7921
joshua - luna - zoey - bruna - eric - caitriona - benedict - owen - mira - olgierd
sprzedawczyni — gia's candlewick
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
I care not.
Cece
21:37
You know nothing Bjorn Zimmerman.
Kup piwo w monopolowym i po mnie przyjdź. Pokaże Ci miejsce, które Cię zainspiruje do książki.
wysłano do Björn Zimmerman
sex on the beach
catlady#7921
joshua - luna - zoey - bruna - eric - caitriona - benedict - owen - mira - olgierd
właściciel — skydive cairns
28 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Zimmermanów. Człowiek rozrywka. Fan sportów ekstremalnych, rozrywki, dobrej zabawy oraz unikania ciężkiej pracy. Za rodowe bawarskie pieniądze ciągle rozkręca nowe interesy. Jeśli chcesz poskakać ze spadochronem - Bjol zaprasza do Skydive Cairns.
Bjol
13:14
Stary, czym można zastąpić pomarańczę w aperolku?
wysłano do Björn Zimmerman
właściciel — skydive cairns
28 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Zimmermanów. Człowiek rozrywka. Fan sportów ekstremalnych, rozrywki, dobrej zabawy oraz unikania ciężkiej pracy. Za rodowe bawarskie pieniądze ciągle rozkręca nowe interesy. Jeśli chcesz poskakać ze spadochronem - Bjol zaprasza do Skydive Cairns.
Bjol
13:14
Na pewno? Nie wkręcasz mnie? Nie zastawiasz na mnie pułapki? Zaproszę do siebie laskę, laska uzna, że to zbyt gorzkie i sobie wyjdzie, a wtedy ty zgarniesz ją dla siebie? Nie ze mną te numery!
wysłano do Björn Zimmerman
właściciel — skydive cairns
28 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Zimmermanów. Człowiek rozrywka. Fan sportów ekstremalnych, rozrywki, dobrej zabawy oraz unikania ciężkiej pracy. Za rodowe bawarskie pieniądze ciągle rozkręca nowe interesy. Jeśli chcesz poskakać ze spadochronem - Bjol zaprasza do Skydive Cairns.
Bjol
13:14
No dobra, Schäfer, wierzę ci na słowo
wysłano do Björn Zimmerman
ODPOWIEDZ