właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/xia8u7q.jpeg][/telimg1]
[tel5]Joey
[/tel5][/tel02][tel8]22:11
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/xia8u7q.jpeg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]22:13[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
20:48
słuchaj, przepraszam
okropnie mi głupio za to u Oscara
i żeby było jasne: to nie jest tak, że ja płaczę, bo mnie zostawiłeś
płakałam*
to znaczy, no wiesz, nie próbuję wzbudzać teraz w tobie wyrzutów sumienia ani sprawiać, że będziesz się czuł źle, bo się mażę jak dzieciak
bo jasne, to, że się rozwodzimy, nie jest przyjemne. ale przez to ja musiałam się wyprowadzić z mieszkania, nie ma mnie w Londynie i tak dalej. więc dlatego płakałam: bo to nie jest tylko koniec miłości, ale też koniec jakiegoś życia
nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens?
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
20:48
za co dokładnie?
to znaczy - za co mnie przepraszasz?
(wcale nie musisz mi na to odpowiadać, teraz trochę się nad tobą pastwię)
poza tym
nie ma mnie już u Oscara, nie powiedział Ci?
możesz spokojnie wpadać, skoro widocznie mój brat lubi cię bardziej niż mnie
Oscar Ci nie powiedział? Chciałam napisać, że chyba trzeba mu dać korki z tego, jak to teraz działa, ale ją chyba też tego nie wiem
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
20:48
mhm, to miłe, że wciąż możesz pić drinki z moim bratem
poza tym - jestem prawie pewna, że Oscar nie wie nawet, gdzie dokładnie leży Szwajcaria
nie, nie jestem u Celii
wynajęłam mieszkanie w Lorne, więc jestem trochę w mieszkaniu, trochę u Adama
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
20:48
nie przeszkadza mi to
no, może trochę, ale Oscar pierwszy zaczął z Tobą pić drinki, na długo przede mną, więc muszę to jakoś przeżyć
Adam Polanski, jest teraz w Lorne
oczywiście nic się nie zmieniło i z nim nie sypiam, Adam ma raka, więc jestem kimś między pielęgniarką i niańką
nie wiem, może do jesieni?
do angielskiej jesieni, nie australijskiej, chodzi mi o wrzesień
na razie mam mieszkanie na pół roku i muszę skończyć książkę, więc rzadko będę wychodzić, raczej nie będziemy padać na siebie w sklepie
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Ech, żenująca jestem
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
20:48
mamy coś jeszcze do podzielenia?
nie pytam RETORYCZNIE ani złośliwie, pytam poważnie
zabrałeś swoje rzeczy z domu, jeśli zostało coś twojego/wspólnego, to już zdążyłam się tego pozbyć, kiedy opróżniałam mieszkanie
nie mieliśmy kupionego domu ani innych dzieci, a ty powiedziałeś, że pierścionków nie chcesz, więc, no wiesz, chyba nie zostało nam już za wiele do dzielenia
nawet jeśli to w sumie bardzo smutne, ale chyba musimy już tylko podpisać papiery i potem możemy udawać, że nigdy nic nas nie łączyło, bo i tak nie ma już żadnych dowodów
poza tym nie mam kasy na płacenie komuś, żeby rozmawiał z twoim prawnikiem, więc musisz to chyba załatwić ze mną
(przepraszam, jeśli to duży problem, no ale naprawdę nie mam)
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
20:48
odpowiedź na wiadomość
Okej. Skoro tak chcesz do tego podchodzić to rzeczywiście, niewiele dowodów na to, że cokolwiek nas łączyło zostało. Mam nadzieję, że pamiętałaś aby spalić wszystkie wspólne zdjęcia, brzmi kurwesko dramatycznie, więc może Ci się spodobać.
z ciekawości - co, twoim zdaniem, powinnam z nimi zrobić? Skoro Ty postanowiłeś wynieść się na inny kontynent i mnie z tym zostawić? Miałam zrobić ołtarzyk z twoich zdjęć? Czy wykleić nimi cały pokój?
odpowiedź na wiadomość
Zresztą zapewne to nie moja sprawa. Ale skoro tak to wygląda, to tym bardziej rozwód Cię ucieszy. Nie tylko pozbędziesz się gównianego męża, ale jeszcze na tym zarobisz. Nie mamy intercyzy, więc wszystko podobno jest wspólne. A ja w czasie naszego małżeństwa zarobiłem sporo i dostałem odprawę, więc najwyraźniej jest co dzielić.
puknij się w łeb
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
20:48
odpowiedź na wiadomość
Nic nie powinnaś, a już na pewno nie przejmować się moim zdaniem, prawda?
mam informację, która może Cię zszokować: gdybyś choć raz odpowiedział na pytanie wprost, nie stałaby Ci się żadna krzywda, ludzie od tego nie umierają
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
20:48
Adam ma guza mózgu i nie reaguje na chemioterapię, a jest zupełnie sam. nawet się nie waż porównywać tego do kaprysu czterdziestolatka, który uznał, że nudzi go praca i woli surfować.
wysłano do głupi kutas


Cars
21:30
nie wiem, wszystko mi jedno, po prostu umów wizytę i powiedz mi, gdzie mam przyjechać
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
21:30
no cóż, w takim razie pewnie się teraz cieszysz, że postanowiłeś mnie rzucić i się ze mną rozwieźć
nie będę podpisywać żadnych papierów, w których mam dostać połowę twojej głupiej odprawy, powiedz mi, jak umówisz się z prawnikiem, to przyjadę
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
21:30
to miłe, że przynajmniej nie wypierasz się tego, że postanowiłeś się ze mną rozwieźć
a skoro przeszkadza ci, że zachowuję się jak dziecko, trzeba było wziąć ślub z kimś w swoim weku
nie zmienię zdania w kwestii kasy
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
ODPOWIEDZ