Barman — Rudd’s pub
23 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Nalewa browary, pisze spicy romans dla bab, bo dobrze się sprzedaje i próbuje nie dać się zamordować swojej eks
Lorcan Hargreeves
młody szczyl, który barmanuje w pubie Rudd’s i wiecznie kombinuje jak zarobić fortunę, syn pani doktor Hargreeves i czaruś jakich mało
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Agata
brak multikont
tanatokosmetolog — The Last Goodbye
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
jedna z tych miłych dziewcząt, ale...
pracuje w zakładzie pogrzebowym, wie coś o śmierci przyjaciółki, gustuje w starszych mężczyznach i na domiar złego jeszcze prowadzi wojnę przeciwko krasnalom ogrodowym
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
kelnerka — sushi house
22 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
zrobiła sobie przerwę od studiów i uciekła od nadopiekuńczych rodziców
Lorcan Hargreeves może się znać z Hals z czasów, gdy jeszcze chodziła tu do szkoły :hihi: i jak jest czarusiem to super, bo to głupie i naiwne jest życiowo skore do przekraczania granic teraz, bo ostatnie lata żyła trochę pod kloszem nadopiekuńczych rodziców :hihihi:
Barman — Rudd’s pub
23 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Nalewa browary, pisze spicy romans dla bab, bo dobrze się sprzedaje i próbuje nie dać się zamordować swojej eks
mia ginsberg pisze: 06 lut 2024, 19:16
hej mia ginsberg, świrusko :lick: widzimy się na kolejnej imprezce :evil:
czy Julia Crane to moja druga mama? :hihi:
Charlotte Hargreeves pisze: 06 lut 2024, 21:03

Charlotte Hargreeves Cześć mamo, co złego to nie ja pamiętaj :hihi:
halston marlowe pisze: 06 lut 2024, 21:10
Lorcan Hargreeves może się znać z Hals z czasów, gdy jeszcze chodziła tu do szkoły :hihi: i jak jest czarusiem to super, bo to głupie i naiwne jest życiowo skore do przekraczania granic teraz, bo ostatnie lata żyła trochę pod kloszem nadopiekuńczych rodziców :hihihi:


halston marlowe Myślę, że jak najbardziej mogą się znać ze szkoły, ale dopiero teraz mogą przekraczać granice i odwalać razem głupoty :lol:
powitalny kokos
Agata
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Lorcan Hargreeves pisze: 07 lut 2024, 17:58
mia ginsberg pisze: 06 lut 2024, 19:16
hej mia ginsberg, świrusko :lick: widzimy się na kolejnej imprezce :evil:
czy Julia Crane to moja druga mama? :hihi:
ale oczywiście <33 trochę złagodzimy to okrutne słowo macocha <33
bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lorcan Hargreeves elo, przylazłam z Maeve, bo gówniaków jest mało, więc się musimy razem trzymać i no. Na pewno znają się ze szkoły, bo to rok różnicy tylko, plus jak spędza czas w bibliotece i dużo czyta to też na pewno się widują, bo Maeve w bibliotece pracuje sobie. No i gadają o tych książkach pewnie albo Maeve gada i sama sobie często odpowiada, a on wtrąca swoje trzy grosze jak jej się oddech skończy i musi wziąć nowy, bo wtedy tylko milknie. A tak ogólnie to jest bardzo miła i sympatyczna i głupiutka :hihi:
Ratownik na basenie — pullman pd sea temple resort & spa hotel
25 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lorcan Hargreeves z Charlotte założyliśmy, że skoro jej syn i Ty są w podobnym wieku, to na pewno chodzili razem do szkoły i byli kumplami. Fajnie by było, jakby tak faktycznie było! Tyler jest dość specyficzny, głupiutki i może nieco dziecinny, ale na pewno jest dobrym przyjecielem. I wtedy też Marnie Clarke , czyli żona Ty'a. z którą też chodzili do klasy, może być kumpelką Lorcana

i z Biancą robimy tak, jak się umawiałyśmy na pw? :hihi:
Barman — Rudd’s pub
23 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Nalewa browary, pisze spicy romans dla bab, bo dobrze się sprzedaje i próbuje nie dać się zamordować swojej eks
Maeve Halsworth to świetna kompanka dla Lorcana, który uwielbia czasami pobyć sam ze sobą w ciszy :lol: Mogą znać się ze szkoły, zawsze się kojarzyli i Lorcan rzucał jej głupie zaczepki, bo go bawiło jej chyba ty, ale lepiej mogli się poznać na przykład jak oboje musieli zostać po lekcjach. Lorcan dlatego, że wyciął komuś numer a Maeve za dużo rozmawiała na lekcji. Mogła nawiązać się między nimi nić porozumienia, chociaż on jej pewnie powiedział, że za dużo gada. I teraz widzę oczami wyobraźni jak on probuje czytać w bibliotece, a ona go denerwuje do granic możliwości swoimi opowieściami o nowym podcaście kryminalnym. Ale mimo wszystko słucha :lol:

Tyler Clarke taki dziecinny i głupiutki przyjaciel to super kompan dla Lorcana, więc świetnie. On pewnie nie rozumie dlaczego Ty mógł się tak dać wmanewrować w małżeństwo w takim młodym wieku, kiedy powinni razem podbijać bary i dziewczyny, ale bardzo lubi Marnie Clarke i może radzi się jej często w jakichś sprawach sercowych. Pewnie też ciągle przychodzi bez zapowiedzi akurat w porze obiadowej :lol:
A z Biancą jeśli nadal chcesz to ja jestem za :lol:
powitalny kokos
Agata
brak multikont
Ratownik na basenie — pullman pd sea temple resort & spa hotel
25 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lorcan Hargreeves ależ odpowiedź jest bardzo prosta - zaobrączkował ją, zanim się nie rozmyśliła :haha:

No ja za Biancą jestem też za, więc jak będziesz chciała coś zagrać to dawaj znać :lama:
Barman — Rudd’s pub
23 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Nalewa browary, pisze spicy romans dla bab, bo dobrze się sprzedaje i próbuje nie dać się zamordować swojej eks
Tyler Clarke to odezwę się na pw :fox:
powitalny kokos
Agata
brak multikont
bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lorcan Hargreeves więc tak. Wszystko mi pasuje, Marnie też Lorcana lubi i chętnie mu daje rady miłosne, bo ja ją widzę trochę jako taką swatkę, która ma na celu znalezienie tej jedynej dla Lorcana :hihihi:
Maeve też super, tylko ona na pewno nie poprzestała na chyba ty, więc mógł ją zaczepiać, bo go to bawiło, ale za każdym razem żałował jak kontynuowała swoją wypowiedź :haha:
ODPOWIEDZ