trochę pisze erotyki, trochę barmanuje — rudd's rub
31 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Napisała kilka słabych erotyków, a teraz wróciła z podkulonym ogonem do domu, bo jej (były) mąż okazał się wielkim frajerem.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://viberatecdn.blob.core.windows.net/entity/artist/eiza-gonzalez-66FX7][/telimg1]
[tel5]Laney Salberg 
[/tel5][/tel02][tel8]1 minute ago
[tel3][telimg2][IMG=https://viberatecdn.blob.core.windows.net/entity/artist/eiza-gonzalez-66FX7][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
były bokser, właściciel schroniska dla zwierząt — lorne bay animal shelter
40 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były bokser i rozwodnik, który wrócił do Lorne i zaczął od nowa jako pracownik schroniska. Obecnie przejął je po właścicielu, który uciekł z tonącego statku i stara się uratować zwierzaki, pomimo braku środków i wsparcia.
8:11 PM
Angus
Hej, Lanes. Wciąż nie mam pewności czy to twój aktualny numer telefonu ale pomyślałem, że warto spróbować. Może masz ochotę na spacer i mrożony jogurt na plaży?
Tylko spacer, jogurt i rozmowa. Obiecuje.
wysłano do Laney Salberg
były bokser, właściciel schroniska dla zwierząt — lorne bay animal shelter
40 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były bokser i rozwodnik, który wrócił do Lorne i zaczął od nowa jako pracownik schroniska. Obecnie przejął je po właścicielu, który uciekł z tonącego statku i stara się uratować zwierzaki, pomimo braku środków i wsparcia.
8:15 PM
Angus
O życiu, pogodzie, rosnących cenach na sklepowych pólkach. Możemy też pomilczeć.
To żadna zasadzka, obiecuje. Chciałem cię zobaczyć.
wysłano do Laney Salberg
były bokser, właściciel schroniska dla zwierząt — lorne bay animal shelter
40 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były bokser i rozwodnik, który wrócił do Lorne i zaczął od nowa jako pracownik schroniska. Obecnie przejął je po właścicielu, który uciekł z tonącego statku i stara się uratować zwierzaki, pomimo braku środków i wsparcia.
8:15 PM
Angus
Stawiam.
Spotkamy się na miejscu koło szóstej?
wysłano do Laney Salberg
budowlaniec, złota rączka — c.w. construction
37 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
pracownik firmy budowlano-remontowej, który po rozwodzie zwątpił w miłość i postanowił zamieszkać w tingaree, by zapewnić sobie względny spokój
21:24
telv
parmezan jest super
boję się pytać co mówi o mnie fakt, że zostałem gorgonzolą
wysłano do Laney Salberg
ODPOWIEDZ