chwilowo bezrobotna — brak
31 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
przyjechała do miasta by dowiedzieć się, dlaczego ukochany mężczyzna ją zostawił i odkryła, że ten w ogóle jej nie pamięta
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg1]
[tel10]Nazwa użytkownika
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
rolnik — doyle's farm
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Przejął farmę po starym przyjacielu, gdzie zajmuje się uprawą ziemi. Z ogromną ochotą poznaje kobietę, która twierdzi, że kiedyś ją kochał.
Beacon
21:52
Myślałem dzisiaj o tobie.
21:52
Zastanawiałem się na przykład, co jadłaś na śniadanie. Lubisz naleśniki? A może wolisz wytrwane jedzenie?
wysłano do bronte ettenberg
rolnik — doyle's farm
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Przejął farmę po starym przyjacielu, gdzie zajmuje się uprawą ziemi. Z ogromną ochotą poznaje kobietę, która twierdzi, że kiedyś ją kochał.
Beacon
22:42
Nie wyprzedzaj faktów, bo popsujesz zabawę!
22:42
Powiedz mi coś, co wiesz na mój temat. Jestem ciekawy tego, jak mnie zapamiętałaś.
wysłano do bronte ettenberg
rolnik — doyle's farm
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Przejął farmę po starym przyjacielu, gdzie zajmuje się uprawą ziemi. Z ogromną ochotą poznaje kobietę, która twierdzi, że kiedyś ją kochał.
Beacon
23:20
Próbuję wywnioskować, jak wiele o mnie wiedziałaś. Nie mogę pytać o to, jaka jesteś. O tym muszę sam się przekonać.
23:22
Nadal robię najlepszą jajecznicę! Tak sądzę... Może kiedyś to potwierdzisz.
Więc zasłużyłem sobie na to, żebyś ugotowała też coś dla mnie? To wyróżnienie, czy często gotujesz facetom o tak bajecznej fruzyrze? 8)
wysłano do bronte ettenberg
rolnik — doyle's farm
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Przejął farmę po starym przyjacielu, gdzie zajmuje się uprawą ziemi. Z ogromną ochotą poznaje kobietę, która twierdzi, że kiedyś ją kochał.
Beacon
23:55
Dobranoc!
wysłano do bronte ettenberg
ODPOWIEDZ