rolnik — doyle's farm
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Przejął farmę po starym przyjacielu, gdzie zajmuje się uprawą ziemi. Z ogromną ochotą poznaje kobietę, która twierdzi, że kiedyś ją kochał.
Beacon Ballanger
W Lorne Bay mieszka od dwóch lat. Stracił pamięć i utrzymuje, że wciąż nie pamięta niczego ze swojej przeszłości. Jest zapalonym rolnikiem, lubi piesze wędrówki i książki. Miły z niego gość! Ale kiedy się zdenerwuje, okazuje się, że wie, jak uderzyć, żeby zabolało.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

uzdrowiciel i kaznodzieja — znany z telewizji
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Osobowość telewizyjna, znany uzdrowiciel i kaznodzieja, którego na pewno znasz ze szklanego ekranu. Podróżuje po całym kraju niosąc wszystkim Słowo Boże. Przyjechał w te strony, by negocjować kontrakt z telewizją z Cairns. W rzeczywistości - oszust, krętacz, charyzmatyczny naciągacz, ale tej strony jego osobowości na pewno nie poznasz.
Zdecydowanie dam ci Charlotte Hargreeves, żeby to ona jako pierwsza zajmowała się Bekonem, kiedy trafił do szpitala w Cairns *.*
Agentka nieruchomości — Chamberlein Development Cairns
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Agentka nieruchomości, która przed rokiem straciła narzeczonego w pożarze. W ramach zemsty uwiodła Damien, ale ostatnio coraz częściej gubi się w swoich własnych kłamstwach i sama nie wie już, co jest prawdą, a co nie.
Przyszłam po relki! Mogę zaproponować Lily, która dwa lata temu pracowała jeszcze w szpitalu w Cairns, chętnie podrzucę też Ali, jej obecny chłopak ma farmę, więc pewnie czasem kręci się po okolicy. I gdybyś chciała jakiegoś kumpla to mogę zaproponować Archiego i Connora. Tylko tyle, że akurat oboje są w miasteczku od niedawna <3 Beacon C. Ballanger
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Beacon C. Ballanger ej, ej ja ci dam Maeve Halsworth ok? Bo obydwoje mieszkają na farmach no i Bekon lubi książki, więc może przychodzić do domu kultury, żeby je wypożyczać i Maeve na pewno mu gada różne rzeczy dziwne i zasypuje propozycjami tytułów, których pewnie nigdy nie przeczyta. No i jak mija go na spacerze po Carnelian to na pewno nie odpuści okazji, żeby wylać z siebie wszystkie słowa, jakie właśnie ma w głowie, a ma ich dużo i nie są ze sobą w ogóle powiązane.
A jak lubi wycieczki z plecakiem to mogę zaproponować Mike Harrison, bo to jego hobby życiowe, więc mogą sobie razem na te wycieczki chodzić.
rolnik — doyle's farm
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Przejął farmę po starym przyjacielu, gdzie zajmuje się uprawą ziemi. Z ogromną ochotą poznaje kobietę, która twierdzi, że kiedyś ją kochał.
Charlotte Hargreeves, moja wspaniała! <3 Ja uważam, że nie tylko byłaś pierwsza podczas ratowania bekonowego tyłka, ale dodatkowo to od ciebie mógł się dowiedzieć o istnieniu Lorne Bay! Pewnie dałaś mu tę nieszczęsną gazetę, w której znalazł ogłoszenie o poszukiwanym pomocniku na farmie i tak już został, zakochany w tym małym miasteczku i uprawie buraków :hihi:

Koniecznie musimy się znać z Alice Hayes <3 Damien to przyjaciel Beacona, jedna z pierwszych osób, które poznał w Lorne, więc na pewno mieli już okazję zjeść razem jakąś kolację albo posiedzieć na werandzie na farmie :hihi:
I może wzięłabym sobie Connora, bo są w podobnym wieku? Po śmierci byłego właściciela farmy, Beacon mógł potrzebować pomocy jakiegoś prawnika w związku z potwierdzeniem ważności testamentu :hm: Niby zmarł rok temu, ale przyczepić mogli się niedawno!

To ja biorę w ciemno taką uroczą relację z Maeve Halsworth! <3 Beacon dopiero się wdraża w świat książek i przyda mu się dobry przewodnik, z którym może się napić herbaty albo piwa! No i skoro oboje mieszkają na farmach to na pewno mają dużo wspólnych tematów do rozmów przy szarlotce :lol: Mogła mu też opowiedzieć o tym, co gdzie i dlaczego (czyli plotki ze świata lokalnych farmerów).
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Kto by się nie zakochał w burakach! :hihi: :lol:
Tak, zdecydowanie tak właśnie było. Kiedyś na pewno rozegramy sobie to w retrospekcji *.*
Beacon C. Ballanger byłam bardzo zdziwiona, kiedy po wpisaniu @bekon nikt mi nie wyskoczył :|
bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Beacon C. Ballanger no i idealnie, daj znać jak będziesz chciała coś zagrać <3
ODPOWIEDZ