pułkownik oddziału antyterrorystycznego — Australian Special Air Service Regiment
45 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Wojskowy, który ambitnie dąży do kolejnego awansu, jednocześnie próbując ogarnąć relacje z córką i jakoś przetrwać kolejne lata.
Owen Rochester
Zawodowy wojskowy, mniej zawodowy ojciec Bianci. Przez lata był w marynarce wojennej, którą ostatecznie wymienił na wojska specjalne. Na pierwszy rzut oka może się nie wydawać zbyt miły, ale wcale nie jest taki najgorszy! Chyba nie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
catlady
luna - joshua - zoey - eric - cece - caitriona - judith - benedict - bruno - olgierd
utrzymuje się z — pracy swoich rodziców
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Ograbiona z marzeń musi pogodzić się z własnymi wyborami. Zacząć żyć jak dorosła i wyjść naprzeciw konsekwencjom swoich czynów.
Przyszłam zrobić sztuczny tłum i zaznaczyć swoją obecność :buahaha:
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Dam ci Charlotte na jakąś psiapsi rodziny *.* Jej syn jest z tego samego rocznika, co Bianca, niech oni chodzili razem to jednej grupy w żłobku i przedszkolu, potem do tej samej klasy, żeby nasza dwójka przyjaźniła się od tych ponad dwudziestu lat, walczyli o lepsze warunki leżakowania, o inną nazwę grupy w przedszkolu (Biedroneczki zamiast Misiów), na wywiadówkach siedzieli razem w ostatniej ławce, takie klimaty :lol:
No i nie wiem, co tam masz z Quinn, ale dodatkowo Charlotte jest jej ciotką ^^
Owen Rochester
pułkownik oddziału antyterrorystycznego — Australian Special Air Service Regiment
45 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Wojskowy, który ambitnie dąży do kolejnego awansu, jednocześnie próbując ogarnąć relacje z córką i jakoś przetrwać kolejne lata.
Quincey V. Conroy pisze: 11 sty 2024, 10:01
Przyszłam zrobić sztuczny tłum i zaznaczyć swoją obecność :buahaha:
8) ^^ Jak chcesz to możemy już coś zagrać <3

Makayla Wyatt pisze: 11 sty 2024, 10:22
Dam ci Charlotte na jakąś psiapsi rodziny *.* Jej syn jest z tego samego rocznika, co Bianca, niech oni chodzili razem to jednej grupy w żłobku i przedszkolu, potem do tej samej klasy, żeby nasza dwójka przyjaźniła się od tych ponad dwudziestu lat, walczyli o lepsze warunki leżakowania, o inną nazwę grupy w przedszkolu (Biedroneczki zamiast Misiów), na wywiadówkach siedzieli razem w ostatniej ławce, takie klimaty :lol:
No i nie wiem, co tam masz z Quinn, ale dodatkowo Charlotte jest jej ciotką ^^
Owen Rochester

Super! Pasuje mi to! Mogli się własnie poznać w tym żłobku, gdzie oboje trochę plotkowali na temat tych innych rodziców, którzy byli bardzo rozszczeniowi, a nie tacy cool jak oni! Mogli się też odwiedzać żeby dzieciaki się razem bawiły, a dzięki temu oni mieli chwilę spokoju i mogli porozmawiać o dorosłych rzeczach, a nie o teletubisiach. Poza tym, w jego fachu często może mieć jakieś urazy i problemy zdrowotne więc dobrze jest mieć znajomego lekarza! A to, że jest ciotką Quinn to tylko dodatkowa drama, chociaż być może nigdy się nie dowie, co tam jest z nimi! To taka tajemnica moja i Karo, nikt się nie dowie :lol:
ambitny krab
catlady
luna - joshua - zoey - eric - cece - caitriona - judith - benedict - bruno - olgierd
utrzymuje się z — pracy swoich rodziców
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Ograbiona z marzeń musi pogodzić się z własnymi wyborami. Zacząć żyć jak dorosła i wyjść naprzeciw konsekwencjom swoich czynów.
No, żeby tylko się nie okazało, że Quinn ma długi język - odnośnie tajemnic 8)
I zacznę nam dziś lub jutro <3
Owen Rochester
ODPOWIEDZ