studentka — na kierunku artystycznym
22 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
no more dreaming like a girl, so in love with the wrong world
midge winslow
artystyczna dusza, posiadająca pełno lęków i obaw oraz brak planów na przyszłość; urodziła się i wychowała w lorne bay, jako najmłodsza z rodzeństwa winslow, ale zawsze czuła, że do nich nie pasuje; na co dzień mieszka z rodzicami, ale nie przepada za ich willą, spędziła pół roku w akademiku, ale wróciła, szukając pomocy po traumatycznym wydarzeniu; z zewnątrz próbuje uchodzić za optymistkę, jako że niewielu osobom ufa, a swoje prawdziwe uczucia chowa przed całym światem.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

króluje jako developer i współ-króluje w barze — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT/the bob
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
We always almost, again and again. We were always on the verge of almost. Never nothing, never something.
sumienny żółwik
różal
brak multikont
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
kochaj mnie (i nie myl mojego imienia)

i proponuję jeszcze vincent chenneviere, nie wiem, on jest miły, ona go podrywa a potem wyjdzie dziwnie, jak się okaże, że to facet Julka :/ ale ogólnie niech się lubią, co?
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
midge winslow kochaj Pertha, wiadomo.
Mam też Claire Buxton i Zeta Corrente, ale Claire żyje we własnym kręgu i obraca się raczej w bogatym towarzystwie, a Zeta pozoruje na bad-boya i gangsta boia, także nie wiem czy się przyda :lol: :lol:
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
aha, skoro podrywa Vincenta to Julek zawsze tylko dla niej PRZYPADKIEM zapomina kupić kawę albo ciastko, jak gdzieś spotykają się całą grupą :meh:

ewentualnie mogą razem wybrać się do psychologa obgadać swój problem z podrywaniem za starych osób… midge winslow
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
studentka — na kierunku artystycznym
22 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
no more dreaming like a girl, so in love with the wrong world
candela fitzgerald tutaj przyjaźń, wiadomo

pericles campbell kocham i nie mylę! :oops: a jeśli chodzi o vincenta, jestem jak najbardziej za; tylko midge zapewne podrywa go bardzo nieporadne, bo ona niezupełnie potrafi w takie rzeczy, więc tym bardziej dziwnie, zwłaszcza że gość starszy, to pewnie mocno nieswojo się przy nim czuje :oops:

Perth Haynes tak, pertha tez kocham, wiadomo
jeśli chodzi o claire, to midge w sumie też jest z bogatego domu, tylko niezupełnie chce i lubi się do tego przyznawać :lol: być może znają się przez rodziców? a matka midge uważa, że to taka "porządna dziewczyna", z którą powinna się trzymać

julien baudelaire dobra, dobra, ona jeszcze nie wie, ok? :/ więc niech ją nadal uwzględnia w zakupach <3
ODPOWIEDZ