pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11::08
kapibara
żenujące
wzięłam prysznic
wysłano do


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/3e/3a/1c/3e3a1c8861ca81c558e4b8a33f399811.jpg][/telimg1]
[tel5]Carson
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/564x/3e/3a/1c/3e3a1c8861ca81c558e4b8a33f399811.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telplus]11::08[/telplus]
[teltxt]kapibara[/teltxt]
[teltxt]żenujące[/teltxt]
[teltxt]wzięłam prysznic[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn][/telozn]
[/tel8][/tel0]
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
Musisz przeżyć, że wyszłaś za mąż za kompletnego idiotę, bo to teoretycznie była Twoja decyzja. Reszta nie do końca, więc możesz składać zażalenia.
Nie musisz mi się z tego tłumaczyć, ale dobrze wiedzieć.
Przykro mi, jak on się czuje?
Potrzebujesz jakiejś pomocy? Z przeprowadzką (skoro już wiemy, że Oscar nie jest wybitnie pomocny) albo w związku z Adamem?
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
Brzmi dość mocno wkurwiająco, ale trzymam w takim razie za Was kciuki. Za jego poprawę, która przyniesie Ci możliwość złoszczenia, czy coś.
Domyślam się, że masz na ten temat inne zdanie, ale jestem umiarkowanie porządnym facetem. Niestety nie zawsze, ale nie zmienia to faktu Carson, że jakkolwiek nasza relacja się układa, i czy jesteś moją żoną, czy byłą żoną, to nigdy nie chciałem dla Ciebie źle. Dlatego oferta pomocy jest szczera. Ale rozumiem, dlaczego nie chcesz z niej skorzystać.
Powinniśmy omówić kwestie związane z rzeczami, które mamy do podzielenia. Albo, jeśli tak bardzo nie chcesz mnie widzieć i ze mną rozmawiać, powinniśmy znaleźć prawników, którzy to załatwią.
Nie, nie przeszkadza mi to.
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
Okej. Skoro tak chcesz do tego podchodzić to rzeczywiście, niewiele dowodów na to, że cokolwiek nas łączyło zostało. Mam nadzieję, że pamiętałaś aby spalić wszystkie wspólne zdjęcia, brzmi kurwesko dramatycznie, więc może Ci się spodobać.
Co to znaczy, że nie masz kasy?
Zresztą zapewne to nie moja sprawa. Ale skoro tak to wygląda, to tym bardziej rozwód Cię ucieszy. Nie tylko pozbędziesz się gównianego męża, ale jeszcze na tym zarobisz. Nie mamy intercyzy, więc wszystko podobno jest wspólne. A ja w czasie naszego małżeństwa zarobiłem sporo i dostałem odprawę, więc najwyraźniej jest co dzielić.
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
Nic nie powinnaś, a już na pewno nie przejmować się moim zdaniem, prawda?
odpowiedź na wiadomość
puknij się w łeb
To nie ja wymyśliłem, jak to działa.
Kiedy chcesz to ogarnąć? Zapłacę za prawnika i notariusza.
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
Zdaje sobie z tego sprawę, ale co za różnica, czy odpowiadam wprost? Najwyraźniej mówienie to i tak niewiele daje, skoro po miesiącach mówienia wprost o wyjeździe do Australii miałaś to absolutnie gdzieś, uznając to za najgorsze zło, a teraz uznałaś Lorne za świetne miejsce do pisania książki, Cars.
Także myślę, że pewne odpowiedzi są całkiem jasne, nawet jeśli nie padły wprost. Dlatego ponawiam pytanie: kiedy chcesz to ogarnąć, żeby mieć święty spokój i problem z głowy?
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
Wiesz, w niektórych kwestiach jesteś mocno ograniczona jak na kogoś, kto podobno jest taki wszechwiedzący i postępowy. Albo może po prostu tak Ci wygodniej, zrzucać wszystko na kaprysy, kryzysy i wiek. Na jedno wychodzi, w każdym razie i nie mam zamiaru nic porównywać, skoro temat jest zamknięty.
Zadzwonię do prawnika i dam Ci znać, na kiedy uda mu się wszystko przygotować. Mogę podjechać z papierami do Ciebie, chyba że wolisz miejsce publiczne, dla mnie to bez większej różnicy.
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
Jak już jesteśmy tacy drobiazgowi: nie rzuciłem Cię.
Nie zachowuj się jak dziecko, Carson. Nie musimy przepychać się o pieniądze, po prostu weź, co Ci się należy i tyle. Możesz uznać, że to na pokrycie kosztów terapii po takim chujowym małżeństwie z gównianym mężem.
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
odpowiedź na wiadomość
to miłe, że przynajmniej nie wypierasz się tego, że postanowiłeś się ze mną rozwieźć
A co miałem zrobić, Cars? Zaproponować Ci terapię małżeńską online z dwóch różnych kontynentów? Czy poprosić, żebyś żyła w dalszym zawieszeniu, bo nie jestem pewien, czy mogę się do Ciebie dostosować i nie wiem ile mi to zajmie?
Pytam poważnie, jakie inne rozwiązanie w tym wszystkim widzisz? Bo do tej pory sama nie zaproponowałaś żadnego. Poza tym, że mam przestać być rozkapryszonym typem w kryzysie wieku średniego i wrócić do Londynu.
odpowiedź na wiadomość
a skoro przeszkadza ci, że zachowuję się jak dziecko, trzeba było wziąć ślub z kimś w swoim weku
Bardzo często wypominasz ten wiek jak na kogoś, kto nie chce być uznawany za młodszą żonę.
Nie zarabiałem dla siebie, tylko dla nas. Bo byłem przekonany, że będziemy układać przyszłość razem za tę kasę. Wiem, szokująca sprawa jak na takiego skończonego dupka, ale tak jakoś wyszło. Więc przestań unosić się jakimś honorem i dumą, nie robię Ci żadnej łaski ani nie daję jałmużny.
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
Nie kłamałem w żadnym momencie. Możesz mi dużo zarzucić i z większością się zgodzę, ale nie kłamałem ani mówiąc, że nie wiem, czy wrócę ani z tym, że nadal Cię kocham i pewnie będę kochał zawsze. Więc nie wmawiaj mi kłamstwa, bo tak Ci wygodniej.
Uznanie, że zachowujesz się w tym momencie jak dziecko niewiele miało wspólnego z Twoim wiekiem, tylko z samym zachowaniem.
Nie musimy podliczać wszystkiego, możemy podzielić to, co aktualnie mamy i każde pójdzie w swoją stronę, kupować sobie co chce, z kim chce i kiedy chce. Będziesz miała już to z głowy i dam Ci spokój. Nawet schowam się za pieprzoną półką z chipsami w spożywczym, jakbyś jednak postanowiła wyjść z domu i tak bardzo boisz się, że na siebie wpadniemy.
wysłano do Carson yael monaghan
właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.
Joey
20:51
To już nie mój problem.
Kancelaria Fitzgerald & Hargrove w Cairns, jutro na 15. Pasuje?
wysłano do Carson yael monaghan
bezrobotna — ale szuka
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i don't wanna look at anything else now that I saw you, i don't wanna think of anything else now that I thought of you
lemmie
02:31
O CHUI
CZY SPZISZ???????????
POWINNNAM ZDZAWINĆ ALE PWNIE SPIŚZ
DLA TEGO MGŁAXSBYS WKSTAĆ!!!!!
wysłano do


Carson yael monaghan
bezrobotna — ale szuka
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i don't wanna look at anything else now that I saw you, i don't wanna think of anything else now that I thought of you
lemmie
02:34
WINNIE MNEI POCAŁOWAŁ!
KUMASZ???????????
wysłano do
ODPOWIEDZ