hakerka/sprzedaje informacje — u "mistrza" Clearwater / w sieci
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Lepiej umrzeć niezrozumianym, niż przez całe życie się tłumaczyć.
Vi Ducette
*Jeździ po kraju z ekipą Clearwatera i uzdrawiają ludzi.
*Wychowała się w paru rodzinach zastępczych w różnych miastach Australii.
*Potrzebujesz i chcesz kupić informacje albo lewe papiery? Masz jakąś inną robotę do wykonania? Nie zawiedziesz się. Za to jeżeli ktoś będzie chciał zdobyć informacje na ciebie to masz przechlapane.
*Szlaja się po barach, siedzi na dachach budynków, jeździ na motorze i biega po mieście. Na pewno ją gdzieś spotkałeś albo to ona wpadła (cudem nic nie łamiąc) na Ciebie.
*Nie studiowała, ale za to pracowała w wielu różnych miejscach (głównie w Brisbane).
*Lepiej jej nie wkurzać, bo może wyzerować Twoje konto bankowe.
Lachlan Clearwater
Uzdrowiciel – razem są częścią ekipy dającej ludziom nadzieję.


IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


króluje jako developer i współ-króluje w barze — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT/the bob
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
We always almost, again and again. We were always on the verge of almost. Never nothing, never something.
Hejka, podrzucę Ci Verie <3 Vi Ducette
sumienny żółwik
różal
brak multikont
uzdrowiciel i kaznodzieja — znany z telewizji
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Osobowość telewizyjna, znany uzdrowiciel i kaznodzieja, którego na pewno znasz ze szklanego ekranu. Podróżuje po całym kraju niosąc wszystkim Słowo Boże. Przyjechał w te strony, by negocjować kontrakt z telewizją z Cairns. W rzeczywistości - oszust, krętacz, charyzmatyczny naciągacz, ale tej strony jego osobowości na pewno nie poznasz.
Ekipo, rośniemy w siłę, niebawem przejmiemy władzę nad miastem, a następny będzie cały kraj :evil: Vi Ducette
asystentka uzdrowiciela Clearwatera — wszędzie
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Większość życia spędziła w stolicy. Po aferze korupcyjnej z udziałem swojego wpływowego ojca musiała na nowo rozpocząć swoje życie. W Lorne Bay mieszka na stałe od prawie dwóch lat, z przerwami na turnee po kraju razem ze znanym uzdrowicielem, z którym oszukuje starszych ludzi, aż miło
Hejka Vi Ducette, wpadam z Deb, kumpelką z pracy :hihi: I przychodzę zaproponować wzajemną niechęć :lol: Przynajmniej początkowo i do zobaczenia, jak się ta znajomość rozwinie :D Dziewczyny wychowywały się w zupełnie innych środowiskach, Vi może mieć Deb za rozpuszczoną panienkę, która nagle musi parać się lewą robotą i to dla niej too much. Deb z kolei dość niechętnie podchodzi do samego Lachlana i do reszty jego współpracowników, nie chcąc wchodzić z nimi w inne relacje poza tymi czysto zawodowymi. W domu wynajmowanym przez Lachlana śpi od czasu do czasu, woląc schować się w domu swoich dziadków (przynajmniej kiedy są w Lorne Bay :hihi: ).
hakerka/sprzedaje informacje — u "mistrza" Clearwater / w sieci
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Lepiej umrzeć niezrozumianym, niż przez całe życie się tłumaczyć.
reverie beardsley pisze: 12 gru 2023, 18:41
Hejka, podrzucę Ci Verie <3 Vi Ducette
Hej, z racji, że Vi jest nowa w miasteczku i jak podejrzewam Verie za dużo nie podróżowała to pozostaje świeża znajomość. Proponuje wciągnąć w to kota, którego Vi znajdzie. Pomyśli, że jest chytra i trochę go przetrzyma u siebie, żeby potem oddać spanikowanej właścicielce, która odwdzięczy się nagrodą, ale .. cóż, Verie wcale nie będzie spanikowana ani poruszona, bo kot dość często wychodził i nie wracał przez parę dni. Może wyniknąć z tego kłótnia, podczas której Vi uzna, że nie odda kota i.. się okaże czy dojdzie do rękoczynów :lol:
Lachlan Clearwater pisze: 13 gru 2023, 18:53
Ekipo, rośniemy w siłę, niebawem przejmiemy władzę nad miastem, a następny będzie cały kraj :evil: Vi Ducette
W Australii jest sporo miejsca (pustyni) żeby zbudować komunę :lol:
Deborah Hill pisze: 14 gru 2023, 14:03
Hejka Vi Ducette, wpadam z Deb, kumpelką z pracy :hihi: I przychodzę zaproponować wzajemną niechęć :lol: Przynajmniej początkowo i do zobaczenia, jak się ta znajomość rozwinie :D Dziewczyny wychowywały się w zupełnie innych środowiskach, Vi może mieć Deb za rozpuszczoną panienkę, która nagle musi parać się lewą robotą i to dla niej too much. Deb z kolei dość niechętnie podchodzi do samego Lachlana i do reszty jego współpracowników, nie chcąc wchodzić z nimi w inne relacje poza tymi czysto zawodowymi. W domu wynajmowanym przez Lachlana śpi od czasu do czasu, woląc schować się w domu swoich dziadków (przynajmniej kiedy są w Lorne Bay :hihi: ).
Jestem jak najbardziej za. Od razu jak przeczytałam kartę Deb, to pomyślałam, że Vi jej nie polubi głównie przez podejście młodej do asystowania mistrzowi Clearwaterowi. Niechęć Deb aż bije po oczach i tylko czekać aż wygada wszystkim, że to co robią jest kłamstwem. Ducette ma ją na oku, pilnuje każdego kroku, patrzy spod byka i na pewno sprawdziła ją na tyle na ile mogła, ale.. nie wie, gdzie Deb bywa, kiedy nie ma jej w domu w Lachlana. Dlatego jak już dojdzie do pierwszej fabuły to proponuje niespodziankę w formie Vi czekającą na Deb w domu jej dziadków. :hihi:
asystentka uzdrowiciela Clearwatera — wszędzie
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Większość życia spędziła w stolicy. Po aferze korupcyjnej z udziałem swojego wpływowego ojca musiała na nowo rozpocząć swoje życie. W Lorne Bay mieszka na stałe od prawie dwóch lat, z przerwami na turnee po kraju razem ze znanym uzdrowicielem, z którym oszukuje starszych ludzi, aż miło
Vi Ducette pisze: 17 gru 2023, 18:27
Deborah Hill pisze: 14 gru 2023, 14:03
Hejka Vi Ducette, wpadam z Deb, kumpelką z pracy :hihi: I przychodzę zaproponować wzajemną niechęć :lol: Przynajmniej początkowo i do zobaczenia, jak się ta znajomość rozwinie :D Dziewczyny wychowywały się w zupełnie innych środowiskach, Vi może mieć Deb za rozpuszczoną panienkę, która nagle musi parać się lewą robotą i to dla niej too much. Deb z kolei dość niechętnie podchodzi do samego Lachlana i do reszty jego współpracowników, nie chcąc wchodzić z nimi w inne relacje poza tymi czysto zawodowymi. W domu wynajmowanym przez Lachlana śpi od czasu do czasu, woląc schować się w domu swoich dziadków (przynajmniej kiedy są w Lorne Bay :hihi: ).
Jestem jak najbardziej za. Od razu jak przeczytałam kartę Deb, to pomyślałam, że Vi jej nie polubi głównie przez podejście młodej do asystowania mistrzowi Clearwaterowi. Niechęć Deb aż bije po oczach i tylko czekać aż wygada wszystkim, że to co robią jest kłamstwem. Ducette ma ją na oku, pilnuje każdego kroku, patrzy spod byka i na pewno sprawdziła ją na tyle na ile mogła, ale.. nie wie, gdzie Deb bywa, kiedy nie ma jej w domu w Lachlana. Dlatego jak już dojdzie do pierwszej fabuły to proponuje niespodziankę w formie Vi czekającą na Deb w domu jej dziadków. :hihi:
Rewelacja! Wszystko mi odpowiada i czekam na grę 8)
ODPOWIEDZ