Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść


GG:MM
Jona
treść treść treść
treść treść treść
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Pojęłam. Aczkolwiek liczę, że się jednak przemyślisz i uznasz, że taki gofer nie jest wart mojego nieszczęścia...
Oj tam, to były tylko randki, bo Ty na początku mnie nauczyłeś, że nie moje progi :v Pamiętasz, jak sugerowałeś, że będę sprzątać w kancelarii?
Hehe... Oj, chyba naprawdę musi ci mnie brakować, co? Miałeś już jakieś nieprzyzwoite sny? ^^
Czy ty właśnie figlarnie mrugnąłeś do mnie oczkiem?! Panie Wainwright! Pan mnie tutaj mocno zawstydza! :lol: Niby powinnam być zła za brak zdjęć z Twojej strony, ale spoko... Mam parę Twoich dobrych na telefonie :hihihi:


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Przez te miesiące zrobiłeś się władczy :v a taki był z Ciebie nieśmiałek...
Ale to nie powód, by traktować kogoś z góry, Jona :v
Hihihi... Chcę o nich chyba posłuchać, tylko nie wiem czy teraz, czy jak już się zobaczymy. Były bardzo pikantne??? :oops:
Nigdy bym nie śmiała się z ciebie naśmiewać! No i fajne zdjęcia, takie które muszę robić z ukrycia, bo byś mi raczej do nich nie zapozował :| Najfajniejsze mam chyba spod prysznica ^^


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Jasne, jasne... byłeś nieśmialutki! :hihihi:
Bo tobie się nigdy nie zdarzyło czegoś wylać :roll: Najważniejsze, że pokochałeś, niektórym więcej czasu zabiera dostrzeżenie swoich błędów :lol:
Jona, z tym uśmiechem to zabrzmiało złowróżbnie :| Zaczęłam się bać tych Twoich szalonych fantazji, zrodzonych z tęsknoty :|
Ohohoho! Nic nie muszę :twerk: Nie moja wina, że mam taką super kolekcję... spod prysznica, garderoby... dwa jak śpisz, bo jednak... za szybko się budzisz :/


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Chciałbyś, Jona :lol: Nie mogłabym Ciebie z nikim pomylić, za kogo ty mnie masz? :v
Hehe, potrafisz być uroczy, wiesz? <3
Nie wiem, jak Ci to wyjaśnić... ten uśmiech sprawia, że mam wrażenie, jakbyś próbował zwabić mnie do ciemnego lasu na garść cukierków, a potem nie dać cukierków, ale wziąć sobie wszystko inne :| Teraz rozumiesz?
Jestem twoją dziewczyną na tyle długo, że mam prawo mieć takie zdjęcia, to nie stalkerowanie, a rozwój naszego związku :roll: No i nie będzie wrzucać nigdzie twoich nudesów, jeszcze nie zwariowałam... napociłam się kolekcjonując je, więc nie oddam ich światu za darmo :/ I hehe, sam musisz sobie zrobić swoją własną kolekcję, właśnie tak to działa... :hihihi:


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Ej :/ Czy ty mnie próbujesz obrazić? :/
I dla Gacusia też czasem! Dla Lisy na pewno też, już nie rób ze mnie aż takiej wyjątkowej! :hihihi:
No bo to taki surowy uśmiech... to może wysyłaj mi dużo serduszek, co? Albo o taki uśmiech :oops: Albo takie buzi :*
Pfffu... nie moja wina, że przegrywasz ze mną w 18+ foldery (nazwałam to dla ciebie mniej kolokwialnie, doceń), Jonathan :| Poza tym dobrze, jak masz tylko urocze... to znaczy, że jak wrócę będziesz jeszcze bardziej stęskniony ^^


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Hoho, jaki się z Ciebie cyrkuśnik kawalarz robi, jak mnie nie ma na miejscu :v
To chyba działa w dwie strony, nie? Gdybyś zaakceptował Remka, byłoby wam łatwiej...
Ciężko by Ci ją było wyjaśnić, kochanie xD Po prostu mi zaufaj <3
Hehe, no żeby mnie doktor Jonathan Wainwright prosił o takie zdjęcia, kiedy jestem na wyjeździe służbowym... ja się tu przez Ciebie rumienię ^^


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Żaden śmieszek nie powie o sobie "bywałem zabawny", Jona...
No okay, ale nie wiem ile jeszcze dacie radę udawać, że nie ma tematu... niedługo święta i te sprawy...
<3
Panno! Jestem młoda! No i pomyślę w takim razie, niedługo idziemy na lunch :hihihi:


jonathan wainwright
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
08:13
Benjamin
Cześć, Jonathan! Jesteśmy w drodze na lotnisko. O 12 powinniśmy być w Cairns

08:53
Benjamin
Nie wiem czy zdążymy na samolot, bo musieliśmy się dwukrotnie wrócić do hotelu (nie pytaj o szczegóły...)

09:45
Benjamin
Samolot ma trzydzieści minut opóźnienia

09:58
Benjamin
Półtorej godziny opóźnienia - burza.

14:39
Benjamin
Wylądowaliśmy! Kierowca odbiera nas o 15, więc przed 16 będziemy w Lorne

15:37
Benjamin
Kuranda

15:50
Benjamin
Kierowca wjechał w kangura, postoimy w Port Douglas ze dwie godziny

15:51
Benjamin
Żartowałem, będziemy za pięć minut!


jonathan wainwright :|
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Charlotte
11:11
Szefie, sąsiedzie, z okazji świąt życzę ci wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń i samych sukcesów, zarówno prywatnych, jak i zawodowych
:xmas:
wysłano do jonathan wainwright
ODPOWIEDZ