Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
lisbeth westbrook

Na pewno się kolegowały, gdy były dziećmi - chcąc nie chcąc, pewnie Liz była w szpitalnej świetlicy. Cass ma bardzo dobrą relację z Liv, więc ta pewnie nawet chciała, by dziewczyny się ze sobą kolegowały. Nie wiem jak chcesz, by to się potoczyło dalej - może Liz była zazdrosna, że jej mama się tak mocno angażowała w sprawę Cassandry?
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Cassandra Hammond pisze: 12 lis 2021, 23:42
lisbeth westbrook

Na pewno się kolegowały, gdy były dziećmi - chcąc nie chcąc, pewnie Liz była w szpitalnej świetlicy. Cass ma bardzo dobrą relację z Liv, więc ta pewnie nawet chciała, by dziewczyny się ze sobą kolegowały. Nie wiem jak chcesz, by to się potoczyło dalej - może Liz była zazdrosna, że jej mama się tak mocno angażowała w sprawę Cassandry?
Myślę, że można by tu było iść w ciekawy negatyw :lol: Lisa od najmłodszych lat trenowała gimnastykę, a jej rodzice dużo pracowali. Ona była bardzo osobliwym dzieckiem, który nie lubił obcych, z resztą do teraz ma fobię z tym związane, których nie przepracowała. Ufała tak naprawdę tylko rodzinie i Jonathanowi, bo chociaż nie jest z nim spokrewniona, to jest on jej chrzestnym. No, a widziałam, że z nimi masz dobre relacje, więc faktycznie sądzę, że Lisa mogła być mocno zazdrosna i zachowywać się po prostu chłodno, może nawet niegrzecznie w stosunku do Cass? Bo niestety Westbrook jest dość specyficzna, nie jest złą dziewczyną, ale często przez złe dobranie słów i mimiki, na taką właśnie wychodzi, no, a tutaj by się pojawiła jeszcze zazdrość, szczególnie jak była młodsza i nie było jej bliskich na jakimś występie, bo mieli nagły wypadek w pracy, więc tak... zadra się pojawiła :hihihi:
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Lisbeth Westbrook pisze: 13 lis 2021, 00:31
Cassandra Hammond pisze: 12 lis 2021, 23:42
lisbeth westbrook

Na pewno się kolegowały, gdy były dziećmi - chcąc nie chcąc, pewnie Liz była w szpitalnej świetlicy. Cass ma bardzo dobrą relację z Liv, więc ta pewnie nawet chciała, by dziewczyny się ze sobą kolegowały. Nie wiem jak chcesz, by to się potoczyło dalej - może Liz była zazdrosna, że jej mama się tak mocno angażowała w sprawę Cassandry?
Myślę, że można by tu było iść w ciekawy negatyw :lol: Lisa od najmłodszych lat trenowała gimnastykę, a jej rodzice dużo pracowali. Ona była bardzo osobliwym dzieckiem, który nie lubił obcych, z resztą do teraz ma fobię z tym związane, których nie przepracowała. Ufała tak naprawdę tylko rodzinie i Jonathanowi, bo chociaż nie jest z nim spokrewniona, to jest on jej chrzestnym. No, a widziałam, że z nimi masz dobre relacje, więc faktycznie sądzę, że Lisa mogła być mocno zazdrosna i zachowywać się po prostu chłodno, może nawet niegrzecznie w stosunku do Cass? Bo niestety Westbrook jest dość specyficzna, nie jest złą dziewczyną, ale często przez złe dobranie słów i mimiki, na taką właśnie wychodzi, no, a tutaj by się pojawiła jeszcze zazdrość, szczególnie jak była młodsza i nie było jej bliskich na jakimś występie, bo mieli nagły wypadek w pracy, więc tak... zadra się pojawiła :hihihi:
Myślę, że sama Cass nie miałaby do Liz jakiś wielkich urazów i zapewne starała się na początku jakoś z nią tę relację naprawić, ale w pewnym momencie po prostu przestała próbować, bo nic z tego po prostu nie wychodziło. Relacja zdecydowanie do wypracowania też na fabule, może teraz gdy są starsze uda się to polepszyć, ale na razie niech idzie negatyw :hihi:
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Oki Caden Reyes jak najbardziej pasuje <3
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Lisbeth Westbrook
Taki gówniarz nie powinien pracować w Shadow. Co Ty tutaj robisz, dzieciaku? :lol:
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Jasper Ainsworth pisze: 14 lut 2022, 21:49
Lisbeth Westbrook
Taki gówniarz nie powinien pracować w Shadow. Co Ty tutaj robisz, dzieciaku? :lol:
Zabijam spojrzeniem zbyt ciekawych dziadów za barem :meh: Chociaż na swój sposób myślę, że moglibyśmy się polubić, skoro tylko udajesz barmana z Shadow ^^
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
A wiesz – Lisek mógłby mieć też jakąś relkę z Poppy w sumie :oops:
Lisbeth Westbrook
sumienny żółwik
anu
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
poppy weasley pisze: 24 kwie 2022, 13:13
A wiesz – Lisek mógłby mieć też jakąś relkę z Poppy w sumie :oops:
Lisbeth Westbrook
Oczywiście, że mogą mieć <3 Bo w sumie podobny wiek, więc mogłyby się ze szkoły kojarzyć! Lisa nie ma przyjaciółek, więc mogłybyśmy pójść w negatyw, albo neutralne coś, co by się z czasem rozwinęło w jakąś inną stronę? W sensie jak nie chcesz negatywnej, to w szkole mogły nie mieć ze sobą za wiele wspólnego, ale było jakieś zdarzenie, gdy ich drogi się skrzyżowały i to wpłynęło na aktualną relację? Lisa miała taki epizod przed związkiem z Remkiem, gdy chciała samej sobie pokazać kim to ona nie jest i nagle zaczęła imprezować, ale robiła to w bardzo kiepski sposób, nie myśląc i nie znając umiaru. Czytałam, że Poppy lubi imprezy, więc może podczas jednej z nich Lisa mocno przesadziła i przystawiali się do niej jacyś kolesie, a skoro Poppy zna się na samoobronie, to mogła być jej wybawcą w lśniącej zbroi :lol: Pewnie Westbrook było głupio, bo po wszystkim okazało się, że siebie kojarzą i teraz by znów mogły na siebie wpaść, ale już w normalnych okolicznościach :hihihi:
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Pewnie Lisbeth Westbrook <3 A wiesz, nawet bym się pokusiła o to, że w szkole się niezbyt lubiły, bo Poppy wolała zadawać się ze swoimi kolegami-debilami, a Lisek wydawała jej się osobą, która zadziera nosa i jest pretensjonalna. :lol: Ale później zachowajmy tą część tak jak mówisz, że faktycznie Lis została zaopiekowana, gdy jacyś faceci się do niej przystawiali, bo jednak solidarność kobieca na pierwszym miejscu. <3
sumienny żółwik
anu
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
poppy weasley pisze: 24 kwie 2022, 23:28
Pewnie Lisbeth Westbrook <3 A wiesz, nawet bym się pokusiła o to, że w szkole się niezbyt lubiły, bo Poppy wolała zadawać się ze swoimi kolegami-debilami, a Lisek wydawała jej się osobą, która zadziera nosa i jest pretensjonalna. :lol: Ale później zachowajmy tą część tak jak mówisz, że faktycznie Lis została zaopiekowana, gdy jacyś faceci się do niej przystawiali, bo jednak solidarność kobieca na pierwszym miejscu. <3
Uuuu, nawet wspanialej dla mnie, gdyby właśnie tak ją odbierała Poppy w tamtym czasie <3 Bo to pasuje do mojej koncepcji postaci, więc bajka :oops: No to mamy załatwione, tradycyjnie ustalanie relacji z Tobą to przyjemność, no i koniecznie będziemy musiały coś niebawem pograć jeszcze :hihihi:
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
oczywiście Lisbeth Westbrook <3
sumienny żółwik
anu
ODPOWIEDZ