przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2022, 13:31
Harriet L. Pemberton będziemy mieć wspólne tajemnice? ;> Zapowiada się ciekawie, bardzo chętnie w to wejdę i zamieszam w Waszych życiach ;>
Pomysłu jeszcze na taką tajemnicę nie mam, bo nie wiem, jak mogłabym wplątać Harrie w takie porachunki, ale może na spontanie coś się wykluje! Także fajnie, im więcej komplikacji, tym ciekawiej <33
pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
:welcome: Trochę jestem chujkiem, trochę idiotą, trochę nie żyję, a jednak mam się dobrze :lol: Ale pracuję w porcie i potrzebuję hajsów, znajdzie się dla mnie jakaś robota? ^^
Nathaniel Hawthorne
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Nathaniel Hawthorne, wszyscy w policji wiedzą, że w Shadow odbywają się bardziej szemrane interesy, niż się zakłada, tylko jakoś nigdy nie udało się im dobrać do tyłków.
Prawda jest pewnie taka, że na prowincjonalnym komisariacie nikomu nie chce się bawić w gangsterskie porachunki, ale Preston nie ma teraz nic do stracenia.
Właściwie może stać po dobrej stronie mocy, jak i po tej ciemnej (może też pod przykrywką).
Czy interesowałby się bardziej, no nie wiem, gangsterski wątek?
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Joshua Martin pisze: 22 kwie 2022, 21:31
:welcome: Trochę jestem chujkiem, trochę idiotą, trochę nie żyję, a jednak mam się dobrze :lol: Ale pracuję w porcie i potrzebuję hajsów, znajdzie się dla mnie jakaś robota? ^^
Nathaniel Hawthorne
Kochaj mnie proszę mimo, że dopiero tutaj zajrzałam i odpisuję ;(
Oczywiście, że Joshua znajdzie jakąś dodatkową robotę u Nathaniela ;> Hawthorne mu ufa, gdy chodzi o dobre wykonanie obowiązków
Preston Turner pisze: 11 lis 2022, 19:43
Nathaniel Hawthorne, wszyscy w policji wiedzą, że w Shadow odbywają się bardziej szemrane interesy, niż się zakłada, tylko jakoś nigdy nie udało się im dobrać do tyłków.
Prawda jest pewnie taka, że na prowincjonalnym komisariacie nikomu nie chce się bawić w gangsterskie porachunki, ale Preston nie ma teraz nic do stracenia.
Właściwie może stać po dobrej stronie mocy, jak i po tej ciemnej (może też pod przykrywką).
Czy interesowałby się bardziej, no nie wiem, gangsterski wątek?
Hejka! ;>

Ogólnie to Nathaniel jest dość "grubą" rybą, więc ja zakładam w swojej fabule, że właśnie lokalny posterunek nawet go nie tyka. Czasem tylko rozgoni jakieś źle zachowujące się towarzystwo pod Shadow, ale nikt nie ma zamiaru udupić Nathaniela, bo ma on za duże wpływy. Nie wiem jak do tego podchodzi Preston, czy byłby z tych glin, z którymi da się dogadać i mieć układy z korzyścią dla obu stron, czy jednak byłby takim stróżem prawa chcącym uprzykrzyć życie Nathaniela. Bo chcę tutaj też wspomnieć, że Nate umie być bardzo pomocny kiedy trzeba, bo jego macki sięgając dość daleko :lol:
Wątek działania pod przykrywką prowadzę na innej postaci i nie chciałabym tutaj już mieszkać Nathaniela w to osobiście, bo by mi się fabularnie popieprzyło, ale oczywiście jak masz taką ochotę to może Preston jakieś śledztwo prowadzić w Shadow :3
striptizerka — Shadow
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
koń zdechł, książę wpadł do wulkanu
Cześć szefie! Nathaniel Hawthorne znajdzie się tutaj coś poza relacją szef-tancerka ?
powitalny kokos
Issi Fox
brak multikont
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Anna Maria Perezz pisze: 28 gru 2022, 20:53
Cześć szefie! Nathaniel Hawthorne znajdzie się tutaj coś poza relacją szef-tancerka ?

Hello Anna Maria Perezz ;>
Zależy jaki przyjdzie Ci pomysł do głowy. Ogólnie to jestem otwarta na wiele relacji, więc jak najbardziej coś ciekawego można wymyśleć. Nate lubi "pomagać", oczywiście nie bezinteresownie, więc zawsze go cieszą nowe interesy :lol:
striptizerka — Shadow
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
koń zdechł, książę wpadł do wulkanu
Nathaniel Hawthorne pisze: 29 gru 2022, 09:34
Anna Maria Perezz pisze: 28 gru 2022, 20:53
Cześć szefie! Nathaniel Hawthorne znajdzie się tutaj coś poza relacją szef-tancerka ?

Hello Anna Maria Perezz ;>
Zależy jaki przyjdzie Ci pomysł do głowy. Ogólnie to jestem otwarta na wiele relacji, więc jak najbardziej coś ciekawego można wymyśleć. Nate lubi "pomagać", oczywiście nie bezinteresownie, więc zawsze go cieszą nowe interesy :lol:

no to już pomogłeś znaleźć mi pracę hahaha. a tak serio to Anna Maria lubi piąć się w górę, a ubrudzić rączki też czasem może. :spider:
powitalny kokos
Issi Fox
brak multikont
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nathaniel Hawthorne To jak, Rosie może mieć Shadow w CV jako miejsce, gdzie jednak nie zagrzała długo miejsca? :lol:
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Rosie Shaughnessy pisze: 25 sty 2023, 20:37
Nathaniel Hawthorne To jak, Rosie może mieć Shadow w CV jako miejsce, gdzie jednak nie zagrzała długo miejsca? :lol:
Oczywiście ;>
Rosie Shaughnessy na pewno mogłaby liczyć na spore napiwki, bo ewidentnie ma dobre warunki ku temu by je zdobywać :v
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nathaniel Hawthorne a Shadow na zbite kieliszki :lol: Nie zdziwiłabym się, gdyby po jakimś bardziej nieodpowiednim komentarzu ze strony klienta (bo chyba nie Nathaniela, nie? :lol: ) po prostu ciepnęła fartuszkiem i tacą z drinami :lol:

A tak serio, no to ja to przewiduje, że w jakimś gorszym momencie tam pracowała, po tym jak ją zwolnili z przedszkola, w depresji, z nosem na kwintę. Na pewno nie była duszą towarzystwa
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Rosie Shaughnessy pisze: 25 sty 2023, 20:44
Nathaniel Hawthorne a Shadow na zbite kieliszki :lol: Nie zdziwiłabym się, gdyby po jakimś bardziej nieodpowiednim komentarzu ze strony klienta (bo chyba nie Nathaniela, nie? :lol: ) po prostu ciepnęła fartuszkiem i tacą z drinami :lol:

A tak serio, no to ja to przewiduje, że w jakimś gorszym momencie tam pracowała, po tym jak ją zwolnili z przedszkola, w depresji, z nosem na kwintę. Na pewno nie była duszą towarzystwa
Jak najbardziej pasuje, aby dla Rosie Shadow było jakimś mniej przyjemnym przystankiem. W każdym razie zawsze jest tam mile widziana, o ile nie będzie miała zamiaru tłuc szkła ;>
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nathaniel Hawthorne

To może kiedyś odwiedzi stare śmiecie, albo się spotkamy w innym miejscu, a Nate będzie ją pamiętał po widowiskowym pożegnaniu :D
ODPOWIEDZ