Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Saskia Ferreira pisze: 31 sty 2022, 22:31
nathaniel hawthorne

Wbijam!

Nath jest na pewno jedną z nielicznych osób, która wie w jakiej sytuacji aktualnie jest. Tak jak gadałyśmy na disco, zatrudnił ją, bo jakiś człowiek ją polecił <33

Ogólnie Saskia jest na pewno wdzięczna za robotę i stara się ją wykonywać jak najlepiej, zapewne bajerując klientów swoim uśmieszkiem i gadką, sprzedając im droższe driny aniżeli chcieli :lol:
Nathaniel zawsze służy pomocą, a w szczególności, gdy w zamian za nią nie da się zapłacić pieniędzmi, a długu jednoznacznie określić ;> gdy przyjdzie odpowiedni czas Hawthorne upomni się o swoją przysługę, ale póki co bajerowanie klientów i praca na barze może gwarantować Saskii chwilowy, święty spokój.
Connie Adler pisze: 04 sty 2022, 17:00
Witam szefa Nathaniel Hawthorne :welcome: ^^
Witam ;> wpadniesz na drinka?
Barmanka — Shadow
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
A smile that hides the pain within the heart soothes the hearts of those who behold it. So smile even through difficult times
Nathaniel Hawthorne pisze: 01 lut 2022, 20:10
Nathaniel zawsze służy pomocą, a w szczególności, gdy w zamian za nią nie da się zapłacić pieniędzmi, a długu jednoznacznie określić ;> gdy przyjdzie odpowiedni czas Hawthorne upomni się o swoją przysługę, ale póki co bajerowanie klientów i praca na barze może gwarantować Saskii chwilowy, święty spokój.
Biorę <33
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Nathaniel Hawthorne czołem szefie! :welcome:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nicholas Winslow pisze: 22 kwie 2022, 12:05
Nathaniel Hawthorne czołem szefie! :welcome:
A witaj ;>
Słyszałem, że dobry z ciebie bramkarz, bo znasz ludzi i wiesz co się na mieście dzieje. Może jakbyś był zainteresowany zarobieniem extra kasy to znalazłbym Ci jakąś robótkę na boku ;> Wyglądasz na takiego, który wzbudzi szybko moje zaufanie
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2022, 12:43
Nicholas Winslow pisze: 22 kwie 2022, 12:05
Nathaniel Hawthorne czołem szefie! :welcome:
A witaj ;>
Słyszałem, że dobry z ciebie bramkarz, bo znasz ludzi i wiesz co się na mieście dzieje. Może jakbyś był zainteresowany zarobieniem extra kasy to znalazłbym Ci jakąś robótkę na boku ;> Wyglądasz na takiego, który wzbudzi szybko moje zaufanie
ta robota na boku to dobrze płatna? ^^ nicholas to chłopak, który lubi bajzel, więc pewnie jakieś drobne roboty mógłby wykonywać dla szefa!
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Nathaniel Hawthorne, wciągasz mi tu chłopa w szemrane interesy, bój się boga! Ale chętnie popatrzę! :popcorn:
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nicholas Winslow pisze: 22 kwie 2022, 12:57
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2022, 12:43
Nicholas Winslow pisze: 22 kwie 2022, 12:05
Nathaniel Hawthorne czołem szefie! :welcome:
A witaj ;>
Słyszałem, że dobry z ciebie bramkarz, bo znasz ludzi i wiesz co się na mieście dzieje. Może jakbyś był zainteresowany zarobieniem extra kasy to znalazłbym Ci jakąś robótkę na boku ;> Wyglądasz na takiego, który wzbudzi szybko moje zaufanie
ta robota na boku to dobrze płatna? ^^ nicholas to chłopak, który lubi bajzel, więc pewnie jakieś drobne roboty mógłby wykonywać dla szefa!
Wszystko zależy od skali przedsięwzięcia, ale myślę, że się dogadamy ;> przydałby się Nathanielowi oddany człowiek u boku a i Nicholas może liczyć na wsparcie od Hawthorne'a gdy będzie go potrzebował <3
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Harriet L. Pemberton pisze: 22 kwie 2022, 13:01
Nathaniel Hawthorne, wciągasz mi tu chłopa w szemrane interesy, bój się boga! Ale chętnie popatrzę! :popcorn:
Ciebie też mogę wciągnąć ;> lubisz kłopoty, Harriet?
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2022, 13:02
Nicholas Winslow pisze: 22 kwie 2022, 12:57
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2022, 12:43


A witaj ;>
Słyszałem, że dobry z ciebie bramkarz, bo znasz ludzi i wiesz co się na mieście dzieje. Może jakbyś był zainteresowany zarobieniem extra kasy to znalazłbym Ci jakąś robótkę na boku ;> Wyglądasz na takiego, który wzbudzi szybko moje zaufanie
ta robota na boku to dobrze płatna? ^^ nicholas to chłopak, który lubi bajzel, więc pewnie jakieś drobne roboty mógłby wykonywać dla szefa!
Wszystko zależy od skali przedsięwzięcia, ale myślę, że się dogadamy ;> przydałby się Nathanielowi oddany człowiek u boku a i Nicholas może liczyć na wsparcie od Hawthorne'a gdy będzie go potrzebował <3
no to ekstra, piszę się!
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2022, 13:03
Harriet L. Pemberton pisze: 22 kwie 2022, 13:01
Nathaniel Hawthorne, wciągasz mi tu chłopa w szemrane interesy, bój się boga! Ale chętnie popatrzę! :popcorn:
Ciebie też mogę wciągnąć ;> lubisz kłopoty, Harriet?
Szczególnie te, które same mnie znajdują :lol: Ale Nicholas Winslow nie może się dowiedzieć :lol:
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Harriet L. Pemberton pisze: 22 kwie 2022, 13:19
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2022, 13:03
Harriet L. Pemberton pisze: 22 kwie 2022, 13:01
Nathaniel Hawthorne, wciągasz mi tu chłopa w szemrane interesy, bój się boga! Ale chętnie popatrzę! :popcorn:
Ciebie też mogę wciągnąć ;> lubisz kłopoty, Harriet?
Szczególnie te, które same mnie znajdują :lol: Ale Nicholas Winslow nie może się dowiedzieć :lol:
:niedowiarek: :niedowiarek: :niedowiarek:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Harriet L. Pemberton będziemy mieć wspólne tajemnice? ;> Zapowiada się ciekawie, bardzo chętnie w to wejdę i zamieszam w Waszych życiach ;>
ODPOWIEDZ