Biznesmen/Mafiozo — lorne bay
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne od niedawna, ale zaglądał tu wcześniej. Pożyczkowy rekin, który chętnie inwestuje w inne biznesy na spory procent. Powiązany z rosyjską mafią. Stracił głowę dla lokalnej striptizerki.
Nathaniel Hawthorne

Obrazek

My już dogadani



Obrazek
I said I didn't feel nothing baby, but I lied
I almost cut a piece of myself for your life
sumienny żółwik
Stasz
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Everyone that tried to fix me knows that I can't change a bit. I've got no shame, got no pride, only skeletons to hide. And if you try to talk to someone, well then someone has to die.
Szefie, co złego to nie ja. To na pewno Bazyl.
Myślę że Nathaniel Hawthorne może być jedną z niewielu osób na świecie, której Kayleigh się nawet trochę boi i przez to przestaje się przy nim zachowywać jak świrnięta :hm: A poza tym musi jej imponować i jednocześnie być obiektem zazdrości, bo bardzo by w obecnym układzie przypominał jej ojca, starszych braci i świat, który zostawiła w Irlandii. Dość dużo emocji jak na jedną osobę :d
ambitny krab
Kayleigh
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zbir i dealer w Shadow, z wykształcenia chemik, który przerwał doktorat z farmakologii po śmierci męża, właściciel dwóch psów, groźny jak nigdy dotąd
Kayleigh Donovan pisze: 10 sie 2021, 17:04
Szefie, co złego to nie ja. To na pewno Bazyl.
Myślę że Nathaniel Hawthorne może być jedną z niewielu osób na świecie, której Kayleigh się nawet trochę boi i przez to przestaje się przy nim zachowywać jak świrnięta :hm: A poza tym musi jej imponować i jednocześnie być obiektem zazdrości, bo bardzo by w obecnym układzie przypominał jej ojca, starszych braci i świat, który zostawiła w Irlandii. Dość dużo emocji jak na jedną osobę :d
Kayleigh Donovan Bazyl to akurat umie się zachowywać z klasą, nie to co niektóre :hahaha: my tam sobie dogadamy interesy bez kobiet i pewne specjalne zadania <3 Nathaniel Hawthorne
powitalny kokos
enchante #8234
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Witam szefa :welcome: Nathaniel Hawthorne
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Kayleigh Donovan pisze: 10 sie 2021, 17:04
Szefie, co złego to nie ja. To na pewno Bazyl.
Myślę że Nathaniel Hawthorne może być jedną z niewielu osób na świecie, której Kayleigh się nawet trochę boi i przez to przestaje się przy nim zachowywać jak świrnięta :hm: A poza tym musi jej imponować i jednocześnie być obiektem zazdrości, bo bardzo by w obecnym układzie przypominał jej ojca, starszych braci i świat, który zostawiła w Irlandii. Dość dużo emocji jak na jedną osobę :d
Kayleigh Donovan <3 wybacz mi za zwłokę, ale miałam mega nieobecność, a potem byłam z doskoku na forum, bo życie to nie bajka... postaram się jednak już tak nigdy nie zaniedbywać niczego!

Bardzo podoba mi się ta relacja i sposób w jaki Kayleigh będzie postrzegała Nathaniela. Myślę, że on gdy dowie się o jej przeszłości także chciałby mieć w pewien sposób dziewczynę blisko, a co z tego wyjdzie to zobaczymy ;>

Bazyl Godlewski <3 Ciebie to mam na oku ;>

Diane Mason kolejna, piękna pracownica ;> Ciekawe co tym razem przeskrobie, bo takie anioły zwykle mają diabelskie pomysły
barman — Shadow
29 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Przyszedłem się zameldować, jako nowy barman, ale może przydam się także do innych interesów, Nathaniel Hawthorne
ambitny krab
nick
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Benedict Osbourne pisze: 08 paź 2021, 20:32
Przyszedłem się zameldować, jako nowy barman, ale może przydam się także do innych interesów, Nathaniel Hawthorne
Świetnie! Benedict wygląda na faceta, którego warto mieć przy swoim boku, a więc możemy pomyśleć o jakieś dodatkowej pracy poza polewaniem drinków w Shadow ;>
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Dobrze no więc tak, oferuje kompleksową pomoc w dezaktywacji mniej lub bardziej niepotrzebnych osobników. Przy pięciu dezaktywacjach zniżka 10%, przy płatności z góry dodatkowe 5%. Jeżeli podpiszesz abonament na minimum 12 miesięcy wtedy dostajesz rabat w wysokości 20%. Zniżki się ze sobą nie sumują.

Nathaniel Hawthorne
towarzyska meduza
catlady#7921
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Inej Marlowe pisze: 12 gru 2021, 19:48
Dobrze no więc tak, oferuje kompleksową pomoc w dezaktywacji mniej lub bardziej niepotrzebnych osobników. Przy pięciu dezaktywacjach zniżka 10%, przy płatności z góry dodatkowe 5%. Jeżeli podpiszesz abonament na minimum 12 miesięcy wtedy dostajesz rabat w wysokości 20%. Zniżki się ze sobą nie sumują.

Nathaniel Hawthorne
Z chęcią skorzystam z Twoich usług, abyś nie musiała szukać klientów wśród mniej bezpiecznych osób. Przy mnie nic Ci nie grozi, a przy okazji zadbam o to, aby nieprzyjemny policyjny ogon nie przyczepił się do Twojej osoby. Możemy pomówić o stałym abonamencie, ale rodzaj woluty uzgodnimy z czasem ;> Inej Marlowe
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Nathaniel Hawthorne pisze: 12 gru 2021, 20:02
Inej Marlowe pisze: 12 gru 2021, 19:48
Dobrze no więc tak, oferuje kompleksową pomoc w dezaktywacji mniej lub bardziej niepotrzebnych osobników. Przy pięciu dezaktywacjach zniżka 10%, przy płatności z góry dodatkowe 5%. Jeżeli podpiszesz abonament na minimum 12 miesięcy wtedy dostajesz rabat w wysokości 20%. Zniżki się ze sobą nie sumują.

Nathaniel Hawthorne
Z chęcią skorzystam z Twoich usług, abyś nie musiała szukać klientów wśród mniej bezpiecznych osób. Przy mnie nic Ci nie grozi, a przy okazji zadbam o to, aby nieprzyjemny policyjny ogon nie przyczepił się do Twojej osoby. Możemy pomówić o stałym abonamencie, ale rodzaj woluty uzgodnimy z czasem ;> Inej Marlowe
Wspaniale, pasuje mi to, ciężko w obecnych czasach znaleźć uczciwego pracodawcę! Czekam więc na tą rozmowę i uzgadnianie ;>
towarzyska meduza
catlady#7921
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
Witam szefa Nathaniel Hawthorne :welcome: ^^
ambitny krab
pani Adler
Barmanka — Shadow
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
A smile that hides the pain within the heart soothes the hearts of those who behold it. So smile even through difficult times
nathaniel hawthorne

Wbijam!

Nath jest na pewno jedną z nielicznych osób, która wie w jakiej sytuacji aktualnie jest. Tak jak gadałyśmy na disco, zatrudnił ją, bo jakiś człowiek ją polecił <33

Ogólnie Saskia jest na pewno wdzięczna za robotę i stara się ją wykonywać jak najlepiej, zapewne bajerując klientów swoim uśmieszkiem i gadką, sprzedając im droższe driny aniżeli chcieli :lol:
ODPOWIEDZ