transplantolog — cairns hospital
35 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
is it insensitive for me to say "get your shit together, so I can love you"?
Hope Pelletier dzień dobry, przychodzę, bo my się pewnie znamy z pracy <33
ambitny krab
son of laërtes
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
odysseus lonsdale pisze: 15 paź 2021, 13:19
Hope Pelletier dzień dobry, przychodzę, bo my się pewnie znamy z pracy <33
Oczywiście! Pewnie wzielam Cię pod swoje skrzydła, chociaż sama pracuje tam niewiele ponad rok. Dorzucam jeszcze Nemo Delany, bo on też dołączył niedawno - panom zawsze przyda się kumpel. <33
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
transplantolog — cairns hospital
35 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
is it insensitive for me to say "get your shit together, so I can love you"?
Hope Pelletier no to bardzo się cieszę, a jeśli Nemo Delany jest chętny, to myślę, że mogą się wszyscy we trójkę naprawdę fajnie dogadać <33
ambitny krab
son of laërtes
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Hope Pelletier pomyślałam, że możemy znać się z dawnych lat, kiedy to Leonie robiła karierę modelki i jeździła po świecie. Uznajmy, że jakimś cudem wylądowała gdzieś blisko Pelletier i złapały dobry kontakt. Może Hope pokazywała super miejsca w okolicy koleżance poznanej w kolejce po kawę? No, mogło tak byc :lol: I później pewnie miały kontakt głównie online, może e-maile, wysyłały sobie jakieś zdjęcia itepe. A jak Leo po ślubie tu wróciła do Australii, to może też tak dużo opowiadała, że dlatego tu się zdecydowała H. przenieść (jak już masz kogoś, kto jej podsunął ten pomysł to spoko)? :hm: I od roku mogą być takimi dobrymi psipasiami i Hope może rozpieszczać córkę Leonie, if you wish :lol: Taki zayrs :lol: Czekam na uwagi <33
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
leonie turner dotarłam wreszcie! <3

Co prawda pisałam do tej pory, że Hope wybrała Lorne czystym przypadkiem, byle jak najdalej uciec ze Stanów, ale w zasadzie nic nie stoi przeciwko temu, żeby przypadek był wspomagany tym, że w pytaniu, gdzie chciała się ewentualnie przenieść, Lorne było na pierwszym miejscu, właśnie za sprawą dawnej koleżanki. Może nawet nie sądziła, że się dostanie, ale los tak chciał.
A córeczkę chętnie będę rozpieszczać, bo po cichu Hope marzy już o zostaniu matką, więc z pewnością córeczkę rozpieszczała, a gdy młoda śpi, mogą sobie po lampce wina (dla zdrowia) wypić.
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Hope Pelletier to mam nadzieję, że na lampkę wina wprosisz się szybciej niż dotarłaś mi tu odpisać :lol:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
leonie turner pisze: 09 lis 2021, 22:20
Hope Pelletier to mam nadzieję, że na lampkę wina wprosisz się szybciej niż dotarłaś mi tu odpisać :lol:
Mogę wpaść jutro, jak masz czas i miejsce na nowe gry ^^
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:welcome: moja Charlotte chętnie będzie znała Hope z pracy i ją lubiła :hihihi: Hope Pelletier
ODPOWIEDZ