menagerka gwiazd i nie tylko — swój dom
28 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjaśniła sobie wszystko ze swoim mężem i na nowo zaczynają układać sobie wspólne życie, zamieszkali razem i okazało się, że niedługo zostaną rodzicami bliźniaków.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/0b/19/8d/0b198df5c3c456ad92877f613157ad47.jpg][/telimg1]
[tel5]Athena
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/564x/0b/19/8d/0b198df5c3c456ad92877f613157ad47.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telplus]MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Arielle
Wesołych świąt, siostrzyczko :heart:
wysłano do Athena D. Neelsen
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly
17:11
O boże święty. Siedzę właśnie na parkingu sklepu meblowego
Gdzie spędziłam prawie 40 minut obsługiwana. Przez Jamesa, który przeprowadził się do Lorne Bay... bo tak
[mention=2575]Athena D. Neelsen
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly
17:11
No James. Nie spodziewałam się go tam spotkać, choć i tak zapobiegawczo trzymałam się się z dala od ich sklepu
Mnie też ominęło, że postanowił zwolnić, przeprowadzić się do Lorne Bay i być szefem, czy tam innym managerem sklepu w Cairns. Nie wierzę w przypadki...
Athena D. Neelsen
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly
17:11
Mają spoko rzeczy w sklepie, ale na szczęście mają stronę internetową :lol:
Nie wiem czy coś knuje, ale .... Eh. Myślę, że wrócił dla mnie, ale nie wiem, jak się z tym czuję
Athena D. Neelsen
programista — własna działalność
31 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Programista pochodzący z Sydney, który przyjechał do Lorne Bay, żeby odwiedzić brata i postanowił zawitać tu na trochę dłużej. Obecnie leczy złamane serce, próbując zapomnieć o swojej pięknej żonie, która kilka tygodni temu zostawiła go bez słowa.
Archie
Będę w domu chwilę później, kompletnie zapomniałem, że kończy mi się paliwo. Muszę podjechać na stację, żeby zatankować. A skoro o paliwie mowa to zamawiam kawę!
wysłano do Athena D. Neelsen
ODPOWIEDZ