lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
school of witchcraft and wizardry
event fabularny
Obrazek
opis fabuły
Podczas spacerowania po terenach imprezy, natrafiliście na dziewczynę rozdającą amulety, magiczne przedmioty oraz kartki z zaklęciami babilońskimi. Nieznajoma, przebrana za czarownicę, opowiedziała wam kilka historii o ochronnych zaklęciach oraz czarach powstrzymujących złe moce, które według jej wiedzy właśnie w dniu Halloween usiłują opętać mieszkańców Ziemi. Kobieta przestrzegła was przed zjawami, które przybrały dziś ludzką formę i usiłują rzucić złe uroki na uczestników imprezy. Zachęceni jej opowieściami, postanowiliście pospacerować po terenach ogniska i spróbować swoich sił w tajnej magii.
lista zadań

obowiązkowe: trick or treat - wezwanie MG
  • to ty decydujesz, w którym momencie rozgrywki zajrzy do was MG! aby go wezwać, udaj się do tematu "rzut kostką" i zastosuj kod losowania 1d40. liczba parzysta oznaczać będzie treat, a więc pozytywne zdarzenie, a nieparzysta trick - zadanie negatywne; następnie udaj się do tematu "wezwanie" by zaprosić MG do fabuły
dodatkowe (wykonajcie przynajmniej 3 wybrane)

Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
Projektantka mody — Couture Kingdom
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
„Ze skrawków materiału można stworzyć piękno. Ma praca również zaowocuje w ten sposób.”
002.
School of witchcraft and wizardry

{Outfit}
Halloween, czyli popularne święto obchodzone głównie w krajach anglosaskich. W Australii święto to zyskuje coraz większą popularność oraz nabiera na znaczeniu z każdym rokiem. Święto to obchodzone jest 31 października i to wtedy właśnie ludzie ubierają się w straszne bądź przesłodkie kostiumy, a przeklęte bachory łażą po domach i żebrzą o słodycze, w tradycji znanej jako trick or treat (cukierek albo psikus). Jednakże to właśnie ze względu na kostiumy upodobałam sobie ten dzień. Jestem projektantką mody, dlatego też Halloween jest idealną okazją do wyrażania kreatywności oraz talentu w dziedzinie projektowania kostiumów. Co roku, czekam z niecierpliwością na to, aby zaprezentować się przed lokalną społecznością. To okres, kiedy mogę dać upust swojej twórczości i zaprojektować niezwykłe kostiumy, a największym plusem jest to, że unikam wtedy paparazzi i całej tej szopki związanej z organizowaniem pokazu mody.

Na tego roczne Halloween zostałam zaproszona przez moją najlepszą przyjaciółkę – Ari Lee na ognisko. Z tego co się dowiedziałam, to miała nam towarzyszyć jeszcze jedna jej znajoma. Nie miałam wcześniej możliwości poznania tej kobiety, dlatego też na chwilę obecną była ona dla mnie pospolitym randomem. Nie przeszkadzało mi to jednak. Jestem otwarta na poznawanie nowych osób, a skoro przyjaźni się ona z Lee, to musi mieć w sobie coś wyjątkowego. Zamierzałam jednak to ocenić, gdy osobiście poznam kobietę.

Na ognisko zdecydowałam udać się w przebraniu. Nie uzgadniałyśmy tego wcześniej, więc miałam nadzieję, że nie wyjdę na idiotkę, jeżeli ostatecznie, to tylko ja będę miała kostium. Z drugiej strony po to jest Halloween, aby się przebierać. Może i jest to zabawa dla dzieci, ale ja kocham ją równie mocno. Długo nie musiałam się zastanawiać nad pomysłem na kreację. Jako pierwsza do głowy przyszła mi Mitologia, a następnie meduza i na tym się zatrzymałam. Chciałam też, aby kostium był bogaty. Po prostu kocham złoto.

Na umówione miejsce dotarłam jako pierwsza. Nie było jeszcze Ari, no chyba że spacerowała w miejscu, które nie było w zasięgu mojego wzroku. Randomki, to znaczy jej przyjaciółki wcale nie znałam, więc nie zamierzałam chodzić po ludziach i pytać się czy to ona. Wyjęłam telefon i napisałam do Ari, że czekam na nie na miejscu.

Ari Lee Aurora Morel
studentka medycyny | kelnerka — james cook cairns university | shadow
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
I just wanna be alone with you
004
Nie ma lepszego święta niż Halloween. Zwłaszcza kiedy można się przebrać za kogoś i potem przez całą noc imprezować lub zbierać cukierki, ale na ten drugi aspekt niestety jestem już za duża. Mimo widoku ciekawskich i upartych dzieciaków, to święto nadal uważam, za najlepsze na świcie. W tym roku zrezygnowałam z oglądania horrów w miejskim parku, a ma to swój urok! Zwłaszcza jak wszyscy zajmiemy miejsce i usiądziemy przed wielkim ekranem i zaczniemy podziwiać wszystkie ciekawe projekcie, które raczą nam zaproponować.
Jak tylko skończyłam swoją zmianę w pracy, szybko przebrałam się w swój strój. Nie chciałam jakoś za bardzo przesadzać, więc przebrałam się za Britney Spears z teledysku Baby One More Time. Strasznie go lubię, a znalezienie takich ubrań w mojej szafie to żaden problem. Związałam jeszcze włosy w dwa kucyki, wielkimi puchowymi gumkami i skierowałam się na miejsce imprezy. Podziwiałam wszystko z wielkim zainteresowaniem, być może dlatego, że było tutaj magicznie? Prawdopodobnie tak, a raczej powiedziałabym, że jak najbardziej. Dodatkowo ludzie byli tak poprzebierani, że stworzyło to jeszcze większy urok w tym wszystkim.
Tematyka danych miejsc też była magiczna, zresztą jak wszystko wokół. Namiot był niczym domek dla jakiejś wróżki. Podziękowałam jakieś kobiecie za wskazówkę i udałam się do miejsca, gdzie parę osób miało się spotkać i jeszcze bardziej wkręcić się w klimat. Z tego co pamiętam, ma tutaj być jeszcze Ari, więc nie będę tutaj zupełnie sama. Miło też będzie poznać zupełnie nowe osoby, które są chociaż trochę zainteresowane historią oraz magią, która może dzisiaj tutaj nam wyjść. Podeszłam do kobiety, która byłą przebrana za meduzę. Co mogę powiedzieć? Strój jak najbardziej pasował do tej tematyki, w końcu to Halloween i samo jej spojrzenie zabijało, jak jej węże na głowie.
— Cześć, jesteś przyjaciółką Ari, tak? Jestem Aurora, miło mi cię poznać. Mam nadzieję, że obie się dogadamy i spędzimy czas w świetnej atmosferze. Nie uważasz, że jest tu wręcz magicznie? — Miło poznawać nowe twarzyczki, zwłaszcza takie, które mają gust i lubią wywyższać się swoim wyglądem przed innymi. Oryginalność jest na topie, a sama Isabelle przede mną może to wszystkim wokół pokazać.
powitalny kokos
Moonlight
ODPOWIEDZ