lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kto zagra?
poszukiwania gier
Chciałbyś zagrać coś konkretnego, ale nie masz z kim? A może po prostu poszukujesz nowego towarzysza do wspólnych wątków? Jeśli tak, wypełnij poniższy kod i daj znać innym, że jesteś gotowy na przyjęcie dodatkowych rozgrywek!

Zgłoszenia będą kasowane po 10 dniach.

CODE: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Opis:[/b] txt
[b]Status:[/b] [b][color=#008000]aktualne[/color][/b] / [b][color=#BF0040]nieaktualne[/color][/b] 
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Researcher — w Lorne Bay Radio
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
...
Imię i nazwisko postaci: Kyle Bearmann
Opis: Poszukuję gry dla Kyle'a, tak na dobry początek. Jest od zawsze w Lorne Bay, mieszka na farmie rodziców, pracuje w radio - zawsze można coś wymyślić na jedną, lub więcej wątków!
Status: aktualne
striptizer z dodatkami — Shadow
25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: Charlie Nielsen
Opis: Charlie przyjechał do Lorne jakieś dwa tygodnie temu, żeby znaleźć ojca, którego namierzył dzięki prywatnemu detektywowi. Wcześniej mieszkał w Canberry. Pracuje w Shadow jako striptizer i pan do towarzystwa. Transpłciowy. Kilka tygodni temu dowiedział się, że jest w ciąży, ale póki co nie zrezygnował z pracy. Kogo szukam? Klientów, nowych znajomych, jakichś starych kontaktów... przygarnę wszystko co przyjdzie ci do pięknej główki.
Status: aktualne
kierowca karawany — the last goodbye
48 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś pracował jako chirurg urazowy w szpitalu w Cairns, potem spędził 18 lat w zakładzie psychiatrycznym za kilka morderstw. Wyszedł parę miesięcy temu, zamieszkał na łodzi swojego dawnego psychiatry i pracuje w zakładzie pogrzebowym jako kierowca karawany.
Imię i nazwisko postaci: mam do oddania wszystkich swoich panów: Leonardo, Liama, Arthura, Raya oraz Kaia (no i Charliego, którego ogłoszenie jest powyżej)
Opis: przygarnę wszystko, żeby tylko moich chłopców rozruszać. Kai jest zastępcą burmistrza, Artek prowadzi księgarnię, Liam pracuje w zakładzie pogrzebowym, Ray aktualnie ucierpiał podczas zawalenia się budynku, więc jest na zwolnieniu lekarskim (pracuje jako inspektor w straży pożarnej), Leoś jest księdzem (ostatnio głównie w teorii), a Charlie to striptizer. Do wyboru, do koloru. Możemy pomyśleć o czymś z jesiennego tła fabularnego lub innych, bardziej stałych zadań. :excited:
Status: aktualne
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Imię i nazwisko postaci: Luke Winfield
Opis: Luke obecnie przebywa w ośrodku odwykowym. Szukam dla niego rozgrywki związanej z tym tematem - może twoja postać też walczy o trzeźwość w tym miejscu? A może jest pracownikiem ośrodka, który dyżuruje w nim w wybrane dni? A może odbywa tam coś na kształt wolontariatu? Jeżeli ktoś szuka dla siebie gry w tych klimatach, to zapraszam <3
Status: aktualne
pielęgniarka — Lorne Bay Medical Centre
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: Ila Lalwani
Opis: Chętnie coś napiszę, mogę nawet zacząć. Chciałabym na początek coś lekkiego, bo zawsze najgorzej jest zacząć. Mile widziana znajomość do rozwinięcia. Na pewno coś razem ustalimy. Dogadamy się na pw.
Status: aktualne
powitalny kokos
melancholy.angel
brak multikont
zamiast pracować — zdziera kasę z bogatych facetów
25 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
You're not iconic
You are just like them all
Don't act like you don't know
Imię i nazwisko postaci: Zahariel Monroe
Opis: Wracam do pisania po przerwie i szukam jakiegoś wątku na rozruszanie. Preferuję coś na więcej niż jedną grę. Zagram prawie wszystko, jestem dość elastyczna i otwarta na różne rzeczy, bez problemu można się ze mną dogadać, więc zapraszam cieplutko, wspólnymi siłami na pewno wymyślimy coś ciekawego <33
Status: aktualne
instruktor surfingu — surf shop / prywatne lekcje
26 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
things are changing
it all just tears the same
swimming through my memories
i don’t wanna fall apart again
Imię i nazwisko postaci: Aaron Lancaster
Opis: chętnie znajdę kogoś do dogadania — i zagrania — jakiejś ładnej, trochę dramowej relacji :oops: celowałabym w postać damską, mniej-więcej rówieśniczkę i miejscową, albo obecną w Lorne od co najmniej paru lat, chociaż nie są to warunki konieczne, a raczej pasujące do propozycji, którą mam gotową — a oto ona:

koleżanka — jego albo jego niedoszłej narzeczonej, która popełniła samobójstwo :tear: w mojej głowie jest kilka wersji dla tej relacji:
1a) może byłaby to koleżanka, która czuje coś do niego od dawna, ale bez wzajemności, czy raczej bez jego świadomości;
1b) może było coś między nimi jeszcze zanim poznał tamtą, tylko to coś nie wypaliło (przyczyny do ustalenia);
2) mogli się też poznać przez jego niedoszłą narzeczoną — i ta koleżanka mogła od początku za nim nie przepadać, być do niego negatywnie nastawiona, bo on i ona (albo w sumie one dwie) byli z trochę różnych światów i on mógł się wydawać tej koleżance co najmniej nieznającym życia snobem (tutaj wtajemniczyłabym we wszelkie istotne okoliczności);
3) albo w ogóle jeszcze inny scenariusz, gdzie po prostu podstawą byłoby dla mnie to, że dziewczyna znała tą jego niedoszłą narzeczoną, a więc też znała ich razem w mniejszym lub większym stopniu *.*

nie jestem zamknięta tylko na tę opcję, możemy jak najbardziej dogadać coś innego, jeśli masz jakiś pomysł <3 z góry tylko uprzedzam, że nie jestem najlepsza w luźne gierki i czysto pozytywne relki, posty lubię pisać troszkę dłuższe, pełne rozkmin, dylematów i wewnętrznych, rozbudowanych dramatów i raczej nie odnajdę się w wątku z osobą, która ma luźniejszy styl narracji i opiera gry przede wszystkim na dużej ilości dialogów :<

Status: aktualne!
Obrazek
powitalny kokos
smark
-
ODPOWIEDZ