echo wielkiego dziedzictwa — w szemranych klubach i ciemnych uliczkach
21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
nie mógł w to uwierzyć, tyle smutku. tyle melancholii, że aż mdli.
klaus
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/474x/80/75/3b/80753b822ab07b37d0215b2d9bdc2b34.jpg][/telimg1]
[tel5]klaus
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/474x/80/75/3b/80753b822ab07b37d0215b2d9bdc2b34.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
17I:25
odpowiedź na wiadomość
chcesz pojsc ze mną?
Impreza? Ognisko? Mówisz i jestem
17:26
Daj mi tylko chwilę, żebym się jakoś ładnie odwalił dla Ciebie
17:26
Bo dla Ciebie chcę ładnie wyglądać
17:28
Robie się dziwnie romantyczny, co Ty ze mną robisz...
wysłano do klaus amadeus werner
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
17I:36
odpowiedź na wiadomość
ps dla mnie zawsze wyglądasz ładnie
Słodzisz. Co przeskrobałeś? ;)
17:38
Czy to impreza przebierana, czy mam iść jako ja?
wysłano do klaus amadeus werner
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
17:53
odpowiedź na wiadomość
nic, jestem grzeczny jak zawsze
mhm...
Obrazek
18:03
Dobra, coś wymyślę
wysłano do klaus amadeus werner
Striptizer i Nutte — Shadow
23 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
najebana, ale dama
Amo
17:23
Nie bój się potworów, po prostu ich poszukaj. Spójrz w lewo, w prawo, pod łóżko i zerknij do szafy. Ale nigdy nie patrz w górę. Ona nie znosi, kiedy ktoś ją zauważa.
wysłano do klaus amadeus werner
Striptizer i Nutte — Shadow
23 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
najebana, ale dama
Amo
17:43
Z Tobą też wezmę
I cb też
wysłano do klaus amadeus werner
Uczeń — lorne bay state school
17 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Francuzeczka i dziedziczka dużej fortuny, która jest w Lorne Bay około 3 lata. Najprawdopodobniej najbardziej stylowa dziewczyna w miasteczku.
Jean-Marie
7:00
odpowiedź na wiadomość
mam chłopaka
COOOOOOOOO
7:01
Mam nadzieję, że to dobry człowiek! Chcę go poznać i wtedy zadecyduję, czy jest odpowiedni dla mojego wspaniałego Klausika.
wysłano do klaus amadeus werner
ambitny krab
SuperKaro
Uczeń — lorne bay state school
17 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Francuzeczka i dziedziczka dużej fortuny, która jest w Lorne Bay około 3 lata. Najprawdopodobniej najbardziej stylowa dziewczyna w miasteczku.
żą-mahri
11:35
CO TAK DŁUGO ODPISUJESZ?
Twoja Żą wiednie jak dorodny kwiatuszek, któremu słońca zabrakło...
wysłano do klaus amadeus werner
ambitny krab
SuperKaro
Uczeń — lorne bay state school
17 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Francuzeczka i dziedziczka dużej fortuny, która jest w Lorne Bay około 3 lata. Najprawdopodobniej najbardziej stylowa dziewczyna w miasteczku.
Żą-Mahri
11:38
No właśnie odpowiedziałam!!!! Miałam mieć dwóch mężów, a został mi jeden chłopak, który jeszcze nie wie, że z drugim nieformalnym mężem wzięłam nieformalny rozwód.
Pobawię się z nim w ustronnych miejscach w szkole, nim powiem mu prawdę.
Może polubi mnie na tyle, że nie będzie mu to przeszkadzało. :roll:
wysłano do klaus amadeus werner
ambitny krab
SuperKaro
Uczeń — lorne bay state school
17 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Francuzeczka i dziedziczka dużej fortuny, która jest w Lorne Bay około 3 lata. Najprawdopodobniej najbardziej stylowa dziewczyna w miasteczku.
Żą-Mahri
11:45
Odkryłam, że tak naprawdę nigdy nie zapomniał o swojej ex i nawet nie potrafił się wytłumaczyć.
Potem, gdy chciałam dać nam jeszcze jedną szansę, bardzo się zmienił. To już nie to...
No nic, coś się kończy, coś się zaczyna. Cieszę się, że odnalazłeś swoje szczęście. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze. <3
wysłano do klaus amadeus werner
ambitny krab
SuperKaro
Uczeń — lorne bay state school
17 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Francuzeczka i dziedziczka dużej fortuny, która jest w Lorne Bay około 3 lata. Najprawdopodobniej najbardziej stylowa dziewczyna w miasteczku.
Żą-Mahri
11:50
Jest przesłodki. Uprawia dużo sportu. Ma super ciało i cudowny charakter.
Ale nie jestem pewna, czy zdecyduje się zostać ze mną, gdy dowie się prawdy. Pierwotnie, mój ex i on byli najlepszymi przyjaciółmi, a ja tylko dziewczyną tego pierwszego...
Tak szczerze to trochę boję się teraz zaangażować tak na 100%
wysłano do klaus amadeus werner
ambitny krab
SuperKaro
Uczeń — lorne bay state school
17 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Francuzeczka i dziedziczka dużej fortuny, która jest w Lorne Bay około 3 lata. Najprawdopodobniej najbardziej stylowa dziewczyna w miasteczku.
Żą-Mahri
11:55
Ech, nie mów tak o nim. Nawet, jeśli skończyło jak się skończyło, stworzyliśmy wspólnie dużo cudownych wspomnień.
Myślę, że teraz potrzebuję trochę uspokoić swoje wnętrze, potrzebuję trochę zabawy.
Gdy będziesz chciał wyskoczyć na alko lub tańce, to daj znać. Tylko nie mów swojemu nowemu chłopakowi, może być zazdrosny!! :hihihi:
wysłano do klaus amadeus werner
ambitny krab
SuperKaro
ODPOWIEDZ