wolontariuszka — schronisko dla zwierząt
24 yo — 153 cm
Awatar użytkownika
about
koza, co całkiem lubi freda
thea henderson
Mała i ciekawska, szuka swojej drogi i strasznie się przy tym gubi, bo absolutnie nie wie, czego chce od życia. Dlatego dobrze się bawi czekając, aż znajdzie natchnienie i obierze konkretny kierunek.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

opiekun kangurów — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
podbijanie wielkiego świata odrobinę komplikuje zwiącek
amalthea m. henderson podobno kozy żyją w stadach, chcesz je stworzyć razem z Freddiem? :oops:
dźwiękowiec — eclipse pictures
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
is it cool that I said all that? is it chill that you're in my head? 'cause I know that it's delicate
Meera bedzie do niej mówić mała i tak, a Thea ją musi kochać amalthea m. henderson
ambitny krab
yang
wolontariuszka — schronisko dla zwierząt
24 yo — 153 cm
Awatar użytkownika
about
koza, co całkiem lubi freda
frederick hemmings jak się ładnie postara, to można to negocjować... :roll:

meera henderson rodziny się nie wybiera podobno, więc co zrobisz :/ dobrze, że Meera jest taka śliczna, to przynajmniej dobrze wychodzą na zdjęciach <33
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
amalthea m. henderson
Cześć!!
Jesteśmy w tym samym wieku i myślę, że na pewno kojarzymy się ze szkoły. Amalia (wtedy jeszcze pod imieniem Eva) była dość rozpoznawalna, ubierała się wyzywająco na zmianę z długimi golfami, które miały zakryć siniaki po ojcowskiej furii. Obracała się w wielu kręgach towarzyskich, więc mogły na siebie wpaść. Wiem, że w kp Amalthei jest fragment o braku czasu na szukanie miłości czy nawet przyjaciół, ale tak sobie myślę, ze Eva mogła się "uwziąć" bo dostrzegła coś w Henderson i, niby przypadkiem, pojawiała się tam gdzie ona mogła być by ją w końcu poderwać. Może pomogła jej w sytuacjach kryzysowych, gdy Amalthea czuła, że już nie daje rady? Coś mogło zaiskrzyć, mogą być swoimi byłymi, których związek nie wypalił przez absolutny brak czasu Henderson i brak zaangażowania Monroe, a mogą być starymi znajomymi ze szkoły. Co myślisz? <3
amalia
lachmaniara
wolontariuszka — schronisko dla zwierząt
24 yo — 153 cm
Awatar użytkownika
about
koza, co całkiem lubi freda
Amalia e. Monroe myślę, że jak najbardziej możemy im dać taką relację z przeszłości, możemy nawet pójść w kierunku takiego szczeniackiego trochę związku, który nie wypalił zupełnie, bo nie dość, że Thea rzeczywiście miała mało czasu i bardzo mocno skupiała się na nauce, to też nie bardzo wiedziała czego od życia chce, więc trochę się miotała. Przez to całą ta relacja (szczególnie, że Amalia czasami też zapomina o pożegnaniach) mogła się nawet nie tyle, co konkretnie zakończyć, ale po prostu rozmyć i żadna nie wie, czy to rozmycie było w neutralnej atmosferze, czy może jednak nie bardzo? :hm:
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
amalthea m. henderson pisze: 20 paź 2023, 15:00
Amalia e. Monroe myślę, że jak najbardziej możemy im dać taką relację z przeszłości, możemy nawet pójść w kierunku takiego szczeniackiego trochę związku, który nie wypalił zupełnie, bo nie dość, że Thea rzeczywiście miała mało czasu i bardzo mocno skupiała się na nauce, to też nie bardzo wiedziała czego od życia chce, więc trochę się miotała. Przez to całą ta relacja (szczególnie, że Amalia czasami też zapomina o pożegnaniach) mogła się nawet nie tyle, co konkretnie zakończyć, ale po prostu rozmyć i żadna nie wie, czy to rozmycie było w neutralnej atmosferze, czy może jednak nie bardzo? :hm:
amalthea m. henderson dla mnie brzmi super! Zwłaszcza, że Eva ma problem z zaangażowaniem się w jakąkolwiek relację, więc takie rozmycie się związku było jej nawet bardzo na rękę. Generalnie ciągnę cię na fabułę, jeśli tylko masz ochotę <3
amalia
lachmaniara
wolontariuszka — schronisko dla zwierząt
24 yo — 153 cm
Awatar użytkownika
about
koza, co całkiem lubi freda
Amalia e. Monroe dobrze, świetnie <33 Mam na Thei na chwilę obecną najwięcej gierek i dwie muszę zacząć, ale ogarnę sobie, jak one będą szły i się zgłoszę!
manager w dziale projektów i hobbystycznie pisarka — the blue bird publishing
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Niegdyś dziennikarka, hobbystycznie pisarka, a obecnie managerka w dziale projektów w wydawnictwie ojca.
Obrazek
Obrazek

amalthea m. henderson przychodzę po coś fajnego ale przyznaje bez bicia, e nie mam większego pomysłu na dziewczyny :tear: macie dużą rodzinę, więc ciężko byłoby ustalić jakieś kuzynostwo ale bez pozytywa nie wychodzę :hihihi:
powitalny kokos
marcia
wolontariuszka — schronisko dla zwierząt
24 yo — 153 cm
Awatar użytkownika
about
koza, co całkiem lubi freda
Dzień dobry, alma bergman :hugger: dziewczyny trochę się wiekowo i w aktualnej sytuacji życiowej rozjeżdżają, ale do głowy przyszły mi dwie opcje:

1. Może Alma pojawiła się w szkole na jakimś panelu absolwentów dla osób, które są gdzieś tam na tym etapie liceum, że powoli muszą tak ostatecznie decydować, jakie przedmioty będą zdawać na egzaminach i co chcą robić po szkole? Mogła dostać dopiero co złote pióro i być dość inspirująca, przynajmniej zdaniem Thei, więc po spotkaniu zagadała do starszej koleżanki, żeby dowiedzieć się więcej, umówiły się na jakąś kawę i złapały całkiem niezły kontakt? Potem Thea miała swój trudniejszy czas, gdy była bliska podjęcia próby samobójczej i kompletnie się pogubiła i pewnie było jej trochę wstyd w związku z tym wszystkim (przynajmniej na początku), więc mogła jakieś ich wspólne plany zbywać, ale do Almy i tak dotarły jakieś plotki, więc próbowała ją trochę wesprzeć w tym bałaganie, co je do siebie jeszcze zbliżyło? :hm:

2. Nie wiem, czy Alma działa jakoś mocno charytatywnie, ale jeśli nie prywatnie, to przez wydawnictwo pewnie ogarnia jakieś takie akcje lokalne, skoro zajmuje się promocją i pewnie coś tam ociera się o PR typowo. Thea działa i w schronisku, i czasami pomaga w sanktuarium dla zwierzaków, ale że generalnie nadal nie ma planu na życie, to angażuje się też w inne lokalne inicjatywy, więc mogły poznać się przy okazji czegoś takiego? Może z rok temu właśnie w okresie świątecznym, gdy siedziały po nocy i przygotowywały paczki dla seniorów z zebranych produktów? Albo przy jakiejś większej akcji schroniskowej może organizowanej z wydawnictwem właśnie, gdzie wydana została jakaś psia książka, którą osoby decydujące się na adopcję mogły dostać/kupić taniej/coś w tym stylu, a one razem to organizowały? :lama:

Daj znać, czy coś z tego Ci pasuje, czy kombinować dalej!
ODPOWIEDZ