asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Tutaj widzę tlok, ale u Ciebie w rolkach chyba jeszcze nie byłam Sawyer Fitzgerald <3
To tak, mama mojej Lisy była ordynatorem oddziału Sawyera, a jej ojciec dyrektorem szpitala, ale wyjechali i przeszli na emeryturę, obecny dyrektor to jej ojciec chrzestny. Lisa z kolei aktualnie przedawkowała i siedzi w szpitalu, więc mogą die kojarzyć z różnych przyczyn <3 jest mocno zamknięta w sobie i specyficzna, ale nienajgorsza!
No i mam Mariannę! Maryśka jest ze wsi i jest kochanym promyczkiem! Minus jest taki, że jej serce niebawem przestanie działać, potrzebuje przeszczepu, ale... zaszła w ciążę i wbrew rozsądkowi zdecydowała się tą ciążę zatrzymać. Jej narzeczonym jest dyrektor szpitala, a właśnie mama od Lisy miała pomagać z ciążą, ale wyjechała, więc może Sawyer by mógł trochę ją zastąpić? Tylko Mari się panicznie boi szpitali i ma awersję do lekarzy, więc czasem jest z nią zabawnie przez to :tear:
Jak chcesz kogoś innego ode mnie to też śmiało <3
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
Noel B. Rowland okey! Sawyer jak to Sawyer pewnie sobie przypisze zasługi, że ją przekonał :lol: bo jakże by inaczej!

Marianne Chambers
skoro łączą ich takie osoby to na pewno Sawyer kojarzy Lisę! Pytanie tylko czy ona lubi Sawyer, bo on też czasem bywa specyficznym człowiekiem :hm: ale może wyjątkowo tutaj jest w miarę ok kontakt i on może stara sie jej pomagać?
lubię zawodowe relację, więc bardzo chętnie zastąpię w tej materii mamę Mari! Sojer na pewno będzie starał sie ją przekonać do tego, że szpitale i lekarze nie są tacy źli jak sie może wydawać. on czasem jest wrednym siusiakiem, ale nie dla pacjentów czy ludzi potrzebujących, więc tutaj może okazać sporo troski o dziewczynę, co ty na to?
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Sawyer Fitzgerald
No i super, widzę teraz, że Sawyer jest wice, więc tym bardziej Jonathan by się pewnie zgłosił do niego, żeby Mari ogarniał, jak jej pani doktor wyjechała <3
I z Lisa też mi pasuje, mogą jakoś się dogadywac, ona dla ludzi co znają jej rodzinę przynajmniej próbuję być normalana :lol:
Jak będziesz chciała coś grac, to zapraszam na priv <3
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
Marianne Chambers pisze: 08 paź 2023, 18:41
Sawyer Fitzgerald
No i super, widzę teraz, że Sawyer jest wice, więc tym bardziej Jonathan by się pewnie zgłosił do niego, żeby Mari ogarniał, jak jej pani doktor wyjechała <3
I z Lisa też mi pasuje, mogą jakoś się dogadywac, ona dla ludzi co znają jej rodzinę przynajmniej próbuję być normalana :lol:
Jak będziesz chciała coś grac, to zapraszam na priv <3
Super! Na pewno się odezwę! <3
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Sawyer Fitzgerald, tak sobie pomyślałam, że Aiden i Sawyer powinni się znać. Poznali się zapewne niedawno, gdy Aiden rozpoczął pracę w szpitalu, ale obaj mogą widzieć w tym korzyść, jeden dla szpitala, a drugi dla siebie. Bo dla szpitala nazwisko Thompsona może przynieść sporo dobrego, a skoro ten już oferuje swoje nazwisko, to chciałby mieć dostęp do nowoczesnego sprzętu.
Poza tymi zawodowymi sprawami, myślę, że na gruncie prywatnym też mogą się dogadywać. Być może powoli docierać, ale w perspektywie na dobrą męską przyjaźń.
sex on the beach
pif-paf#8372
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
Aiden Thompson pisze: 01 lis 2023, 21:04
Sawyer Fitzgerald, tak sobie pomyślałam, że Aiden i Sawyer powinni się znać. Poznali się zapewne niedawno, gdy Aiden rozpoczął pracę w szpitalu, ale obaj mogą widzieć w tym korzyść, jeden dla szpitala, a drugi dla siebie. Bo dla szpitala nazwisko Thompsona może przynieść sporo dobrego, a skoro ten już oferuje swoje nazwisko, to chciałby mieć dostęp do nowoczesnego sprzętu.
Poza tymi zawodowymi sprawami, myślę, że na gruncie prywatnym też mogą się dogadywać. Być może powoli docierać, ale w perspektywie na dobrą męską przyjaźń.
Biorę w całości! Sawyer bardzo dużo robi do szpitala, w zasadzie jego nazwisko również stało sie marką samą w sobie, więc oboje mają potencjał dla szpitala, z tym też można coś podziałać :D bardzo chętnie pójdę również w męską przyjaźń, bo przyda sie ktoś taki Sawyerowi.
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Sawyer Fitzgerald, no to jak będziesz chciała zagrać coś na polu zawodowym albo bardziej prywatnie, to daj znać
sex on the beach
pif-paf#8372
prawnik, ekonomista — Neelsen Group
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Doświadczony prawnik i ekonomista, który od lat współtworzy firmę razem ze swoim najlepszym przyjacielem. Wieczny Piotruś Pan. Niedawno wrócił w rodzinne strony i został trafiony przez strzałę wyjątkowo złośliwego amora.
Hejka, jak dobrze wiesz, Connor dopiero wrócił w rodzinne strony, ale przyda mi się dla niego jakiś kumpel z dawnych lat. Piszesz się, Sawyer Fitzgerald? <3
ODPOWIEDZ