lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
zaraz wracam
krótkie nieobecności
W tym temacie możesz podzielić się z użytkownikami informacjami na temat Twojej aktywności. Odpiszesz dopiero w weekend? A może wyszedłeś na czysto i chciałbyś o tym poinformować współgraczy? Jeśli jakąkolwiek kwestią chciałbyś dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, skorzystaj śmiało z tego miejsca. Pamiętaj jednak, że wpis w tym temacie nie jest zamiennikiem zgłoszenia nieobecności i nie chroni przed ewentualną utratą koloru.
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Przez ten weekend postaram się nadrobić postki <33
opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
przez jeszcze jakiś czas posty ode mnie niestety sporadycznie, za dużo sie dzieje ostatnio w moim życiu, jeszcze dodatkowo rozchorował mi się poważnie pies i czeka ją poważna operacja, której może nie przeżyć, więc niestety nie mam głowy do pisania postów, bardzo was przepraszam ;(
biolog morski — stacja antarktyczna palmer
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Przez większość życia pracował na stacji badawczej na biegunie południowym, przez co jego małżeństwo podupadło. Zgodził się na szaloną wymianę i razem z udawaną żoną wylądował w rodzinnym miasteczku, gdzie remontuje dom odziedziczony po dziadkach.
Kompletnie mi dziś nie idzie, więc wszystko, co mam, postaram się naskrobać na dniach <3
echo wielkiego dziedzictwa — w szemranych klubach i ciemnych uliczkach
21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
nie mógł w to uwierzyć, tyle smutku. tyle melancholii, że aż mdli.
klaus amadeus werner pisze: 30 kwie 2024, 09:32
Bieżące opóźnienia wynikają z prac nad dopieszczeniem licencjatu, które mogą się przeciągnąć do tygodnia, serdecznie przepraszam, wynagrodzę wam to w postach :milosc:
Wysłałam właśnie ostatni rozdział pracy, także od jutra zaczną pojawiać się posty - powoli, bo muszę się wdrożyć, a trochę mi się nazbierało :oops: Dziękuję za cierpliwość <33
ODPOWIEDZ