rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity
  • I am eternally, devastatingly romantic, and I thought people would see it because 'romantic' doesn't mean 'sugary.'
    It's dark and tormented — the furor of passion, the despair of an idealism that you can't attain.
    Obrazek

Druga połowa października, 2017 roku.
Idę, boso - wprost przed siebie, późną - czarną, ponurą nocą. Mocny deszcz niczym „oberwanie chmury” przysłania wszystko wokół - jestem wściekła, zła poirytowana - nie przeszkadza mi nic, ani wbijające się w moje stopy kujące opadnięte przez jesień liście, ani zimny deszcz - spływający po mym czole by przylgnąć do ciała - sprawić, że jutro będę chora. Na pewno będę. Lecz nikogo to nie obchodzi, bo nikogo ze mną nie ma.
Mama zawsze mawiała „każdy z nas musi mieć anioła stróża, który opiekuję się nami, we wszystkich aspektach życia.” Jeżeli to prawda, to ja muszę być jego - starego osła, uciekającego od sensu egzystencji by w samotności - w czterech ścianach próbować odnaleźć go na dnie butelki wódki. Rok, za rokiem - od trzech lat zamknięty w swojej własnej rozpaczy. Jeszcze tego nie wiem, ale tym razem go nie znajdę - nie będzie go w rodzinnym barze, ani przy małym, osiedlowym sklepie - ani w ostatecznym miejscu, przy grobie naszej matki. Za dwa dni zostanie odnaleziony rankiem, przez miejscowego rybaka, tuż przy stawku - leżącego na rosie trawnej swoją śmiercią stwarzający kolejny Armagedon w rodzie Fitzgeraldów.

▶ mama Fitzgerald po długiej walce z nowotworem odeszła dziewięć lat temu, niedługo zaś dołączył do niej mąż, pochłonięty żałobą, nie mógł poradzić sobie ze stratą żony - poddał się popadając w alkoholizm. Candela przez wiele lat - opiekowała się rodzinnym domem, wyprowadziła się w dniu rozpoczęcia studiów.
▶ do wynajętego mieszkanka przy Opal Moonalne, zabrała ze sobą dziesięcioletniego (rodzinnego!) psa, o rasie shit zzu, o imieniu Rudy - ukrywała go przed właścielem!
▶ kocha tańczyć, taniec to jej pasja - choć nigdy nie było dane Candie uczyć się jego wszelakich form, od samego początku (gdy tylko zaczęła chodzić!) oddała mu serce.
niestety jedną cechę przejęła po ojcu, lubi znikać - często wyjeżdża niezapowiedzianie, potrafi zaszyć się na wiele tygodni, najczęściej o miejscu swojego pobytu powiadamia najlepszego przyjaciela, jednak zdarzały się sytuację gdy nikt nie wiedział, gdzie może się spodziewać i kiedy wróci... jeśli wróci...
▶ pomimo wielu nieprzepracowanych traum strat, jest duszą towarzystwa! Uwielbia przebywać z ludźmi, wychodzić na miasto, do barów - imprezować, jeździć wspólnie na biwaki.
▶ uwielbia góry, wspinać się po nich - zdobywać szczyty, obiecała sobie, że kiedyś zdobędzie je wszystkie!
▶ prócz wspinania się, dziewczynę odpręża pływanie w samotności, wtedy pozwala sobie na rozmyślenia, jest ostatnią osobą, która wychodzi z wody przed zamknięciem basenu.
Candela (Candie) Fitzgerald
18 sierpnia 2002
Lorne Bay
studentka literatury angielskiej | kelneruję w barze
Moonlight Bar
opal moonlane
panna, biseksualna
Środek transportu
Pieszo, lub na rowerze - ma prawo jazdy, lecz jest marnym kierowcą - od dwukrotnego rozbicia samochodu brata, nikt nie jest na tyle odważny, by pożyczać dziewczynie swoje pojazdy.

Związek ze społecznością Aborygenów
Prababcia Fitzgerald należała do społeczności Aborygenów, Candie od pewnego czasu bada ową kulturę.

Najczęściej spotkasz mnie w:
W Moonlight Bar, na polanie, w deszczowym lesie, na basenie, we wszelakich opuszczonych budynkach. W domu rodzinnym, oraz w małych wynajętym mieszkanku.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Członków rodziny Fitzgerald.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, lecz bez śmierci i stałych uszczerbków na zdrowiu.
candela fitzgerald
Jessica Alexander
ambitny krab
nick autora
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany