malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Nazwa użytkownika
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
standardowo zatem rozumiem, że powinnam przeprowadzić kontrolę na własną rękę?
gdzie i kiedy?
to cudownie, że się obudziła! tak myślałam, że flann pewnie nie opuszcza jej na krok.
wiadomo w ogóle kto jej to zrobił? straciłam główne źródło informacji, nie jestem na bieżąco
wysłano do Julia Crane
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
pytaj mnie a ja ciebie
ja dużo pracuję, ale ilość czasu jaką teraz zabiera mu straż wskazuje w najlepszym wypadku na rychły koniec świata
spędzam urocze popołudnie z wyszczekanymi szczeniaczkami ojca, cairns mi pasuje
restauracja w riley? o której?
wysłano do Julia Crane
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
do 19 zdążę tu sobie znaleźć drugiego męża, ale niech stracę, załatwię nam stolik
wyściskaj go ode mnie, choć pewnie wcale najlepiej się mu już nie kojarzę
co i co?
pytasz o szczeniaczki czy rychły koniec świata?
obawiam się, że nie umiem sobie poradzić ani z jednym, ani z drugim
wysłano do Julia Crane
szef kuchni — beach restaurant lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
it would be weird to work in a restaurant and not completely lose your mind.

kiedyś jeździł po świecie, pracując w najlepszych restauracjach. teraz - niedawno wyszedł z odwyku i prowadzi kuchnię w beach restaurant lorne bay, próbując przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.
Jethro
09:18
aha? Mowisz z wlasnego doswiadczenia?
albo wiesz co
wole nie wiedziec
wysłano do Julia Crane
sumienny żółwik
mvximov
elijah
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
następnym razem nagrywaj głosówki na bieżąco, a potem mi tylko wysyłaj
będę na miejscu pewnie nawet przed czasem, ten prawniczy bełkot zafundował mi co najwyżej ból głowy
wysłano do Julia Crane
szef kuchni — beach restaurant lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
it would be weird to work in a restaurant and not completely lose your mind.

kiedyś jeździł po świecie, pracując w najlepszych restauracjach. teraz - niedawno wyszedł z odwyku i prowadzi kuchnię w beach restaurant lorne bay, próbując przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.
14:26
Jethro
dobra, sam w sumie pytałem
skąd wiesz, że u Remingtona nie było fajnie?
w INNY sposób, zanim sobie coś wymyślisz :lol:
wysłano do Julia Crane
sumienny żółwik
mvximov
elijah
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Arielle
Wesołych świąt, dużo zdrowia i spokoju w nowym roku! :heart:
wysłano do Julia Crane
neurochirurg — cairns hospital
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
mallory
jak to? co Ci się stało?
mallory
w którym pokoju?
malarz, artysta — sztuki nowoczesnej
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
amerykański artysta sztuki nowoczesnej, który do tej pory całkowicie umiał oddawać się jedynie swojej twórczości. teraz wyłączony z życia, oddany jedynie swojej ukochanej desiree, całą uwagę skupia na jej powrocie do zdrowia i zapewnieniu jej bezpieczeństwa.
flann
twoje nie panikuj, proszę
zawsze oznacza, że powinienem panikować za trzech. co się dzieje?
wysłano do Julia Crane
malarz, artysta — sztuki nowoczesnej
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
amerykański artysta sztuki nowoczesnej, który do tej pory całkowicie umiał oddawać się jedynie swojej twórczości. teraz wyłączony z życia, oddany jedynie swojej ukochanej desiree, całą uwagę skupia na jej powrocie do zdrowia i zapewnieniu jej bezpieczeństwa.
flann
gdzie cię znajdę?
wysłano do Julia Crane
malarz, artysta — sztuki nowoczesnej
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
amerykański artysta sztuki nowoczesnej, który do tej pory całkowicie umiał oddawać się jedynie swojej twórczości. teraz wyłączony z życia, oddany jedynie swojej ukochanej desiree, całą uwagę skupia na jej powrocie do zdrowia i zapewnieniu jej bezpieczeństwa.
flann
zajrzę po obiedzie
potrzebujesz czegoś?
wysłano do Julia Crane
malarz, artysta — sztuki nowoczesnej
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
amerykański artysta sztuki nowoczesnej, który do tej pory całkowicie umiał oddawać się jedynie swojej twórczości. teraz wyłączony z życia, oddany jedynie swojej ukochanej desiree, całą uwagę skupia na jej powrocie do zdrowia i zapewnieniu jej bezpieczeństwa.
flann
Julia, nawet nie próbuj mnie denerwować.
wysłano do Julia Crane
ODPOWIEDZ