Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.

CODE: Zaznacz cały

[tele2]1:34 AM
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/504a8fe384befcacf615699967dfaa96/d490fa5c9c08ad67-60/s1280x1920/07503f0a3f15417aa952a728ca7983982ab49421.jpg][/telimg1]
[tel10]Philly
[teltxt]TXT [/teltxt]
[telplus]1:35 AM[/telplus]
[teltxt]TXT[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
odpowiedź na wiadomość
Czy właśnie zaadoptowałam młodego Nubata? Być może :hm: Żałuje tylko, że nie mogę wziąć go do siebie, jest przeuroczy
jak bardzo nietutejsza jestem, jeśli musiałam wygooglować czym w ogóle jest nubat? :lol: faktycznie uroczy!
gdyby wyjadł wszystkie mrówki na farmie i groziło mu zubożenie diety, wpadajcie śmiało, na padokach na pewno się coś znajdzie :lol: <3
wysłano do philomena salberg
torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Noel
14:09
Jeśli szukasz zaprzeczenia to źle trafiłaś.
Mam nadzieję, że kobieta, z którą zdradzał mnie Gabe spłonie w piekle. Na głębokim oleju...


philomena salberg
torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Noel
14:09
Powinnaś powiedzieć mu prawdę, Phill.
Ranisz jego, ranisz siebie, a pewnie "kochanek" też nie odczuwa przyjemności z bycia trzecim kołem u wozu. Nabałaganiłaś, dziewczyno.


philomena salberg
ODPOWIEDZ