lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
pytania i propozycje
jak możemy pomóc?
Jeśli tylko macie jakieś pytania, bądź propozycje dla administracji, śmiało możecie wysyłać je w tym temacie, a ktoś z ekipy czym prędzej postara się pomóc!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejka Sameen Galanis! <33 Po drodze miałyśmy kilka komplikacji, a natłok spraw prywatnych odsuwał remont w czasie, ale każdą wolną chwilkę przeznaczamy na dopieszczanie nowego wyglądu <3 Zostało nam już naprawdę niewiele, więc liczymy na to, że będziemy się remontować jeszcze w pierwszej połowie września :hihi:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
lorne bay Dzięki za szybką odpowiedź <3
No i w takim razie trzymam kciuki i powodzenia <33 :wohoo:
instruktor jazdy konnej — a nocą fotograf
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
I started a joke which started the whole world crying, but I didn't see that the joke was on me.
Hej <3
Czytam sobie przewodnik i nagle trafiłem na...
Ustrojem politycznym kraju jest monarchia konstytucyjna, a aktualną głową państwa - królowa Elżbieta II.
Już niestety nie jest, bo nie żyje :(
powitalny kokos
Jon
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Jonesy Evans <3
Dziękujemy za zwrócenie uwagi! Rzeczywiście, umknęło nam to, ale wszystkie przewodniki zostały już odpowiednio zaktualizowane <3
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Bezrobotna/Deweloper gier CYOA — Freelancer
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
My therapist told me the way to achieve true inner peace is to finish what I start. So far I’ve finished two bags of M&Ms and a chocolate cake.
Cześć, takie pytanko niby oczywiste, ale jednak wolę mieć 105,9% pewności :lol: Można mieć podwójny zawód? Albo inaczej - można mieć oficjalnie jeden zawód, ale w karcie postaci wpisać sobie dwa? W przypadku Maggie myślę o jednym takim oficjalnym i drugim freelancerskim, którym się zajmuje w wolnych chwilach.
happy halloween
Alex
brak multikont
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
Maggie Callaway Jak najbardziej można! <3
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
paserka w Shadow — i konserwatorka sztuki
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
konserwatorka sztuki w galerii, która zajmuje się handlem lewym towarem. Wszystko po to, by jej kot miał dostatnie życie, a sama mogła popadać w kolejne nałogi
hej <3
Przychodzę z następującym problemem. Chciałam sobie zedytować kod w temacie z telefonem, ale wskakuje mi następujący błąd przy wysyłaniu posta niezależnie od tego jaką właściwie zmianę chcę w nim wprowadzić. Dodam, że chociażby w edytowaniu relacji nie mam podobnego problemu :v
sumienny żółwik
Arisu#1538
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Vivienne Tang <3
Podczas zmiany wyglądu dokonałyśmy też różnych aktualizacji - jedne rzeczy poprawiły, w innych niestety namieszały. Problemu, o którym wspominasz, nie udało nam się jeszcze rozwiązać, choć mamy podejrzenia, gdzie leży błąd. Na pewno jeszcze spróbujemy coś z tym zrobić, ale na ten moment proponujemy założyć nowy temat, gdzie będziesz mogła wstawić nowy kod lub zostawić ten, niestety bez zmian :(
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
lorne bay pisze: 20 paź 2022, 22:00
Hej Vivienne Tang <3
Podczas zmiany wyglądu dokonałyśmy też różnych aktualizacji - jedne rzeczy poprawiły, w innych niestety namieszały. Problemu, o którym wspominasz, nie udało nam się jeszcze rozwiązać, choć mamy podejrzenia, gdzie leży błąd. Na pewno jeszcze spróbujemy coś z tym zrobić, ale na ten moment proponujemy założyć nowy temat, gdzie będziesz mogła wstawić nowy kod lub zostawić ten, niestety bez zmian :(
To ja jeszcze dodam, że problem wywołany jest używaniem emoji, które nie są wgrane jako emotikony na forum - kiedy się je doda, edycja postów jest niemożliwa także ze strony moderatorskiej ;(
paserka w Shadow — i konserwatorka sztuki
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
konserwatorka sztuki w galerii, która zajmuje się handlem lewym towarem. Wszystko po to, by jej kot miał dostatnie życie, a sama mogła popadać w kolejne nałogi
Benjamin Hargrove dzięki za odpowiedź. Już wiem czego się wystrzegać. Życzę też powodzenia w naprawianiu tych wszystkich pozmianowych problemów <33
sumienny żółwik
Arisu#1538
recepcjonista — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Nowy w mieście - empirysta XXI wieku. Charyzmatyczny mówca i niszczyciel porządku, którego da się lubić.
Wiem, ze to tylko gra, ale jak działają utraty kolejek w Trick and Trick? Niektórzy gracze rzucają po 2-3 razy dziennie w temacie pomimo utrat kolejek/wykorzystania limitu dnia i już zgłupiałam :P
recepcjonista — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Nowy w mieście - empirysta XXI wieku. Charyzmatyczny mówca i niszczyciel porządku, którego da się lubić.
Neal Cassidy pisze: 03 lis 2022, 09:27
Wiem, ze to tylko gra, ale jak działają utraty kolejek w Trick and Trick? Niektórzy gracze rzucają po 2-3 razy dziennie w temacie pomimo utrat kolejek/wykorzystania limitu dnia i już zgłupiałam :P
Już nieważne, już sama sobie przeanalizowałam pole po polu, kto gdzie lądował i już rozumiem. Można zignorować.
ODPOWIEDZ