Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
Stasia Hayworth
Instruktorka tenisa, która woli spędzać czas z dala od miasta i zgiełku. Nieco dziwna, choć totalnie niegroźna... Przynajmniej dla innych, bo dla siebie, już wygląda to inaczej...
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


Obrazek
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Stasia Hayworth <3

Jedno wiemy ;> ale jakbyś miała pomysł na coś jeszcze to z chęcią podrzucę któregoś z panów. Jonathan grywa czasem w tenisa, więc mogliby się znać, ale jak masz pomysł na jeszcze kogoś to śmiało
Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
jonathan wainwright Wiesz co, wydaje mi się, że najprędzej to Jasper, bo Stasia ma już jednego kumpla, do którego wzdycha (;>) a jest barmanem w Shadow :hm: Nie wiem, choć jak najbardziej mogę wjechać na ambicję Jona i wygrać nim w tenisa :hihi:
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Camelia Gilmore pisze: 24 lip 2023, 20:05
jonathan wainwright Wiesz co, wydaje mi się, że najprędzej to Jasper, bo Stasia ma już jednego kumpla, do którego wzdycha (;>) a jest barmanem w Shadow :hm: Nie wiem, choć jak najbardziej mogę wjechać na ambicję Jona i wygrać nim w tenisa :hihi:
Z chęcią wkręcę w coś Jaspera :3
Zaś co do Jony to nie przeszkadza mi przegrać nim mecz. Mogłoby być to wyjątkowo kiepskie spotkanie, więc Stasia mogłaby wyczuć, że coś jest z nim nie tak, a prawda jest taka, że Jonathan ledwo co radzi sobie z masą problemów jakie go przygniatają D:
Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
Jasper Ainsworth pisze: 24 lip 2023, 20:43
Camelia Gilmore pisze: 24 lip 2023, 20:05
jonathan wainwright Wiesz co, wydaje mi się, że najprędzej to Jasper, bo Stasia ma już jednego kumpla, do którego wzdycha (;>) a jest barmanem w Shadow :hm: Nie wiem, choć jak najbardziej mogę wjechać na ambicję Jona i wygrać nim w tenisa :hihi:
Z chęcią wkręcę w coś Jaspera :3
Zaś co do Jony to nie przeszkadza mi przegrać nim mecz. Mogłoby być to wyjątkowo kiepskie spotkanie, więc Stasia mogłaby wyczuć, że coś jest z nim nie tak, a prawda jest taka, że Jonathan ledwo co radzi sobie z masą problemów jakie go przygniatają D:
Dobrze, podzieli się z nim skrętem :lol:
barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
Tak mi się wydaje, że Callie potrzebuje przyjaciółki, a Stasia jest tak bardzo inna, że to połączenie byłoby idealne :lol: mogłaby wyciągać Callie na wycieczki camperem, będą pić wino i palić zioło w dziczy kawał za miastem :lol:

co myślisz?

Stasia Hayworth
sex on the beach
-
ODPOWIEDZ