dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
@call.harps napisał/a...
No pewnie, najlepiej będzie obgadać na żywo kit waititi! A jeśli ta małpka, o której mówisz, to ta młoda dama ze zdjęć, to koniecznie musisz zabrać ją ze sobą <3 Jestem w Sanktuarium we wtorki i czwartki od 18 do 21 :hihihi:
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
@halsaway zaczął cię obserwować
1


@halsaway napisał/a...
Hej! Faktycznie, minęło trochę czasu :hihi: Tak, mieszkam w Lorne, możemy spotkać się choćby i dziś kit waititi
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
@halsaway napisał/a...
Tak, coś o tym wiem, mam w domu upartą dwulatkę :oops: To może koło 18? Gdzieś, gdzie będą ludzie? Może Lorne Beach? Zabiorę ze sobą psy, żeby porządnie się wybiegały kit waititi
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
@call.harps napisał/a...
Tak jest kit waititi ! Niech was nie zwiodą jego mięśnie i zabójcze spojrzenie, Wiktor jest prawdziwym słodziakiem :hihi:
ODPOWIEDZ