szef kuchni — beach restaurant lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
it would be weird to work in a restaurant and not completely lose your mind.

kiedyś jeździł po świecie, pracując w najlepszych restauracjach. teraz - niedawno wyszedł z odwyku i prowadzi kuchnię w beach restaurant lorne bay, próbując przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.
Jethro Vermont
Jethro kiedyś pracował w najlepszych restauracjach na świecie, podróżując po Europie i USA, by zapracować na odpowiednią reputację i posadę w restauracji jego ojca. Przy okazji tych eskapad uzależnił się od kokainy, by przetrwać długie, intensywne godziny w pracy, stracił narzeczoną i wylądował na odwyku. Teraz prowadzi kuchnię w Beach Restaurant Lorne Bay i jest zupełnie nowy w mieście, starając się pozbierać po upadku.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
mvximov
elijah
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka jethro vermont <3
Jeśli chciesz kogoś ode mnie to śmiało <3 Nie mam chyba nikogo w żaden sposób z kucharstwem połączonego, ale... każda moja postać je :tear:
szef kuchni — beach restaurant lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
it would be weird to work in a restaurant and not completely lose your mind.

kiedyś jeździł po świecie, pracując w najlepszych restauracjach. teraz - niedawno wyszedł z odwyku i prowadzi kuchnię w beach restaurant lorne bay, próbując przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.
Marianne Chambers pisze: 15 lip 2023, 11:26
Hejka jethro vermont <3
Jeśli chciesz kogoś ode mnie to śmiało <3 Nie mam chyba nikogo w żaden sposób z kucharstwem połączonego, ale... każda moja postać je :tear:
Myślałem, myślałem i wymyśliłem - z Celest są w miarę sąsiadami, więc mogą się znać z widzenia chociażby. A co do reszty: mam taki pomysł, że Jet może zacznie ogarniać coś takiego jak Supper Club (takie jakby pop-up dinner party, troche taki social club, generalnie taki event w formie dobrej kolacji - żeby pojeść dobre rzeczy i poznać ludzi), więc jeśli któraś z postaci ma na to ochotę to zapraszam <3 wrzucę jakoś niedługo posta w szukajki z tym i tak <3

Marianne Chambers
sumienny żółwik
mvximov
elijah
ODPOWIEDZ