strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Nick: Anu
Link do dziennika MG: tutaj
Życzenia: Sto lat! :kangaroo: :llama: Chciałabym Wam życzyć sporo weny i dramek (tylko fabularnych, wiadomo!) tu na forum, dużo cierpliwości – do nas userów przede wszystkim – ale i do technicznych spraw, bo czasem wszystko wkurza i nic nie wychodzi, i coś się glitchuje, więc i dużo sił, i jak najmniej przeciwności losu. Ale i dużo zdrowia, i szczęścia już tak całkiem prywatnie. Nie lubię w życzenia i nie chcę lecieć w ckliwości, ale trochę polecę, bo zgadzam się z wszystkim co powyższe i tak naprawdę za Wami na forko pójdę odruchowo, nawet po tysięcznym powtórzeniu, że jestem na to za stara, nie mam czasu, bo zżera mnie życie i inne powody. Za Wami i za nikim innym, bo to już właściwie kwestia zaufania i tego, że jesteście niezawodne w każdym calu i należą Wam się podziękowania za to wszystko, co robicie i ile dajecie od siebie. Życzę Wam, żebyście się rozwijały, ale nie zmieniały, bo jesteście najlepsze. :idk: :milosc:
neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
Nick: zosia
Link do dziennika MG: tutaj
Życzenia: jako że na drugie mam żenada (a na trzecie japierdolejakietobrzydkie), to wysyłam pełną miłości laurkę z wszystkimi ojcami założycielami Lorne Bay i z Harden E. Caulfield w specjalnej roli jeża (liczę, że lubisz!); mam nadzieję, że nie poknociłam naszych emeryckich inner animals :lol:
Obrazek
sad ghost club
skamieniały dinozaur
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Nick: jolanta
Link do dziennika MG: tutaj
Życzenia: wszystkim nam i każdemu z osobna życzę przede wszystkim tego, by pisanie nigdy nie przestało sprawiać nam przyjemności. Życzę nam weny, dużej ilości wolnego czasu, rozbudowanych wątków, wielu ciekawych pomysłów oraz tego, żeby nikt nigdy nie stracił posta w trakcie pisania :error: A już tak całkiem prywatnie, chciałabym, żebyśmy spotkali się tu za rok. Będę tu na was czekać ^^ :parrot: :party: :birthday:
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
Nick: katastrofa
Link do dziennika MG: tutaj
Życzenia: sto lat spokoju, tylko fabularnych dramek, pięknych wątków, przekraczania pisarskich barier, nieustającej weny, otwartości, multiholizmu, a więc także odwagi w kreowaniu nieszablonowych postaci :llama:
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Nick: Aneta
Link do dziennika MG: tutaj
Życzenia: 100 lat, 100 lat, niech żyje żyje naaaam! Milutko było wrócić do pisania po paru latach nieobecności na forkach i trafić w to miejsce, z którego jeśli mnie nie wykopiecie siłą, to sama nie odejdę (a ucieczka była kiedyś moim drugim imieniem!! :haha: ). Dużo weny dla wszystkich, niezliczonych pomysłów na nowe wątki i postacie, dram jedynie na forkach iiii nie wiem co jeszcze mogę dodać, bo już wszystko zostało napisane :oops: Wasze zdrówko! :parrot: :parrot:
stockman — pracuje na rodzinnej farmie
34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Al wyszedł na wolność po pięciu latach spędzonych w więzieniu. Od kwietnia pracuje na rodzinnej farmie i próbuje nadążyć za światem, który przez ten czas ani myślał na niego czekać.
Nick: Rezz
Link do dziennika MG: tutaj
Życzenia: Dobra, to i ja jeszcze tak na szybko podłączam się pod życzenia powyżej! Wszystkim wam życzę pisania wielu-wielu-wielu postów (i żeby pisało się je wam łatwo!), łapania samych super relacji, wymyślania dram, śmieszków i każdego innego wątku, jaki przyjdzie wam do głowy. Od siebie chciałbym natomiast napisać, że chociaż na forum jestem od stosunkowo niedawna, to tak samo nowemu narybkowi jak i powracającym życzę, żeby wszyscy czuli się tak serdecznie przyjęci, jak ja się czuję :welcome: Sto lat całemu Lorne, sto lat Wam, i sto lat administracji (+ dużo, duuużo cierpliwości :lol:)
Alex
dc: vulminth
stoi za ladą w lost in the vibes — i sprząta u thompsonów
20 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
my childhood hero will always be you
and no one else comes close
i thought you'd lead me
when life's misleading
that's when I miss you most
Nick: ejmi
Link do dziennika MG: tutaj
Życzenia: Trochę przekrzywiony, nie najładniejszy i pewnie też niezbyt smaczny (tak, to tort :idiot: ), ale szczery! Najlepszego :milosc: :milosc: :milosc:
Obrazek
Zablokowany
cron