stewardessa — cairns airport
34 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Are you someone that I can give my heart to or just the poison that I'm drawn to?

CODE: Zaznacz cały

[tele2]20:49
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/37606387aa6c9cd799db3205a6d573be/9c56c521c2ddef0f-92/s500x750/c9ecb0205ee2d0a9ad7de5875986dcc98852b98a.jpg][/telimg1]
[tel10]addie
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
come hold me tight
no_name4451
Zawodnik rezerwowy — Brisbane Roar FC
40 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I wish I could say everything in one word. I hate all the things that can happen between the beginning of a sentence and the end.
Kirby
21:37
Cześć.
Wiem, że nie chciałabyś niezapowiedzianej wizyty, co mnie osobiście kusi, ale doceń to, że najpierw piszę.


21:37
Kirby
Jak się czujesz?
Potrzebujesz czegoś?

sumienny żółwik
-
już nie
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
Całkiem spokojnie, a jak u Ciebie?
wysłano do @addie


Addie Callaghan
ambitny krab
N.
brak multikont
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
A to niedobrze. Na pewno próbowałaś już wszystkiego?
wysłano do @addie


Addie Callaghan
ambitny krab
N.
brak multikont
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
Kolejna długa zmiana, mówisz? W takim lampka wina w barze wcale by nie zaszkodziła, ale możesz też dołączyć do mnie w sezonie 6, odcinku drugim Love Is Blind💀😂
wysłano do @addie


Addie Callaghan
ambitny krab
N.
brak multikont
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
W pełni rozumiem😅
Początkowo z przymusu, a potem stało się przez przypadek guilty pleasure
wysłano do @addie


Addie Callaghan
ambitny krab
N.
brak multikont
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
Córka, podobno nie mówiłem tym samym językiem, co ona
Teraz mówię chyba za bardzo 💀
wysłano do @addie


Addie Callaghan[/mention
ambitny krab
N.
brak multikont
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
Chcesz mi powiedzieć, że też ogladasz?
Wydaje mi się, że w tym sezonie nikt nie powie tak i chyba dlatego jest, aż tak wciągający 😂
wysłano do @addie


Addie Callaghan
ambitny krab
N.
brak multikont
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
Myślisz? Może warto obejrzeć finał razem 😎
wysłano do @addie


Addie Callaghan
ambitny krab
N.
brak multikont
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
Pytanie, czy chcemy oglądać finał, czy reunion?
wysłano do @addie


Addie Callaghan
ambitny krab
N.
brak multikont
biznesmen — -
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Something's got a hold of me lately. No, I don't know myself anymore. Feels like the walls are all closing in and the devil's knocking at my door.
23:10
Nathan
Jak dla mnie reunion. Wtedy przynajmniej się dowiemy kto faktycznie przetrwał po ślubach :lol:
wysłano do @addie


Addie Callaghan
ambitny krab
N.
brak multikont
ODPOWIEDZ