ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Megara Beveridge
Najlepsza przedszkolanka.
Dziewczyna o złotym sercu.
Siostra dwóch braci.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
chętnie ci podrzucę Desi na jakąś psiapsi! :lol: megara w. beveridge
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Megara, wpadam i ja! Częstuje się ode mnie kimkolwiek tylko chcesz, choć najmocniej narzucę się z Constance na jakąś super kumpelę, ona i zbliżona wiekowo, i chyba najnormalniejsza z towarzystwa :lol:
Agent Federalny — Cairns Australian Federal Police
35 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, a obecnie Agent Federalny. Przeprowadził się do Lorne Bay, bo tu mieszkał jego brat, który został zamordowany. Chce rozwiązać zagadkę jego śmierci, bo od lat nie daje mu to spokoju. Działa w ukryciu, aby ominąć oczy podejrzliwych mieszkańców miasteczka.
ambitny krab
banshee
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
Wepchnę ci do niańczenia dwulatkę, ok? Nie wiem, czy to jeszcze żłobek, czy już przedszkole, ale Meg na pewno będzie ulubioną ciocią małej Helenki od Annie, więc i Annie ją lubi :hihihi: edit: no i Anka to siostra Lennarta, więc tym bardziej Meg musi ją lubić :|
A Jesli chcesz jeszcze kogoś z moich, to chętnie dam ci każdego :hihihi:
megara w. beveridge
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
szukam tu psiapsi <3 megara w. beveridge
studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
Wiadomo, że będziemy się kochać jak siostry, megara w. beveridge :|
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
<3 megara w. beveridge

Będziemy wspaniałym rodzeństwem, prawda?
Chociaż myślę, że z początku ich relacja mogłaby wcale nie być taka wspaniała, bo odbudowywali ją na nowo. W końcu Otto był przez wiele lat w Europie i chociaż odwiedzał Lorne Bay to pewnie byłoby między nimi lepiej, gdyby wciąż był na miejscu. No i myślę, że wspólnie mogliby wychowywać Theseusa, może robiąc mu co jakiś czas interwencję :lol:
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Dobrze! Czy to będzie przyjaźń z rodzaju tych trudnych? Meg zapewne była tą wredną przyjaciółką, która nie rozumiała Desi, bo po śmierci chłopca próbowała odwodzić ją od głupich pomysłów typu porzucenie pracy w zawodzie chirurga na rzecz paskudnego Shadow, zamiast wspierać ją w nieustającym cierpieniu. Dziewczyny mogły przez jakiś czas być w stanie milczącej wojny. Nawet jak Megara się łamała (bo to osoba, która nie potrafi przyglądać się w ciszy), Desi mogła ją ignorować :hm: Ale w końcu wszystko wróciło do "normy" <3
Desiree Riseborough

W takim razie chętnie wezmę panią oficer! Jeśli chcesz, dziewczyny mogły się znać z młodości, jak Connie (w sumie nie wiem, jak ją skracasz :lol: ) wpadała do babci na weekend wakacyjny? A kiedy przeprowadziła się do Lorne, mogły zwyczajnie wpaść na siebie lub nawet celowo odnowić znajomość, bo jednak jest zdecydowanie łatwiej, jak ma się w kimś oparcie przebywając w nowym miejscu <3
Constance Rossevelt

Dzień dobry <3
My mamy już wstępne ustalenia, teraz będziemy je rozwijać w grze!
liam wheeler

Ja się chętnie zajmę twoją dwulatką! Nauczę ją, żeby nie chować się do pralki :lol: A w związku z tym, że to siostra Lenny'ego, to może zajmować się nią nawet niezależnie od przedszkola! I być wsparciem, kiedy Annie nie będzie wiedziała, co robić z kaprysami dziewczynki <3
Annie pewnie będzie tą siostrą, która lubi dokuczać bratu i paplać, że z Meg byliby najpiękniejszą parą!!
Annie Halsworth-Callaway

Więc trafiłaś w idealnie miejsce, bo Meg to urodzona przyjaciółka! Oddana, wspierająca, pełna optymizmu, ale potrafi też wylać na głowę kubeł zimnej wody, kiedy uważa to za konieczne. Czasami odrobinę przesadza i traktuj przyjaciół jak swoje dzieciaczki z przedszkola, więc nie zdziw się, jak będzie mówiła do ciebie "mróweczko" lub "kropelko" od nazw grup maluchów! :lol:
scarlet callaway

My jeszcze nie mamy żadnego negatywu, więc raczej nie licz na przyjazne traktowanie. Meg będzie pierwszą, która będzie zniechęcać kochanego Otta do zabaw z uczennicami :/
Celestine Hemingway

Ja myślę, że Megara zawsze mocno trzymała kciuki za starszego brata, który robił karierę naukową w Europie! <3 Tęskniła sobie w milczeniu, bo wciąż mu dopingowała. Ale tak, kiedy wrócił, mogło być dziwnie, szczególnie początkowo, bo oboje uznali, że mocno się zmienili i nie do końca wiedzieli, jak ze sobą rozmawiać.
I tak, koniecznie trzeba wychować theseus beveridge!! Bo zepsuł nam się brat.
Octavian Beveridge
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
megara w. beveridge pisze: 06 cze 2023, 10:11
Ja się chętnie zajmę twoją dwulatką! Nauczę ją, żeby nie chować się do pralki :lol: A w związku z tym, że to siostra Lenny'ego, to może zajmować się nią nawet niezależnie od przedszkola! I być wsparciem, kiedy Annie nie będzie wiedziała, co robić z kaprysami dziewczynki <3
Annie pewnie będzie tą siostrą, która lubi dokuczać bratu i paplać, że z Meg byliby najpiękniejszą parą!!
Annie Halsworth-Callaway
Oczywiście, że byliby najpiękniejsi :hihihi: Wszystko jest idealnie :excited:
Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
megara w. beveridge pisze: 06 cze 2023, 10:11

Ja myślę, że Megara zawsze mocno trzymała kciuki za starszego brata, który robił karierę naukową w Europie! <3 Tęskniła sobie w milczeniu, bo wciąż mu dopingowała. Ale tak, kiedy wrócił, mogło być dziwnie, szczególnie początkowo, bo oboje uznali, że mocno się zmienili i nie do końca wiedzieli, jak ze sobą rozmawiać.
I tak, koniecznie trzeba wychować theseus beveridge!! Bo zepsuł nam się brat.
Octavian Beveridge
:roll: :roll: :roll:
dyskoteka
marta
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
megara w. beveridge tak, chodźmy w to zwłaszcza że teraz w końcu Desi poszła po rozum do głowy i będzie wracać do zawodu chirurga, a przyda się jej przyjaciółka, gdy
Spoiler
będzie mocno poturbowana w szpitalu
ODPOWIEDZ