agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/8wJo6PM.gif][/telimg1]
[tel5]Annie
[/tel5][/tel02][tel8]13:14
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/8wJo6PM.gif][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]13:14[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
Nie wiem co podkusiło cie do tego by pytać o medyczną ekspertyzę mnie, a nie lekarza :hm: :
Pewnie co najwyżej połaskoczę ją po żołądku :lol:




Annie Halsworth-Callaway
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
Masz dziwne wyobrażenie na temat życia w Afrykańskich krajach, wiesz?
Nie jestem ekspertem ale myślę, że przeżyje. Trochę białka jej nie zaszkodzi :lol:
A kiedy moja siostrzenica zechce odwiedzić ulubionego wujka?




Annie Halsworth-Callaway
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
Bo zadajesz głupie pytania, A.
Mam wolny weekend, więc możesz mi ja podrzucić? :hm:
Wprowadziła się do mnie Meg, bo przechodzi remont w mieszkaniu, więc mała nie zginie :lol:




Annie Halsworth-Callaway
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
A jednak, oburzyłaś tę teorie.
Kurde, no na to liczę ale będziesz miała okazje o to dopytać w weekend.
W takim razie podaj mi tylko godzinę :oops:




Annie Halsworth-Callaway
lorne bay — lorne bay
11 yo — 111 cm
Awatar użytkownika
about
hasło: lornebay
Nieznany numer
1 min
Dobrze bawisz się w porcie, Annie?
Obrazek
Twój kolega zna twój sekret? Może mu o nim powiemy?
hasło: lornebay
sumienny żółwik
universal person
brak multikont
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
3:47 PM
Lennart
Mam nadzieje, że zabrałaś moją siostrzenice do Sanktuarium i zaadoptowałyście jakiegoś zwierzaka? To ważne by młoda od najmłodszych lat wiedziala, że zwierzętami należy się opiekować i im pomagać :hm:

Obrazek
3:48 PM
Ja aadoptowałem nietoperza, bo ich gatunek jest zagrożony przez wgląd na wysoki poziom polowań w celach konsumpcyjnych i medycznych. Przynajmniej by się czegoś nauczyła!
Powinnaś wziąć udział w wolontariacie i dać przykład córce. Wiem z doświadczenia, że nic tak nie pomaga oczyścić głowy jak oferowanie pomocy innym, a tym zwierzakom przyda się pomoc ;>
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive Halsworth
14:40
Właśnie się o tym dowiedziałam! Jak zareagował?? :lol:
14:42
I to Jordan, zgarnęłam go jakiś czas temu z przystanku
wystrzałowy jednorożec
Miło
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive Halsworth
14:40
O widzisz, muszę sobie sprawić jakiś pistolet, żeby i mnie się słuchał
14:42
Jordan Buchanan. Przyjechał do Lorne po spadek, ale coś tam się wykrzaczyło. Poznałam go na przystanku, gdy akurat padał deszcz, więc go zabrałam do domu
14:45
Ej, ale plis, nie mów nic chłopakom i rodzicom. Thad i Lenny mnie zabiją, a rodzice dostaną zawału dowiadując się, że zabrałam z ulicy obcego faceta
wystrzałowy jednorożec
Miło
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive Halsworth
15:20
Annie! Chodziło mi o taki zabawkowy pistolet! Z daleka się nie kapnie jaki to jest. Przecież wiem, że mam dwie lewe ręce :lol:
15:22
Nie no, gdyby miał mnie okraść, to by to zrobił dwa miesiące temu
15:25
Ale na moją korzyść, prawda? Pamiętaj, że płynie w nas ta sama krew! <3
wystrzałowy jednorożec
Miło
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive Halsworth
16:00
Jak znajdziesz jakieś smaczki na jego temat, to daj mi znać :lol: bo w sumie niewiele o nim wiem
Oj tam, nie boję się go. Biegam szybciej niż on... chyba!
A tak w ogóle to miałaś ostatnio jakiś przypał w robocie? Albo na komisariacie wisi moje zdjęcie?
wystrzałowy jednorożec
Miło
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
16:00
No co Ty, jakby miał mnie okraść, zabić i pozbyć się mojego ciała, to już dawno by to zrobił
:lol:
Na wszelki wypadek taki wyścig nie dojdzie do skutku, więc lepiej nie mów chłopakom o Jordanie. Zrobiliby mi jesień średniowiecza!
Oh Annie Annie, pamiętaj że ja też mam Twoje fotki <3 A jesteś tak samo fotogeniczna jak ja :lol:
wystrzałowy jednorożec
Miło
ODPOWIEDZ