bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Maeve
15:20
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/c5c417d75d25a3c716539f5435c13712/a0c431ffa34fc722-80/s400x600/315d91cf91749b86531a753c0a366833701a08e3.pnj][/telimg1]
[tel5]Maeve
[/tel5][/tel02][tel8]15:20
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/c5c417d75d25a3c716539f5435c13712/a0c431ffa34fc722-80/s400x600/315d91cf91749b86531a753c0a366833701a08e3.pnj][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
Chyba nie kojarzę nazwiska. A powinienem go znać?
Kto to? :hm:


Maeve Halsworth
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
No cóż, chyba jednak nie wszystkich. Za często jestem w rozjazdach i nie znam sąsiadów.
Czemu o niego pytasz? :hm:


Maeve Halsworth
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
I rozumiem, że wytłumaczyłaś koleżance, że jedyną plotkarą w tej rodzinie jesteś ty? :lol:
A wszechwiedzący jest ojciec i Thad, pamiętaj.



Maeve Halsworth
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
Wrócił. Jak się okazało, mieszka teraz w starej chacie w Tingaree i chowa się przed światem. Z jakiego powodu? Nie chce powiedzieć.
prosił bym nikomu o tym nie mówił - zwłaszcza rodzicom.



Maeve Halsworth
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Lenny
3:17 PM
PYTAJ SIĘ JEGO.
Wiesz dobrze, że to trudny człowiek jest i niczym się dzielić nie chce.



Maeve Halsworth
komandos SASR na urlopie — Australian Defence Force
34 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
i do this thing called whatever the fuck i want

who said it's a smart thing to do?
thaddds
19:28
EJ! BEZ TAKICH
co mnie pełnym imieniem, za co?
pinata
m.
komandos SASR na urlopie — Australian Defence Force
34 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
i do this thing called whatever the fuck i want

who said it's a smart thing to do?
thaddds
19:28
niech zgadnę, te osoby trzecie to lenny?
zastanów się nad odpowiedzią, bo przysięgam zabiję go
pinata
m.
komandos SASR na urlopie — Australian Defence Force
34 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
i do this thing called whatever the fuck i want

who said it's a smart thing to do?
thaddds
19:34
kto powiedział, że jesteś plotkarą?
to znaczy, miał rację, ale kto był taki odważny żeby powiedzieć to głośno?
I nie, Annie też nie wie, O ILE KTOŚ JEJ NIE POWIEDZIAŁ
dajcie mi kilka dni, ok, mam trochę do ogarnięcia
pinata
m.
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Hej, adoptowałam kangura, nie mogę teraz gadać D:
TAK WIEM TO JA DZWONIĘ!
Czytałam dzisiaj, że w latach 2000 - 2010 kangury przyczyniły się do śmierci 18 Australijczyków, zaczynam się stresować czy moje bobo jest niebezpieczne :tear:
wysłano do Maeve Halsworth
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
India
21:23
OJEZU MAEVE.
Wracałam wieczorem, no, już w nocy do domu, niby takie fajne osiedle, nie trzeba się niczego bać, a tak się zestrachałam, że zmarszczka na czole mi się pojawiła :lol:
Szłam sobie spokojnie, aż wyleciał zza rogu jakiś gość, raczej dorosły, podbiegł w moją stronę, wrzasnął mi prosto w twarz, zaśmiał się i uciekł.
Debil jakiś? No, ale myślałam że tam zejde, mało śmieszą mnie takie żarty :/


Maeve Halsworth
ODPOWIEDZ